Kas būtu jāzina par ārdurvju kvalitātes un cenas atbilstību

Vai neesat apmierināts ar jūsu ārdurvju kvalitāti? Ja jūs tikko iegādājāties nekustamo īpašumu vai jums jau ir sava privātmāja vai dzīvoklis – jums noteikti jāparūpējas par augstas kvalitātes ieejas durvju izvēli. Interneta veikals M-Lux piedāvā izdevīgas cenas augstas kvalitātes metāla durvīm ar ārdurvju piegādi un uzstādīšanu!

Īpaši saviem klientiem mēs esam atlasījuši no durvju ražotājiem labākos ārdurvju modeļus, kurus mēs paši varam ieteikt. Visi piedāvātie metāla durvju modeļi atbilst kvalitātes garantijai un apliecina šo durvju uzticamību. Turklāt jūs varat izvēlēties durvis savam mājoklim arī ar individuālu dizainu.

Ārdurvis ir ne tikai īpašuma aizsardzība no nesankcionētas iekļūšanas mājoklī , bet arī rada labu izskatu, ienākot mājā, iestādē vai birojā.

Ārdurvju izvēle jāuzņemas ar vislielāko atbildību – jo Latvijas tirgū ir daudz “vilinošu” durvju piedāvājumu par īpaši izdevīgām cenām.  Zem ārdurvju apdares var paslēpties lēts materiāls no skaidu plātnes, kas neaizsargā māju no aukstuma un ārējiem trokšņiem. Mūsu metāla durvju katalogā ir modeļi ar racionālu attiecību “cena = kvalitāte”, kas garantē Jūsu mājokļa drošību.

M-lux – jūsu personīgais palīgs pareizo durvju izvēlē

Īpaši jums mūsu uzņēmums ir gatavs uzstādīt ieejas durvis dzīvoklī, kuru cena iederēsies noteiktā budžeta ietvaros. Starp mūsu klientiem ir māju, dzīvokļu, lauku kotedžu īpašnieki, kā arī mazo, vidējo un lielo uzņēmumu īpašnieki. Mēs palīdzam jebkura līmeņa pircējam atrast cienīgu risinājumu. Jūs varat izvēlēties durvis pēc kritērijiem: materiāls, cena, izmērs, ražotājs. Pie mums jūs saņemat pilnīgu pakalpojumu, kas ietver:

Bezmaksas konsultācija un piemērotāko durvju izvēle no kopējā durvju sortimenta, kas tiek piedāvāts metāla durvju katalogā. Mūsu eksperti palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli, no kuras jūs būsit apmierināts.

Iegādāto durvju piegāde tieši uzstādīšanas vietā. Ātri un efektīvi! Durvju iekraušana, izkraušana un tiks veikta ar vislielāko precizitāti.

Kvalificētu speciālistu uzstādītas durvis. Šāds pakalpojums ietaupīs jūs no daudzām neērtībām, kas saistītas ar metāla durvju uzstādīšanu pašiem. Pabeigta darba kvalitāte garantē atbildīgu un kvalitatīvu pieeju darbu izpildē.

Ieejas durvju galvenās funkcijas

Ārdurvis veic šādas funkcijas:

Iekštelpu skaņas un siltuma izolācija. Augstas kvalitātes durvju vērtne ir paredzēta komfortabla mikroklimata uzturēšanai. Durvju daudzpakāpju iekšējais dizains samazina aukstuma, karstuma un skaņas viļņu iedarbību. Siltuma saglabāšana ir saistīta ar ārdurvju izolācijas risinājumu, bet klusums – ar skaņu necaurlaidīgu slāni ārdurvīs.

Privātmājas vai dzīvokļa aizsardzība pret zādzībām

Diemžēl apdrošināties pret iebrucējiem nav iespējams. Bet jūs varat parūpēties par privātā īpašuma vai biznesa biroja saprātīgu aizsardzību. Kvalitatīvas ieejas durvis primāri ir aprīkotas ar modernu un drošu slēdzeni, kuru uzlauzt vai sabojāt ir ļoti sarežģīti pat pieredzējušiem kramplaužiem. Turklāt izturīgajām metāla durvīm ir pastiprināta drošības materiālu struktūra – pilnīga durvju iznīcināšana ar šķeļamo priekšmetu var ilgt vairākas stundas. Šajā laikā īpašnieks un tiesībaizsardzības aģentūras var ātri reaģēt.

Estētiskās ārdurvju īpašības. Ieejas durvju dizains ir katra īpašnieka individuāla izvēle, tāpēc mūsu durvju salonā jums piedāvāsim plašu dažādu dizainu durvju modeļus.

Ārdurvju Ugunsdrošība. Praktiski visas metāla durvis no mūsu kataloga ir ugunsizturīgas un drošas lietošanā.

Uzturēt komfortu un drošību ir viegli! M-lux durvju veikals piedāvā plašu ieejas durvju izvēli. Visi piedāvātie metāla durvju modeļi ir izturējuši kvalitātes pārbaudi un ieguvuši atzinību mūsu klientu vidū.

Vai jums joprojām ir jautājumi par piemērotāko durvju izvēli savam mājoklim?

Mūsu klientu konsultanti ar labprāt sniegs vērtīgus un noderīgus padomus par jebkuru jautājumu saistībā ar ārdurvju izvēli!

M-lux metāla durvis