Kā izvēlēties ieejas ārdurvis dzīvoklim?

Metāla ārdurvis dzīvokļiem M6

Metāla ārdurvis dzīvokļiem M6

Liela daļa dzīvokļu īpašnieku saskaras ar problēmu – kādas metāla ieejas ārdurvis dzīvoklim izvēlēties. Acīmredzot daudz kas ir atkarīgs no šī jautājuma risinājuma – sākot ar īpašuma drošību un beidzot ar iedzīvotāju komfortu. Tāpēc tērauda ārdurvju specifikācijai un modeļa izvēlei jāpieiet ļoti nopietni un atbildīgi. 

Izvēles kritēriji

Lai saprātīgi atbildētu uz jautājumu par to, kā izvēlēties ieejas metāla ārdurvis dzīvoklim, visvieglāk ir izmantot šādus kritērijus:

  • produkta izmaksas un durvju cenas. Acīmredzot ekonomiskais faktors ir viens no vissvarīgākajiem mūsdienu apstākļos. Tāpēc izdarītā izvēle lielā mērā ir atkarīga no pircēja finansiālajām iespējām;
  • uzticamība un izturība. Lai noteiktu šos ievades dizaina parametrus, ir jāizpēta ražotāja sniegtās specifikācijas un piedāvāto produktu sertifikāti. Turklāt jums vajadzētu izpētīt reālo klientu atsauksmes, kuri jau izmanto attiecīgo produktu. Šodien tos atrast internetā nav problēmu;
  • sniegtais drošības līmenis. Padomos, kā izvēlēties dzīvokļa ārdurvis, jāietver šis parametrs, kuru ieteicams uzskatīt par vienu no galvenajiem. Tas ir diezgan loģiski, jo mājokļu aizsardzība ir šādas konstrukcijas galvenā funkcija;
  • estētiskās īpašības. Svarīgs parametrs, kam, pirmkārt, pievērš uzmanību ievērojams skaits klientu. Šajā jautājumā nav vienotu prasību un preferenču, jo izvēle lielā mērā ir atkarīga no pircēja personīgajām gaumēm un vēlmēm.

Jebkuru no aprakstītajiem kritērijiem var iedalīt vairākos punktos, no kuriem katram būs noteikta nozīme. Tomēr, nosakot, kuras ieejas ārdurvis vislabāk izvēlēties dzīvoklim, kompleksā jāņem vērā uzskaitītie faktori. Šī pieeja ir pilnībā pamatota, jo maz ticams, ka ārdurvis, kam, piemēram, ir labs dizains, bet trausls un neuzticams rāmis, var uzskatīt par piemērotu.

Kādas ir labākās ārdurvis, kā ieejas durvis dzīvoklim?

Lai kompetenti un pareizi atbildētu uz jautājumu par to, kā izvēlēties labas dzelzs ārdurvis dzīvoklim, ir svarīgi apsvērt ne tikai produkta iegādi, bet arī tā turpmāko uzstādīšanu un pielāgošanu. Tas ir saistīts ar faktu, ka izturība un durvju darbība lielā mērā ir atkarīga no tā, cik pareizi tiek veikta durvju uzstādīšana. Tāpēc vairums speciālistu iesaka sadarbību tieši ar ražotāju, kurš papildus pārdošanai piedāvā arī pilnu saistīto pakalpojumu klāstu.

Ārdurvis un serviss no vienas kompānijas

Šī darba priekšrocības ir acīmredzamas. Pirmkārt, klients iegūst iespēju nekavējoties atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar tik sarežģīta un svarīga dizaina kā ieejas metāla ārdurvju iegādi, transportēšanu, uzstādīšanu un pat turpmāku uzturēšanu. Kopā ar dažādu starpnieku uzcenojumu neesamību tas ļaus pirkt un ietaupīt ievērojami, redzot cenas atšīrības starp dažādiem tirdzniecības pārstāvjiem.

Tāpēc, risinot problēmu, kā izvēlēties kvalitatīvas ieejas ārdurvis dzīvoklī, vispirms jāvēršas pie nopietniem ražošanas uzņēmumiem. Turklāt šodien nav grūti izvēlēties šādu uzņēmumu sadarbībai. Lai iegūtu vairākas pievilcīgas un ienesīgas iespējas vienlaikus, ir vēlams pavadīt vairāk laika, meklējot internetā informāciju.

Ārdurvju iegāde prasa rūpīgu izpēti

Acīmredzot, lēmums par to, kurš uzņēmums jāizvēlas dzīvokļa ārdurvju iegādei, prasa rūpīgu un nopietnu pieeju. Kritēriji, kas var palīdzēt, ir uzskaitīti iepriekš, un tiek arī parādīts, ka vislabāk un izdevīgāk ir strādāt tieši ar ražošanas uzņēmumiem. 

Mūsdienās Latvijas tirgū tiek prezentēts liels skaits dažadu ražotāju ārdurvis. Protams, ir grūti nopietni uztvert daudzus ķīniešu izstrādājumus, kas pēc izskata neatšķiras ne ar kvalitāti neuzticamību, ne arī pēc nodrošinātā drošības līmena. Tomēr darbības un tehnisko rādītāju ziņā tās nav labas kvalitātes. 

MetaLux uzņēmuma piedāvātās ārdurvis

Ņemot vērā iepriekš minētos apstākļus, kļūst viegli saprast un izskaidrot nopietnu, kā MetaLux ražošanas uzņēmumu produktu popularitāti un pieprasījumu tirgū. MetaLux uzņēmuma izgatavotās ieejas ārdurvis dzīvoklim konstrukcijas atbilst Eiropas drošības standartiem, cilvēku atsaksmes ir pozitīvas. Turklāt tām ir ļoti pieņemamas cenas ar modernu un estētiski patīkamu izskatu.

Metāla durvju apdares veidi

Mūsdienu celtniecības tehnoloģiju attīstības līmenis ļauj apstrādāt un dekorēt ārdurvis no iekšpuses un ārpuses dažādos veidos. Tas nodrošina ne tikai stilīgu un estētiski patīkamu produkta izskatu. Svarīga priekšrocība ir fakts, ka dekoratīvais pārklājums ir izturīgs un uzticams. 

Dekoratīvās apdares varianti metāla ieejas ārdurvīm

Galvenais mērķis, kuram paredzēta ieejas metāla durvju iekšējā apdare, ir nodrošināt, lai dizains kļūtu par organisku telpas interjera daļu, kurā tas tiek uzstādīts. Diezgan bieži šajā gadījumā izmantoto tehnoloģiju dzīvokļa vai privātas mājas īpašnieks var pilnībā īstenot pats, ja viņam ir vēlme, viņš ietaupīs uz profesionālu speciālistu darbu. Tomēr bieži darbi tiek veikti tikai rūpnīcā, kas arī jāņem vērā, izvēloties apdares iespēju. 

Pēdējā laikā ieejas durvju iekšējā apdare ar MDF paneļiem ir kļuvusi plaši izplatīta. Tās priekšrocības ir acīmredzamas – stilīgs izskats, kas iegūts par ļoti pieņemamām cenām. Tajā pašā laikā klients var izvēlēties krāsas, kas piemērotas privātmājas vai dzīvokļa gaiteņa vai koridora noformējumam, kur plānots uzstādīt konstrukciju.

Diezgan bieži priekšējo durvju iekšpusē rotāšanai tiek izmantoti citi populāri materiāli, piemēram, oderējums vai finiera paneļi. Salīdzinoši augsto izmaksu dēļ koksnes masa tiek izmantota daudz retāk, kas ļauj konstrukcijai piešķirt patiesi stilīgu un solīdu izskatu. Bieži tiek izmantots variants ar vinila-ādas apvalku ar papildu siltumizolācijas materiāla ieklāšanu.

Ieejas metāla durvju ārējās apdares veidi

Parasti ieejas metāla durvju apstrāde no ārpuses tiek veikta saskaņā ar vienu no šīm iespējām:

  •  polimēru un krāsu pārklājumi. Populāra opcija, kas tiek plaši izmantota gan budžeta modeļos, gan vidēja un pat augstākā līmeņa cenu segmenta ārdurvis. Tas ir saistīts ar daudzu dažādu kompozīciju un krāsu klātbūtni, kas ļauj nodrošināt uzticamu un, kas ir svarīgi, izturīgu pārklājumu, kam ir dārgs un estētisks izskats;
  • lamināts, MFD paneļi un citi kokapstrādes izstrādājumi. Mūsdienu tirgus apstākļos ir labi pelnīti un pieprasīti dažādi priekšējo durvju ārējās apdares varianti, kuros tiek izmantoti dažādi zāģmateriāli. Tas ir saistīts ar produkta stilīgā izskata un tā saprātīgo izmaksu apvienojumu;
  • masīvkoks. Neskatoties uz to, pircēju vidū tas ir visdārgākais.

Īpaši bieži šādu tehnoloģiju izvēlas privātmāju īpašnieki, kuri vēlas iegūt gan izturīgu, gan kvalitatīvu produktu, gan reālu ēkas fasādes un gaiteņa rotājumu.

Ir arī citi ārējo durvju apdares veidi, kurus var izvēlēties potenciālie pircēji. Tomēr tos izmanto retāk nekā aprakstītās metodes un tehnoloģijas. Jāpatur prātā, ka gandrīz katru gadu vietējā tirgū parādās arvien modernāki un progresīvāki materiāli, padarot iespējamo izvēli vēl plašāku un grūtāku.

M-lux metāla durvis