Zemo cenu metāla durvis MetaLux no Baltkrievijas ir ieradušās Latvijā!

Mūsu uzņēmums SIA Eirodurvis ir oficiāls pārstāvis Baltkrievijas lielākajam metāla durvju ražotājam MetaLux, saņemot ekskluzīvas tiesības pārstāvēt MetaLux produkciju un zīmolu Baltijas teritorijā.

Mūsu uzņēmums ir izveidojis noliktavu Rīgā, tas padara mūsu klientiem ērtu iepirkšanos, preces kuras ir pieejamas mūsu noliktavā ir ļoti ātri saņemamas, atskaitot tos gadījumus, kad prece ir beigusies vai nav noliktavā, tad klientam ir iespēja vai nu izvēlēties citu preci no noliktavas, vai arī veikt jaunu pasūtījumu. Veicot jaunu pasūtījumu – ir iespēja mūsu mājas lapā izvēlēties sev tīkamās metāla durvis.

MetaLux kompānija aizvadīja veiksmīgu piedalīšanos Starptautiskajā būvniecības izstādē Māja-Dzīvoklis 2018, 19.10. – 21.10. izstādes laikā tika prezentēta produkcija visiem interesentiem. Izstādes laikā tika prezentētas dažādas drošības un cenu kategorijas metāla durvis MetaLux, no dažādām kolekcijām, sākot no pavisam vienkāršām M527 no kolekcijas TREND, līdz pat augstas drošības un skaņas izolējošām M709 dzīvokļu durvīm un CM760 ārdurvīm mājai no kolekcijas STATUS.

Uz šodienu Baltkrievijā ražotās metāla durvis MetaLux ir pieejamas Rīgā, Hanzas ielā 6. Mūsu uzņēmums intensīvi strādā pie vairumpircēju piesaistes no dažādām pilsētām un reģioniem, pavisam drīz produkcija būs plaši pieejama visā Latvijas teritorijā.

Mēs aicinām uz sadarbību celtniecības uzņēmumus, durvju un logu ražotājus, dizainerus un arhitektus.

m-lux.lv