Ieejas durvis mājai, kā mājokļa vizītkarte

Ieejas durvis mājai ir kā galvenā mājas vizītkarte, tādēļ to izskatam un kvalitātei  noteikti ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Ja esat ceļojuši eksotiskās vietās, tad noteikti nevar palaist garām citu valstu ieejas durvis mājai. Tās nereti ir vistrakākajās krāsu izpildījumos, kas varētu šķist pavisam trakas idejas rezultāts. Tomēr dažādas kultūras un tradīcijas ir darījušas savu, kādam šķiet svarīgi izvēlēties sev tīkamas durvis, kas vairāk saderēs ar kopējo mājokļa tēlu, savukārt kādam svarīgāks būs drošības aspekts neņemot vērā vizuālo durvju izskatu. Lai vai kādi būtu katra cilvēka priekšstati par to kādas vajadzētu iegādāties durvis, mūsdienās ir iespēja iegādāties dažāda materiāla un vieda ieejas durvis mājai. 

Metāla ārdurvis – pieprasītas mūsdienu tirgū

Mūsdienās, kad tehnoloģijas ir attīstījušās, cilvēkiem ir dota tā priekšrocība iegādāties koka, plastmasas vai metāla ārdurvis ar augstu kvalitāti, kas rūpnieciski izgatavotas izmantojot jaunākās tehnoloģijas un tehnoloģiskos risinājumus. Jau vairāku gadu garumā pieprasījums pēc metāla durvīm nav mazinājies, par tām tiek sniegtas labas atsauksmes, un tās ir lielā cieņā dažādu aspvērumu dēļ. Metāla ārdurvis ir labas kvalitātes, drošas, tām piemīt laba siltumizolācija un augsts drošības līmenis. Protams, runa nav par pašām lētākajām tirgū pieejamām metāla durvīm, kuras var iegādāties praktiski jebkur. Augstvērtīgas un drošas metāla ārdurvis ir jāizvēlas no pārbaudīta ražotāja, kas savu produkciju tirgo daudzās pasaules valstīs, ir klientu atzītas un ilgi kalpojošas. Šeit lieliski noderēs klientu atsauksmes par iegādātajām durvīm, kas noteikti ir pieejamas internetā. 

Ar ko atšķiras ieejas durvis mājai no ārdurvīm dzīvoklim?

Vispārinoši runājot, ieejas durvis mājai vai dzīvoklim vizuāli var neatšķirties, tomēr lielāka uzmanība ir jāpievērš vairākiem būtiskiem faktoriem. Ieejas durvis mājai ir jāizvēlas kvalitatīvas, ņemot vērā galvenokārt siltumizolāciju slāni jeb vienkāršiem vārdiem sakot – durvīm ir jānodrošina, lai aukstais gaiss neieplūstu mājoklī, bet siltais neizplūstu no tā. Savukārt, ārdurvis dzīvoklim var nebūt ar tik pamatīgu siltinājuma slāni, jo durvis atradīsies kāpņu telpā, kas nedaudz uzlabo situāciju ziemā – lielais aukstums paliks ārpus kāpņu telpas, līdz ar to arī mājoklis būs mazāk pakļauts izsalšanas riskam un aukstuma iekļūšanai iekšpusē. 

Durvju drošībai liela nozīme

Viens no kvalitatīvu ieejas durvju galvenajiem rādītājiem ir šo durvju drošība. Par drošību ir jāuztraucas gan privātmāju, gan dzīvokļu saimniekiem, jo nevēlami viesi var ierasties jebkur un par viņu mērķi var kļūt gan māja, gan dzīvoklis. Vislabāk, ja  metāla ārdurvis ir aprīkotas ar diva veida dažādām slēdzenēm, kas ļaus būtiski aizkavēt mēģinājumu uzlauzt durvis. Tādā veidā padarot durvju uzlaušanu mazāk interesantu zagļiem, ja tas aizņems pārāk ilgu laiku.

Ieejas durvis mājai atrodas nepārtrauktā laika apstākļu ietekmē, tāpēc ir liela nozīme arī tam, vai virs durvīm ir pārkare. Pārkare var pasargāt no tiešu saules staru un mitruma ietekmes. Piemēram, metinātas metāla durvis ilgstošā mitruma ietekmē var sākt rūsēt, bet, ja metāla ārdurvis būs apstrādātas ar pulverkrāsu, tas var būtiski uzlabot situāciju. 

MetaLux ieejas durvis mājai

Baltkrievu uzņēmums MetaLux piedāvā savu produkciju jau vairākās pasaules valstīs, gūstot pozitīvas atsauksmes no saviem klientiem, kas apliecina šo ārdurvju kvalitāti. MetaLux mājas lapā Jūs varat iegādāties metāla ārdurvis no vairākām kolekcijām. Turklāt aizpildot visus nepieciešamos parametrus, kā durvju izmērs un vēršanas virziens, Jūs varat iegādāties durvis nekavējoties turpat mājas lapā. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar Jums sazināsies pārstāvis, lai norunātu durvju piegādi. Ērti un vienkārši iegādāties sev nepieciešamās durvis mājai!

Visas MetaLux metāla ārdurvis ir aprīkotas ar drošām slēdzenēm, kas ražotas Itālijā. Baltkrievu ražotāja piedāvātās ieejas durvis mājai, kas pieejamas iegādei, ir kvalitatīvas un augstvērtīgas. Iegādājoties metāla durvis mājām no MetaLux nozīmē, kas Jūs iegādājaties durvis, kas kalpos vēl daudzus gadus. 

Ikvienām mājas ārdurvīm, kas ir uzstādītas ir jābūt drošām, lai varētu pasargāt vai vismaz aizkavēt pieredzējuša kramplauža iekļūšanu mājoklī, tāpat arī aizsargāt no sala un mitruma jeb vienkāršiem vārdiem sakot no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. 

Izvēlieties baltkrievu uzņēmuma MetaLux metāla ārdurvis un Jūs būsiet apmierināts ar savu izvēli vēl ilgi.

Metāla ieejas durvis mājām no M-LUX.LV