Metāla durvis ir drošs risinājums kā pasargāt savu nekustamo īpašumu

Dodoties pārgājienā vai viesojoties pie draugiem neviens no mums nevēlas uztraukties par dzīvokļa durvju drošības līmeni, tāpēc MetaLux komanda iesaka izvēlēties drošas metāla durvis ar augstas kvalitātes aizsargmehānismu.

Ārdurvis dzīvoklim vai ārdurvis mājai vienlaicīgi pilda divas būtiskas funkcijas viena no tām ir nekustamā īpašuma pasargāšana, bet otra būtiskā funkcija ir mājas vai dzīvokļa izdaiļošana gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Izvēloties metāla durvis MetaLux komanda iesaka ņemt vērā ne tikai durvju cenu, bet arī vizuālo pievilcību, drošības līmeni kā arī pārbaudīt vai durvis ir ar siltuma un skaņas izolāciju. Agrāk uzstādīja nevis vienas durvis, bet gan dubultās durvis no kurām vienas vērās uz ārpusi, bet otras uz dzīvokļa iekšpusi.

Galvenais iemesls, kāpēc tika uzstādītas šādas durvis ir trokšņa līmeņa slāpēšana un siltuma zudumu samazināšana, bet mūsdienās divu durvju vietā tiek uzstādītas vienas metāla durvis, kuras vienlaicīgi pilda šīs visas funkcijas un papildus padara telpas vizuāli plašākas un pat gaišākas, jo metāla durvis var iegādāties ne tikai tumšās krāsās, bet arī gaišās krāsās.

Kur un kā izvēlēties metāla durvis?

Domājot par jaunu metāla durvju iegādi pavisam viegli ir apjukt no plašā piedāvājumu klāsta. Metāla durvis lielā klāstā ir pieejamas pat dažādos būvmateriālu veikalos, bet kā saprast kuras metāla durvis ir kvalitatīvas un kuras tikai vizuāli pievilcīgas?

Viens no risinājumiem ir konsultēties ar speciālistiem pirms durvju iegādes. MetaLux komandas speciālisti noteikti spēs Jums piedāvāt labāko risinājumu par saprātīgām cenām. MetaLux specializējas metāla durvju ražošanā un uzstādīšanā piedāvājot drošus un elegantus risinājumus gan privātmājām, gan dzīvokļiem. MetaLux ražotājām metāla durvīm tiek piemēroti ļoti augsti ražošanas standarti, lai samazinātu brāķu risku.

MetaLux mājas lapā aplūkojamās durvis ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, tām ir izturīgs karkass, un tās ir aprīkotas ar drošām slēdzenēm un furnitūru. Lai metāla durvis atbilstu visām Jūsu vēlmēm MetaLux darbinieki uzklausīs Jūsu vēlmes un vajadzības, kā arī noskaidros, kur tieši šīs durvis tiks uzstādītas, vai tās būs ārdurvis dzīvoklim ceturtajā stāvā vai ārdurvis mājai ziemeļu pusē, kur vienmēr pūš auksts vējš. Šie visi ir ļoti būtiski faktori, kuri ir jāņem vērā, lai klients būtu pilnībā apmierināta ar jaunajām metāla durvīm.

Izvēloties ārdurvis dzīvoklim tās var nebūt tik biezas, jo kāpņu telpā ir krietni siltāks nekā zem klajas debess. Savukārt izvēloties ārdurvis mājai siltumizolācijas līmenim ir jābūt krietni augstākam, lai pat
bargākajos ziemas apstākļos mājas īpašniekiem nenāktos salt.

Kā nekļūdīties ar metāla durvju izmēru?

Lētas atbilstošas metāla durvis un ir atrasts īstais modelis, kas vizuāli iederas mājokļa dizainā, tad nākamais solis ir īstā izmēra noteikšana. Šis process nemaz nav tik vienkāršs kā tas izklausās, jo nokļūdoties pat par dažiem centimetriem tiek sadārdzināts viss jauno durvju uzstādīšanas process, jo nākas veikt papildus darbus, lai jaunās metāla durvis vispār varētu ielikt. Tāpēc MetaLux komanda veic ne tikai jauno metāla durvju montāžu, bet piedāvā arī veikt precīzu izmēru noteikšanu pirms jauno durvju iegādes.

Durvju nomērīšanu MetaLux komanda veic darba dienās no 9:00 līdz 16:30 un sestdienās no 11:00 līdz 15:00.

Šo pakalpojumu MetaLux komanda veic ne tikai Rīgā, bet arī ārpus tās. Protams, durvju nomērīšanu klients var veikt pats, bet lai to izdarītu pēc iespējas pareizāk MetaLux komanda vēlas dalīties ar dažiem padomiem.

Bieži vien vecās durvis ir iemontētas līdz ar ārējo sienu, tāpēc ir nepieciešams noņemt durvju ārējās aplodas, lai precīzi nomērītu un noteiktu vajadzīgo izmēru. Kad aile ir pilnība atsegta, tad ar mērlenti nepieciešams nomērīt ailes platumu un garumu. Ailei ir jābūt platākai par metāla durvju kārbas parametriem ne mazāk kā 2 cm šaurākajā vietā. Precīzi nomērot ailes izmērus Jūs visticamāk varēsiet iztikt bez papildus darbiem, kad tiks montētas jaunās metāla durvis. Ja durvju aile neatbilst jauno metāla durvju parametriem, tā ir mazāka, tad to ir nepieciešams paplašināt skaldot, kas ir krietni sarežģītāk nekā tad ja durvju aile ir platāka. Ja izmēri ir noteikti pietiekami precīzi, tad jauno metāla
durvju montāža un veco durvju demontāža aizņems tikai pāris stundas.

MetaLux komanda ļoti cer, ka šie daži padomi Jums palīdzēs, gan izvēlēties savām vēlmēm atbilstošākās metāla durvis, gan veikt precīzus mērījums, lai jauno durvju uzstādīšana nesagādātu liekas grūtības un papildus izdevumus. Viegli un ērti metāla durvis var iegādāties MetaLux interneta veikalā, bet ja nevarat izvēlēties sev atbilstošāko variantu MetaLux komanda jebkurā laikā ir gatava sniegt Jums konsultāciju gan par aktuālajiem metāla durvju modeļiem, gan par drošākajām slēdzenēm. MetaLux piedāvātajā durvju klāsta Jūs noteikti atradīsiet piemērotas ārdurvis dzīvoklim vai ārdurvis mājai.

MetaLux savas metāla durvis piedāvā 11 dažādās valstīs, kas liecina par to, ka piedāvātās metāla durvis ir
kvalitatīvas un apmierina klientu vēlmes un vajadzības. Kā arī lai klientiem būtu ērtāk orientēties piedāvātajā metāla durvju sortimentā MetaLux savā mājaslapā ir norādījis visus svarīgākos parametrus pie visām durvīm, tādā veidā klients var ērti apskatīt visas pieejamās metāla durvis un pēcāk sazināties ar MetaLux konsultantiem, lai no atlasītajiem variantiem izvēlētos atbilstošākās metāla durvis ieliktu tās grozā un veiktu pirkumu. Pavisam ātri un ērti pat neizejot no mājas Jūs tiksiet pie jaunām un kvalitatīvām metāla durvīm.

Metāla durvis no M-Luks