• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • M-lux daudzveidīgajā iekšdurvju klāstā ir atrodamas ne tikai tradicionālās veramās durvis, bet arī durvis ar bīdāmām vērtnēm.

  Šādu bīdāmo durvju izmantošana šaurās un sarežģītās telpās tās var uzlabot kustību starp telpām. Bez tam, pateicoties daudzveidīgajam materiālu un tehnoloģisko risinājumu klāstam, bīdāmas durvis var arī vizuāli pārveidot telpu un noskaņu tajā.

  Platības maksimāla izmantošana

  Bīdāmās durvis starp telpām atvieglo cilvēku kustību starp tām, jo, atverot durvju vērtni vai vērtnes, vairs neveidojas traucējošas barjeras un durvis telpā neaizņem papildus vietu. Tādējādi var tikt maksimāli izmantota visa istabā esošā platība un ir iespējams pat apsvērt durvju ailas platuma palielināšanu.

  Neatkarīgi no tā, vai bīdāmās durvis tiek montētas pie sienas ar profila sliedi vai iebūvētas tajā, durvju aili būs iespējams izmantot visā tās platumā, atvieglojot pārvietošanos caur to ikdienā. Savukārt, M-Lux bīdamās durvis tiek piedāvātas tik lielā dažādībā, ka ikviens atradīs sev labāko risinājumu.

  Telpas plašums

  Bīdāmo durvju vērtnes ir pieejamas gan ar augstas kvalitātes eko finiera apdarēm, gan no stikla. M-Lux stikla bīdāmās durvis istabai ļaus vizuāli paplašināt telpu ne tika ar plašāku durvju aili un izmantojamo platību ap to, bet arī ar papildus gaismu, kas iekļūs telpās arī tad, ja durvis būs aizvērtā veidā. Atvērtā veidā bīdāmās durvis savstarpēji nodalītās telpas vizuāli sapludina vienā.

  Montāžas iespēju dažādība

  M-lux bīdāmās iekšdurvis, pateicoties to montāžu veidu dažādībai, ir iespējams iekļaut dažāda stila interjeros.

  Bīdāmas durvis ar eko finiera apdari, kas pie sienas montētas ar LOFT RETRO un STANDARTA stila sliedi, ļaus izveidot šķūņa tipa bīdāmās durvis, kas šobrīd ir tik aktuāla interjera dizaina tendence. Minimālisma interjeros, kuros nav nepieciešamības pēc liekām detaļām, ir iespējams izmantot vizuāli telpā neredzamu sliedi MAGIC. Savukārt, bīdāmas durvis iekštelpām, kuru alumīnija kārbas konstrukcija ir iebūvēta sienā, ir lieliski piemērotas ļoti mazām telpām vai palīgtelpām, piemēram, garderobēm, vannas istabām un veļas telpām.

  Šādas slēptās bīdāmās durvis ietaupīs pieejamo telpu, durvis nezaudēs savu funkcionalitāti, taču nekļūs arī par telpas akcentu, kā tas ir šķūņa tipa durvju gadījumā.

  M-Lux speciālisti veic visa veida iekšdurvju uzstādīšanu, pieņemot arī sarežģītas un nestandarta montāžas. Turklāt piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā, tāpat arī ārpus Latvijas teritorijas –preces tiek sūtītas uz visām Eiropas Savienības valstīm.

  Call Now Button
  ×