• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Uzņēmuma “MetaLuks” vēsture

  Uzņēmuma “MetaLux” vēsture aizsākās pavisam nesen – 2015. gada jūnijā. Tieši tad ar pirmajām ražotajām metāla durvīm sākās ražošanas uzņēmuma MetaLux attīstība, kas jau pēc gada kļuva par tērauda durvju ražošanas un tirdzniecības līderi tirgū. Uzņēmums MetaLux nolēma neapstāties pie sasniegtā un turpināt attīstību. Darba rezultātā mēs izveidojām pārstāvniecību ar noliktavu Rīgā, kā arī mūsu preces ir pieejamas 12 pasaules valstu tirgos!

  Mēs piedāvājam vairāk nekā sešdesmit tērauda durvju modeļus piecās kolekcijās: “Status”, “Elite”, “Triumph”, “Trend” un “Standart”.

  Kāds ir mūsu veiksmes noslēpums? 

  Pirmkārt, 2018. gada septembra mēnesī mēs atklājām noliktavu Rīgā, kas vienmēr garantē preču pieejamību. Mūsu piedāvāto preču klāsts nepārtraukti paplašinās.

  Otrkārt, “MetaLux” ir īstu profesionāļu komanda, kas strādā efektīvi un kvalitatīvi. Mūsu speciālisti pilnveido savas zināšanas, attīstās līdzi laikam un paaugstina savu profesionalitāti. Mūsu speciālisti kopā ar uzņēmuma valdi darbojās durvju segmenta jomā jau vairāk kā 15 gadus un ir īsti nozares profesionāļi.

  Treškārt, tērauda durvju ražošana mūsu ražotnē notiek sākot ar lokšņu metālu, kas pārtop pabeigtās ārdurvīs. Mūsu eksperti rūpīgi kontrolē visus ražošanas posmus, tāpēc mūsu ražojumi atbilsti pašām augstākajām prasībām.

  Ceturtkārt, “MetaLux” ražošanas bāze tiek nepārtraukti pilnveidota un atjaunota. Durvis tiek izgatavotas uz augstas veiktspējas iekārtām, izmantojot kvalitatīvus materiālus un komplektācijas elementus. Mēs izmantojam inovatīvas tehnoloģijas.

  21.11.2019. Klientu ērtībai tika atklāts salonveikals “EIRODURVIS” jaunajā TC “OZOLS”, Rīgā, Mazā Rencēnu iela 1, pļavniekos. Tirdzniecības centrā atrodas tādi veikali kā – RIMI pārtikas preču mazumtirgotājs, K-Senukai būvniecības preču mazutirgotājs un daudzi citi. Veikalam ir plaša autostāvieta apmeklētājiem.

  Metāla durvis

  Eirodurvis metāla durvis TC Ozols

  Mūsu salonā “EIRODURVIS” ir apskatāmi dažādi koka un metāla durvju modeļi, profesionāli apmācīti konsultanti Jums palīdzēs izvēlēties piemērotākās metāla ārdurvis vai pvc logus.

  Augstākās kvalitātes pvc logi, ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām no dažādiem materiāliem, ugunsdrošas metāla durvis un mūsdienīgas iekšdurvis par labākajām cenām.

  Tās vēl nav visas priekšrocības, ko jums sniegs sadarbība ar mums!

  Vēlaties uzzināt vairāk? Aicinām sadarboties ar mums!

  Call Now Button
  ×