• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Auto atvēršana

  Sākums » Auto atvēršana

  Auto atvēršana

  Sākums » Auto atvēršana
  car.png
  NEDARBOJAS PULTS,
  CENTRĀLĀ ATSLĒGA?
  ATSLĒGAS AIZDEDZĒ
  UN
  NOBLOĶĒTAS
  DURVIS?
  Pazudušas atslēgas,
  nestrādā slēdzene?
  logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
  ATVERAM VISU MARKU AUTOMAŠĪNAS
  item-3.png
  Nosakām
  PRECĪZAS
  IZMAKSAS
  money.png
  ĀTRĀ
  REAĢĒŠANA
  item-4.png
  stopwatch.png
  item-5.png
  100% ATVĒRŠANAS
  GARANTIJA
  chat.png

  Profesionāla auto durvju atvēršana 24/7 ar 100% atvēršanas garantiju – zvaniet +37123666632

  Auto atvēršana, ja pazudusi atslēga vai durvis iestrēgušas dažādu bojājumu dēļ, sastopama ļoti bieži. Jau ierasts cēlonis ir īssavienojumi automašīnas elektronikā vai pazudusi atslēga, taču mēdz būt arī tehniski bojājumi – netīrumu, smilšu nonākšana slēdzenē, kas ilgtermiņā noved pie durvju iestrēgšanas. Taču, lai arī kāds būtu iemesls un lai arī kādai automašīnai radusies šī problēma, M-Lux zinošie meistari ar pieredzi auto atvēršanā spēs atrast veidu, kā durvis atvērt un Jūs atkal varētu droši doties savos ikdienas braucienos.

  Ja pazudusi automašīnas atslēga, meistari var izgatavot jaunu un pārprogrammēt. Šāda iespēja pastāv, vecāku modeļu automašīnām ar tradicionālajām atslēgām un tālvadības pultīm. Šādās situācijās jānobloķē vecā atslēga, jo, tā kā to, iespējams, ir atradis kāds cits, atstāt veco atslēgu aktīvu ir nedroši. Labāk ir iegādāties jaunu atslēgu, kas tiks ieprogrammēta pēc jauniem parametriem. Bet, ja Jums ir mūsdienīga, moderna automašīna, kurā izmantotas bezkontakta atslēgas ar tieši Jūsu automašīnai pielāgotu sistēmu, tad gan jaunu atslēgu varēs pasūtīt tikai oficiālais pārstāvis, saskaņojot šīs darbības ar ražotāju. Bet, neatkarīgi no tā, ar kādu automašīnu braucat, meistari noteikti atradīs veidu, kā atvērt durvis arī tad, ja atslēga nebūs pieejama. Eksperti piekļūs automašīnas shēmai, atradīs savienojumus, kas atbild par durvju aizslēgšanu un ātri vien panāks, ka durvis atveras.

  M-Lux serviss nodrošina visa veida automašīnu atvēršanu

  Auto atvēršana iespējama gan veciem auto, gan pavisam jauniem automašīnu modeļiem, taču šo uzdevumu pavisam noteikti vajadzētu uzticēt zinošiem meistariem, kas nenodarīs automašīnai liekus bojājumus. Nepārzinot auto slēdzeņu uzbūvi, neprasmīgi durvju atvērēji var sabojāt elektroniku, durvis un virsbūvi, tadēļ auto atvēršanai noteikti pieaiciniet M-Lux zinošos servisa darbiniekus, kuri ir specializējušies auto atvēršanā un pratīs tikt galā ar jebkuru auto modeli.

  Ja durvis aizslēgušās, bet atslēga palikusi mašīnā vai pazudusi, daudzi mēģina atvērt mašīnu, izsitot logu, taču izmaksu un bojājumu ziņā tā pavisam noteikti nav labākā izvēle. Meistari ar pareizo aprīkojumu piekļūs durvju slēdzenēm, nesabojājot ne durvju stiklus, ne durvis vai citas detaļas. Tādēļ, ja nonākat situācijā, kad automašīna ir aizslēgta un nevarat vairs tai piekļūt, pavisam noteikti vispirms izvērtējiet, kur atrodaties un vai tuvumā ir pieejami mūsu meistari. Ja negadījums noticis Rīgā vai netālu no tās, varēsim atbraukt pavisam īsā laikā un parūpēties, lai automašīnas durvis ātri vien tiktu atvērtas.

  Daudzi izvairās izsaukt meistarus, jo maldīgi domā, ka šāds sos serviss ir dārgs, taču, kā rāda dažadu auto īpašnieku pieredze, profesionāļu piesaiste jau sākumā ir daudz gudrāka izvēle, jo, paši pat to negribot, varam nodarīt automašīnai tikai nevajadzīgus papildus bojājumus. Tādējādi beigās automašīnas remonts var izmaksāt krietni dārgāk, kā auto atvēršana profesionāļu vadībā, kas darbu paveic krietni uzmanīgāk un drošāk.

  Title
  DURVJU ATVĒRŠANA
  SEIFU ATVĒRŠANA
  SLĒDZEŅU MAIŅA
  Durvju remonts
  ×