• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Slēdzenes maiņa

  Sākums » Slēdzenes maiņa

  Slēdzenes maiņa

  Sākums » Slēdzenes maiņa
  2 gadu
  DARBA IZPILDEI UN
  JAUNĀM SLĒDZENĒM
  MAINĀM ZIRNEKĻA
  TIPA SLĒDZENES
  MAINĀM CILINDRUS
  UN SLĒDZEŅU
  MEHĀNISMUS
  MAINĀM NAKTS
  AIZBĪDŅUS
  MAINĀM
  ZIRNEKĻA TIPA
  SLĒDZENES
  MAINĀM NAKTS
  AIZBĪDŅUS
  MAINĀM CILINDRUS UN
  SLĒDZEŅU MEHĀNISMUS
  logo logo logo logo logo logo logo
  Mainam visa veida slēdzenes, cilindrus un mehānismus visa veida durvīm
  item-3.png
  NOSAKĀM
  PRECĪZAS
  IZMAKSAS
  money.png
  ĀTRĀ
  REAĢĒŠANA
  item-4.png
  stopwatch.png
  item-5.png
  100% ATVĒRŠANAS
  GARANTIJA
  chat.png

  M-Lux speciālisti veic profesionālu slēdzeņu nomaiņu. Ja Jums nepieciešama mūsu palīdzība, zvaniet! +37123666632

  Slēdzenes maiņa var būt nepieciešama divās situācijās – ja slēdzene bojāta vai vēlaties nomainīt pret labāku, modernāku slēdzeņu veidu. Mūsu zinošie atslēgu meistari varēs palīdzēt abos gadījumos, sniedzot detalizētas konsultācijas par pieejamajiem slēdzeņu veidiem un ražotājiem, un kuru no tiem izvēlēties Jūsu durvīm. Klāsts ir plašs un ne vienmēr jāņem modernākās un dārgākās slēdzenes.

  Cilindrs ir būtiskākā slēdzenes sastāvdaļa, tie pieejami dažādos modeļos un izmērots. Kuru no tiem vislabāk izvēlēties, vislabāk noteiks meistars, apskatot, kāda biezuma un tipa durvis ir paredzētajā slēdzenes vietā un kāda līmeņa drošību vēlaties. Lielākā atšķirība ir cilindru materiāls un atslēgšanas veids – vai to atslēdz ar atslēgu no abām pusēm vai atslēgas vieta paredzēta tikai ārpusē un iekšpusē ir tikai ar grozāmu bīdni. Ja Jums ir biezākas durvis par standarta durvīm, tad meistari pratīs piemeklēt arī atbilstošus cilindru pagarinātājus, lai slēdzene perfekti piegultu durvīm. Jo precīzāk ir uzstādīta slēdzene, jo labāk tā kalpo, jo nerada papildus berzi, un slēdzenes maiņa nebūs jāveic tik bieži. Runājot par izturību, visdrošāk ir izvēlēties slēdzenes, kuru cilindri veidoti no tērauda, misiņa vai metāla sakausējumiem. Ja slēdzene paredzēta mājas ardurvīm, kas atrodas nepārtrauktā mitruma ietekmē, papildus jāpievērš uzmanība arī slēdzenes izturībai pret koroziju un vai tā ir apstrādata ar galvanisko pārklājumu.

  Ja dzīvojat apkārtnē, kur bieži reģistrētas zādzības, varat apsvērt tādu ražotāju, kā Abloy, slēdzenes, kurām ir sevišķi izstrādāta disku sistēma, kas lieliski pasargā no slēdzeņu atmūķēšanas. Varat uzstādīt arī papildus drošības uzlikas un aizsargplāksnes, kas zagļiem darbu padarīs vēl grūtāku. Savukārt, ja esat aizmāršīgs un nekad nevarat atcerēties, vai tiešām aizslēdzāt durvis, varat izmēģināt slēdzeņu veidus, kas paši aizslēdzas ikreiz pēc durvju aizvēršanas.

  Slēdzenes maiņa ir ērtākais risinājums, lai esošās durvis turpinātu kalpot bez nomaiņas.

  Meistaru klāstā pieejamas arī slēdzenes no Elbor, Mottura, Cisa u.c. Eiropā zināmiem ražotājiem. Katram no ražotājiem un katrai no slēdzenēm ir savas stiprās puses, tādēļ noteikti pirms izvēles un uzstādīšanas aprunājieties ar meistaru, lai sīkāk uzzinātu, kāpēc izvēlēties vienu vai otru variantu. Piemēram, ir slēdzenes, kuru atslēgas var atjaunot pat tad, ja oriģinālais atslēgu komplekts ir pazudis, tādējādi nav jānomaina viss slēdzenes mehānisms. Tas ir jo sevišķi aktuāli tiem, kas dzīvo vienatnē un nav citu ģimenes locekļu pie kuriem glabātos atslēgas kopijas.

  Tieši tādēļ ir tik svarīgi izrunāt ar meistaru visas problēmas un mīnusus, kas bijuši ar līdzšinējām slēdzenēm, lai veiksmīgāk atrastu to slēdzeni, kas atbildīs gan Jūsu naudas maciņam, gan prasītajai drošības kategorijai. Cenu un variāciju dažādībā noteikti izdosies atrast slēdzeni, kas būs tieši tāda, kā vēlaties. Galvenais veltīt nedaudz vairāk laika izpētei un konsultācijai, lai atlasītu labāko.

  Title
  DURVJU ATVĒRŠANA
  SEIFU ATVĒRŠANA
  Durvju remonts
  AUTO ATVĒRŠANA
  ×