• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Ugunsdrošas metāla durvis visa veida telpām

  Ugunsdrošas metāla durvis tiek plaši pielietotas telpās, kurās ir riski ugunsgrēka gadījumā, straujai uguns liesmas pārvietoties no vienas telpas citā. Tādā vietā tiek uzstādītas metāla ugunsdrošas durvis, lai liegtu ugunsgrēka gadījumā liesmai brīvi pārvietoties starp telpām un turpināt strauju uguns liesmas izplešanos.

  Ugunsdrošas durvis ir neatņemama sastāvdaļa jaunos dzīvokļu projektos, privātmājās, sabiedriskās telpās, piemēram, tirdzniecības centros un daudzos citos objektos, kur ir nepieciešamas durvis ar sertifikātiem.

  Dažāda veida ugunsdrošas durvis

  Mūsu kompānija izgatavo dažādas ugunsdrošas metāla durvis, sākot ar vieglmetāla ekonomiskām durvīm, līdz pat drošām un pat bruņotām durvīm. Visām minētajām ugunsdrošajām durvīm piemīt visi Eiropas Savienībā izsniegtie ugunsdrošības sertifikāti, tāpat mūsu piedāvātajā sortimentā ir durvis, kuras papildus ir aprīkotas ar skaņu izolējošiem sertifikātiem, siltumvadīvas sertīfikātiem, kā arī pretuzlaužami un pat ložu necaurlaidīgi sertifikāti. Visiem minētajiem durvju modeļiem ir Eiropas Savienības kvalitātes marķējums CE.

   

  Mēs piedāvājam dažādu konstrukciju ugunsdrošas durvis, ir iespēja izvēlēties no standarta izmēriem jau pieejamām durvīm, kā arī pasūtīt durvis pēc Jūsu izmēriem. Durvis ir iespējams arī izgatavot pēc nestandarta parametriem. Mūsu kompānija piedāvā ne tikai ugunsdrošas durvis, bet arī augstākās kvalitātes iekšdurvis, tās lieliski saderēs ar Jūsu izvēlētajām ugunsdrošajām durvīm.

  Sertifikāti ugunsdrošajām durvīm

  Mūsu produkcija ir sertificēta Eiropas Savienības laboratorijās KIWA un IFT ROSENHEIM, kurā ir veikti visi nepieciešamie pārbaudījumi, sertifikāta veiksmīgai saņemšanai.  Šobrīd mūsu kompānijai M-Lux ir ugunsdrošas durvis ar EI30 ; EI45 ; EI60 un EI120 sertifikātiem dažādām durvju variācijām.

   

  Mērījumu noteikšana

  Mūsu kompānijas speciālisti veic profesionālus mērījumus – tas izmaksās pavisam nedārgi, bet tas izslēgs iespēju kļūdīties, veicot mērījumu pašiem. Tāpat speciālists, kas veic mērījumus uz vietas, sniedz profesionālu konsultāciju ar ieteikumiem, kā izdarīt pareizāk un labāk. Arī tad, ja gala rezultātā pēc mērījuma klients nolemj nepasūtīt ugunsdrošas metāla durvis mūsu kompānijā, visas mērījuma kopijas paliek pie klienta, līdz ar to, klientam ir iespēja pēc veiktajiem mērījumiem iegādāties durvis citur, nemaksājot atkārtoti par mērnieka izsaukšanu.

   

  Montāža

  Mūsu kompānijas galvenās vērtības ir cilvēki, un mēs regulāri ieguldām savas pūles, laiku un enerģiju mūsu speciālistu apmācībās. Tas ļauj mums panākt augstu darba izpildes kvalitāti. Mēs veicam visa veida ugunsdrošu durvju uzstādīšanu, arī sarežģītas un nestandarta montāžas mēs pieņemam, kā izzaicinājumu. Mūsu speciālisti ir cilvēki, kas mīl to, ko dara, tā ir labākā garantija tam, ka viss būs paveikts pēc tīrākās sirdsapziņas.

   

  Piegāde

  Mēs veicam piegādi visā Latvijas teritorijā, tāpat arī ārpus Latvijas teritorijas – sūtām mūsu preci uz visām Eiropas Savienības valstīm.

  Call Now Button
  ×