• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Seifu atvēršana

  Sākums » Seifu atvēršana

  Seifu atvēršana

  Sākums » Seifu atvēršana
  call-center.png spied.png
  item-3.png
  Nosakām
  PRECĪZAS
  IZMAKSAS
  money.png
  ĀTRĀ
  REAĢĒŠANA
  item-4.png
  stopwatch.png
  item-5.png
  100% ATVĒRŠANAS
  GARANTIJA
  chat.png

  Profesionāla seifu atvēršana 24/7! Zvaniet un mēs Jums palīdzēsim! +37123666632

  Seifi ir nenoliedzami drošākā vieta vērtīgu lietu paslēpšanai un uzglabāšanai. Tie ir izturīgi, biezi, ugunsdroši un aizsargā lietas arī no gaismas, kas ir būtiski, piemēram, uzglabājot dokumentus. Tādēļ daudzi izvēlas seifus, lai tajos uzglabātu dārglietas, papīrus un naudu. Tā kā seifus izmanto vērtīgu lietu uzglabāšanai, arī to slēdzenes un uzbūve tiek veidota tā, lai seifa saturs būtu maksimāli pasargāts. Tas rada problēmas brīžos, kad seifi iestrēgst, to slēdzenessabojājas vai pazūd pieejas atslēgas un kodi. Tad palīgā jāsauc speciāli meistari, kuriem seifu atvēršana ir ikdiena.

  M-Lux meistariem seifu atvēršana mēdz būt laikietilpīgs process, it sevišķi, ja atvēršana vajadzīga ugunsdrošiem, sevišķi bieziem seifiem un ar kombinētām slēdzenēm. Lai atvērtu seifus, nepieciešami tam paredzēti instrumenti, kas ļauj piekļūt seifā iebūvētajām slēdzenēm pat pa šaurām spraugām un atslēgas caurumiem. Tiesa gan, piemēroti instrumenti ir tikai daļa no panākumiem, liela nozīme ir arī meistaru zināšanām par seifu uzbūvi un prasmei sajust slēdzenes smalkākās detaļas, tās pat neredzot.

  Mūsu speciālistiem ir 30 gadu pieredze seifu atvēršanā! Uztici savu seifu profesionāļiem.

  Seifu atmūķēšanas laikā meistari ieklausās seifa skaņās, mēģina sajust slēdzenes nianses un strādā maksimāli rūpīgi, lai atrastu pareizāko ceļu slēdzenes atvēršanai. Tā kā seifos glabājas vērtīgi priekšmeti, tas meistariem liek strādāt ar papildus rūpību, lai atvēršanas darbu laikā neciestu seifa saturs. Arī seifam tiek nodarīti pēc iespējas mazāki bojājumi, mēģinot atmūķēt slēdzenes pa mazām spraugām, netaisot pārāk lielus ieurbumus vai iezāģēšanu seifa korpusā. Seifi ir ne tikai izturīgi, tie ir arī vērtīgi un to nomaiņa ir dārga, it sevišķi iebūvētajiem seifiem, tādēļ meistari vienmēr cenšas, lai seifa atvēršana nenodarītu liekus papildus bojājumus, un seifu varētu izmantot arī pēc darbu pabeigšanas.

  Dažreiz atgvēršanas pakalpojumi nepieciešami, jo ir aizmirsts seifa pieejas kods. Tad meistari var arī veikt slēdzenespārprogrammēšanu, uzstādot seifam jaunu pieejas kodu. Vienīgais, kas nepieciešams pirms seifa atvēršanas un pārprogrammēšanas – seifa īpašnieks apliecinājums, ka seifs pieder viņam. Tiklīdz meistari ir pārliecinājušies par saimnieka identitāti, tie nekavējoties uzsāk atvēršanas darbus, lai pēc iespējas ātrāk nodrošinātu, ka atkal piekļūstat savām vērtīgākajām lietām.

  Protams, darbā ar seifiem, ja nepieciešama seifu atvēršana, svarīgākais ir izvēlēties uzticamus meistarus, kā M-Lux seifu atvēršanas speciālisti, kas ne tikai darbu paveiks ātri un kvalitatīvi, bet arī augstu vērtēs Jūsu seifa un datu drošību. Lai arī kāda veida seifu izmantojat un kādi bojājumi radušies, kas aizkavē seifa atvēršanu, meistari atradīs labāko risinājumu un sniegs tūlītēju palīdzību. Darba paveikšanas ilgums atšķirsies atkarībā no seifa drošības līmeņa un bojājumu pakāpes, taču darbi pavisam noteikti neilgs vairāk par dažām stundām. Jau tās pašas dienas laikā varēsiet atsākt izmantot savu seifu!

  DURVJU ATVĒRŠANA
  Durvju remonts
  SLĒDZEŅU MAIŅA
  AUTO ATVĒRŠANA
  ×