• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Kvalitatīvas iekšdurvis

  Iekšdurvis ir neatņemama iekštelpu sastāvdaļa, tās pilda vairākas funkcijas gan no praktiskā viedokļa, gan arī no estētiskā viedokļa. Mūsu kompānija pārstāv labākos Austrumeiropas iekšdurvju ražotājus, mūsu katalogā ir pieejami vairāk kā 100 dažādi unikāli iekšdurvju modeļi, sākot ar ekonomiskām eko fienērējuma durvīm, līdz emaljā krāsotām un finierētām durvīm.

  Mūsu piedāvātās iekšdurvis tiek izgatavotas standarta izmēros, vērtņu izmēri 600 ; 700 ; 800 ; 900, tāpat ir iespēja veikt individuālu pasūtījumu un izgatavot nestandarta izmēra iekšdurvis. Mūsu katalogā redzamās starpistabu durvis ir iespējams arī izveidot kā dubultdurvis ar divām aktīvām vērtnēm un speciālu fiksatoru. Ja tiek viekta dubultdurvju pasūtīšana, starp abām aktīvajām vērtnēm tiek uzstādītas papildus falces, lai tiktu nosegtas slēdzeņu mehānismu redzamās daļas un durvīm būtu labāka skaņas izolācija.

  M-Lux iekšdurvis tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem

  Ekofiniera iekšdurvis ir izturīgas, estētiski pievilcīgas un atbilst visiem mūsdienu dizaina risinājumiem, turklāt par pieņemamu cenu. Ekofinieris ir videi draudzīgs, sintētisks materiāls, kas ir izturīgs pret mitrumu, ķīmiski agresīvu vidi, temperatūras svārstībām un mehānisko spriegumu. Pateicoties šīm īpašībām, durvis laika gaitā nezaudē savas funkcionālās īpašības un izskatu, un tās ir piemērotas uzstādīšanai telpās ar augstu mitruma līmeni. Šīs istabu durvis lieliski iederēsies gan dzīvokļos, gan arī privātmājās.

  Finierētas durvis ir labākais risinājums dzīvojamām telpām. Tās ir izgatavotas no dabīga, videi draudzīga koka, tās ir izturīgas, mitrumizturīgasun lieliski elpojošas. Cēlais izskats ļauj produktiem lieliski iekļauties klasiskos un modernos interjera risinājumos. Finierētās iekšdurvis tiek pieskaitītas pie TOP durvīm, jo to izgatavošanā tiek izmantoti tikai paši vērtīgākie materiāli. Durvju vērtnes, kas ir izgatavotas finierējuma izpildījumā, ir krietni smagākas par, piemēram, eko finierējuma durvīm, attiecīgi arī šādu durvju kalpošanas ilgums ir garāks.

  Emaljā krāsotas iekšdurvis – tas ir patiess mūsdienu trends, jo šīm durvīm ir pieejama ļoti plaša krāsu gamma. Šodien cilvēki ar lielāko prieku izvēlas starpistabu durvis, kas var būt nokrāsotas, bez koka struktūras un būt pilnīgi gludas. Izvēloties pareizu krāsu salikumu Jūsu mājokļa iekštelpām un krāsotajām durvīm, rezultāts var izdoties fantastisks. Tāpat krāsotām iekšdurvīm piemīt paaugstināta mitrumizturība, bet lielāka uzmānība jāpievērš tam, lai, lietojot durvis ilgtermiņā, neradītu tām skrāpējumus. Ja minētās iekšdurvis tiek pareizi ekspluatētas, tad ar skrāpējumiem nebūs jāsaskaras.

  Kādas iekšdurvis man izvēlēties?

  Ja plānojat veikt durvju iegādi un vēlaties, lai būtu nedārgi un labi, tad, protams, iesakām Jums izvēlēties ekofiniera iekšdurvis. Savukārt, ja Jūsu mājoklis tiek veidots pēc mūsdienīgām tendencēm, tad labāk tādā interjerā iederēsies krāsotas emaljētas iekšdurvis vai arī finierētas. Cilvēki šodien iedalās divās grupās, vieni ir sajūsmā par koku – tie izvēlas durvis ar koka struktūru, un otra cilvēku grupa izvēlas krāsotas, jo tās šķiet ar papildus vērtību, – it kā pieticīgi, bet tajā pašā laikā ļoti izsmalcināti.


  Mērījumu noteikšana

  Mūsu kompānijas speciālisti veic profesionālus mērījumus – tas izmaksās pavisam nedārgi, bet tas izslēgs iespēju kļūdīties, veicot mērījumu pašiem. Tāpat speciālists, kas veic mērījumus uz vietas, sniedz profesionālu konsultāciju ar ieteikumiem, kā izdarīt pareizāk un labāk. Arī tad, ja gala rezultātā pēc mērījuma klients nolemj nepasūtīt iekšdurvis mūsu kompānijā, visas mērījuma kopijas paliek pie klienta, līdz ar to, klientam ir iespēja pēc veiktajiem mērījumiem iegādāties durvis citur, nemaksājot atkārtoti par mērnieka izsaukšanu.


  Montāža

  Mūsu kompānijas galvenās vērtības ir cilvēki, un mēs regulāri ieguldām savas pūles, laiku un enerģiju mūsu speciālistu apmācībās. Tas ļauj mums panākt augstu darba izpildes kvalitāti. Mēs veicam visa veida iekšdurvju uzstādīšanu, arī sarežģītas un nestandarta montāžas mēs pieņemam, kā izzaicinājumu. Mūsu speciālisti ir cilvēki, kas mīl to, ko dara, tā ir labākā garantija tam, ka viss būs paveikts pēc tīrākās sirdsapziņas.


  Piegāde

  Mēs veicam piegādi visā Latvijas teritorijā, tāpat arī ārpus Latvijas teritorijas – sūtām mūsu preci uz visām Eiropas Savienības valstīm.

  Jā, mūsu kompānijas speciālisti veic profesionālu durvju aiļu nomērīšanu. Piegādi veicam visā Latvijas un Eiropas savienības teritorijā.

  Mūsu piedāvātās iekšdurvis ir iespēja apskatīt mūsu salonveikalā "EIRODURVIS", tirdzniecības centrā, "OZOLS", Rīgā, Mazā rencēnu ielā 1. Salona darba laiks ir no 10 - 21 darba dienās. Konsultāciju par iekšdurvīm un Jums interesējošiem jautājumiem arī ir iespēja saņemt pa tel. +371 27 850 000.

  Jā, mūsu kompānija arī specializējas uz nestandarta iekšdurvīm - divviru, bīdāmās un nestandarta parametros.

  Jā, bīdāmās iekšdurvis ir iespēja pasūtīt, turklāt Jūs variet izvēlēties jebkuru durvju modeli mūsu katalogā kurš Jums iepatīkas un pasūtīt kā bīdāmās durvis.

  Mūsu kompānija saviem klientiem piedāvā izvēlēties furnitūru no pašiem kvalitatīvākajiem furnitūru ražotājiem. Piedāvājam gan klusas darbības slēdzenes, slēptās eņģes, blīvējumus bezsliekšņa durvīm un daudz ko citu.

  Call Now Button
  ×