• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Durvju furnitūra

  Svarīgs aspekts uzticamu un estētiski pievilcīgu durvju izveidē ir pareiza durvju furnitūras izvēle. Uzņēmums Eirodurvis specializējas augstas kvalitātes durvju furnitūras piegādāšanā par saprātīgām cenām, nodrošinot plašu produktu klāstu no labākajiem ražotājiem.

   

  Mūsu durvju furnitūras galvenās iezīmes:

   

  Rokturi: Mūsu rokturi ir ne tikai funkcionāli elementi, bet arī stilīgi akcenti, kas piešķir durvīm unikālu izskatu. Mēs piedāvājam dažādus dizainus, sākot no klasiskā līdz modernam, lai tie atbilstu jebkuram interjeram.

   

  Eņģes: Augstas kvalitātes eņģes nodrošina vienmērīgu un klusu durvju atvēršanu un aizvēršanu. Mēs piedāvājam eņģes, kas izgatavotas no izturīgiem materiāliem, kas var izturēt arī lielu slodžu gadījumā. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet gan klasiskās tauriņstila eņģes, gan arī mūsdienīgus slēpto eņģu risinājumus.

   

  Slēdzeņu mehānismi: drošība ir mūsu prioritāte. Mūsu slēdzeņu mehānismi nodrošina drošu durvju aizvēršanos, kā arī strādā ļoti klusu un neveicina aizciršanās skaņas. Mēs piedāvājam dažādus risinājumus sākot ar klasiskiem piemēriem, beidzot ar magnētiskā tipa slēdzenēm un klusas darbības mehānismiem.

   

  Mūsu durvju furnitūras priekšrocības:

   

  Kvalitāte: mēs strādājam tikai ar ražotājiem, kas pazīstami ar savu nevainojamo kvalitāti. Mūsu furnitūra tiek rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

  Stils un variācijas: Mūsu klāstā ir iekļauti dažādi dizaini, kas ļauj izvēlēties iekšdurvju furnitūru, kas lieliski saplūst ar jūsu mājas interjeru.

  Drošība: uzticami slēdzeņu mehānismi un eņģes nodrošina augstu drošības līmeni.

  Izturība: Mūsu materiāli un ražošanas metodes garantē ilgu durvju furnitūras kalpošanas laiku pat intensīvas lietošanas gadījumā.

  Profesionāla uzstādīšana: Tāpat mēs ne tikai piedāvājam iegādāties durvju funitūru, bet arī pārdodam augstas kvalitātes iekšdurvis, piegādājam un veicam montāžu.

  Call Now Button
  ×