• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Durvju atvēršana

  Sākums » Durvju atvēršana

  Durvju atvēršana

  Sākums » Durvju atvēršana
  pAZUDA ATSLĒGAS,
  NEVERAS SLĒDZENE?
  SALŪZA AIZBĪDNIS?
  iESTRĒGUSI VAI
  PĀRLŪZUSI ATSLĒGA?
  pAZUDA
  ATSLĒGAS,
  NEVERAS
  SLĒDZENE?
  SALŪZA
  AIZBĪDNIS?
  iESTRĒGUSI VAI
  PĀRLŪZUSI ATSLĒGA?
  logo logo logo logo logo logo logo
  ATVERAM JEBKURAS DURVIS
  call-center.png spied.png
  item-3.png
  Nosakām
  PRECĪZAS
  IZMAKSAS
  money.png
  ĀTRĀ
  REAĢĒŠANA
  item-4.png
  stopwatch.png
  item-5.png
  100% ATVĒRŠANAS
  GARANTIJA
  chat.png

  Diennakts slēdzeņu un durvju atvēršana ar 30 gadu pieredzi! Atveram ātri un ar 100% atvēršanas garantiju. Nepieciešama palīdzība? Zvaniet : +37123666632

  Ja Jūsu dzīvesvietas vai darba vietas durvis ir iestrēgušas vai aizslēgtas un nevarat vairs iekļūt telpā, palīdzību var sniegt profesionāls slēdzeņu un durvju atvēršanas serviss. M-Lux meistari ir zinoši par durvju uzbūvi un prot atrast pareizo pieeju jebkurai atslēgai. Pat ja iestrēgušas ļoti izturīgas, biezas metāla durvis, meistari atrod veidu, kā tās atvērt, turklāt ar uzmanīgām, precīzām metodēm, kas nesabojā durvis vēl vairāk.

  Profesionāļu izsaukšana durvju iestrēgšanas gadījumā ir ļoti būtiska. Mēģinot atlauzt durvis pašiem, durvīm var rasties jaunas problēmas, piemēram, var tikt sabojāta ap durvīm esošā kārba, izkustināti stiprinājumi vai radīti tehniski defekti, iedobes durvīs. Lai atvērtu durvis, tās nesalaužot, jāizmanto speciāli instrumenti, kādi ir tikai profesionāļu aprīkojumā. Tie ir smalki, bet ļoti izturīgi instrumenti, speciāli urbju uzgaļi un spiedes, kas ļauj ar nelielu piepūli piekļūt pat grūti aizsniedzamām vietām, izņemt atslēgu serdes, nesabojājot apvalkus, un piekļūstot jebkurai slēdzenes detaļai, kas izraisa durvju iestrēgšanu.

  Nodrošinam slēdzeņu un durvju atvēršanu visa veida durvīm, sākot ar vienkāršām, līdz pat broņotām un pretuzlaužamām.

  Durvis, it sevišķi, ja tās ir kvalitatīvas, rūpīgi izstrādātas durvis ar vairāku līmeņu slēdzenēm un aizsargslāņiem, prasa rūpību un uzmanību. Ja atvēršanas laikā durvis sabojā, tas prasa papildus naudas un laika resursus, lai tās atjaunotu, taču no tā, protams, vēlas izvairīties katrs. Tieši tādēļ aizvien biežāk priekšroka tiek dota uzticamu profesionāļu iesaistei.

  Durvju atvēršanai veltītais laiks atšķiras atkarībā no bojājumu veida un slēdzeņu tipa. Ja durvīm izmantota standarta atslēga ar parasto serdi, tad atvēršana ir ātra un vienkārša, bet, ja durvīs izmantotas vairāku līmeņu slēdzenes ar cilindriem vai slēdzenes bez rokturiem, atvēršana prasa vairāk laika. Tomēr durvju meistari uzsver, ka risinājumu var atrast vienmēr, it sevišķi, ja ir profesionāli un zinoši servisa sniedzēji, kā M-Lux uzņēmumā. Durvju meistari apzinās, ka klients vienmēr gaida ātru darba izpildi, jo iestrēgušās durvis aizkavē darbus, plānus, vai pat rada draudus, ja, piemēram, telpā ir ieslēdzies mazs bērns. Tieši tādēļ meistari cenšas darbu paveikt ne tikai rūpīgi, bet arī pēc iespējas raitāk.

  Lai darbus paveiktu ātri, nenoliedzami liela loma ir meistaru pieredzei, jo, pārzinot durjvu un slēdzeņu uzbūvi, meistars var daudz ātrāk pieņemt lēmumu, kāda atvēršanas metode un kādi instrumenti visātrāk novedīs pie rezultāta. M-Lux uzņēmums ir ar bagātīgu pieredzi durvju ražošanas nozarē, tādēļ zināšanas par durvīm, slēdzenēm un to atvēršanu ir ļoti plašas un noderīgas ikdienas praksē. Ja nonākat pie iestrēgušām durvīm, šie meistari pavisam noteikti ir pirmie, kuriem zvanīt un izstāstīt par radušos situāciju. Meistari varēs ierasties pie Jums pavisam drīz un ķerties klāt darbiem, lai durvju atvēršana neilgtu ilgāk par stundu. Dažreiz atvēršana prasīs 10 minūtes, citreiz 20 vai pat 40, taču durvis pavisam noteikti tiks atvērtas.

  Title
  Durvju remonts
  SEIFU ATVĒRŠANA
  SLĒDZEŅU MAIŅA
  AUTO ATVĒRŠANA
  ×