• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla Durvis Daugavpilī
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Mājokļa durvis ir ne tikai īpašuma drošības elements, bet arī Jūsu mājas “seja”, tādēļ rūpīgi jāpārdomā, kāda materiāla, kvalitātes un izskata dzīvokļa vai mājas durvis Jums nepieciešamas. Ja Jūs interesē metāla durvis Daugavpils robežās, nav nepieciešams lieki tērēt laiku, staigājot pa veikaliem un meklējot īsto un vienīgo modeli. Tā vietā varat apsēsties dīvānā ar kafijas krūzi un datoru un atrast mūsu interneta veikalā sev interesējošās durvis mājai vai dzīvoklim.

  “MetaLux” ir lielākais Baltkrievijas metāla durvju ražotājs, kas tika izveidots 2015.gadā, bet jau neilgi pēc tam veiksmīgi iekaroja Baltkrievijas tirgu, paplašinoties arī uz citām valstīm. 2018. gadā “MetaLux” ienāca Latvijā, tika atvērta noliktava Rīgā, sniedzot cilvēkiem iespēju ātri un vienkārši iegādāties metāla durvis Daugavpils un citās Latvijas pilsētās, neizejot no mājām, jo noliktavā uz vietas ir pieejami gatavi vairāki durvju modeļi.

  Baltkrievu durvis ir ieguvušas pozitīvu reputāciju kā uzticami un kvalitatīvi modeļi par lielisku cenu, turklāt uzņēmumā darbojas savas jomas profesionāļi, kas nodrošina, ka pirkums ir bijis tā vērts un kalpo augstākajā līmenī.

  Ar modernu aprīkojumu ražotas metāla durvis

  Viens no iemesliem, kādēļ pasūtīt metāla durvis Daugavpils piegādei, ir to uzticamība, izturība un mūsdienīgs ražošanas process. Lai izgatavotu metāla durvis, ir jāiziet cauri vairākiem sarežģītiem posmiem, kas palīdz padarīt durvis drošas un vizuāli pievilcīgas.

  Papildus tam, ka metāla durvis Daugavpilī varat pasūtīt dažādos standarta izmēros, kas vairākos simtos modeļu parasti jau ir pieejamas uz vietas, noliktavā, “MetaLux” piedāvā veikt pasūtījumu arī individuālu parametru durvīm, neatkarīgi, cik sarežģīta ir to ģeometrija vai rasējumi. Pateicoties modernajai programmatūrai un aprīkojumam, individuālu pasūtījumu izstrāde “MetaLux” komandai grūtības nesagādā, tādēļ, ja Jums ir ideja, kādas metāla durvis Daugavpilī vēlaties pasūtīt, sazinieties ar mums, un mēs šo ideju palīdzēsim piepildīt!

  Durvju ražošanas procesa pirmais solis ir metāla durvju sagataves izgatavošana, izmantojot speciālu presi un metāla loksnes. Pēc tam uzstāda furnitūru, metāla durvis apstrādā ar pretkorozijas līdzekli un žāvē, lai beigās apstrādātu durvju virsmu ar polimērpulveri un uzmontētu blīves.

  Metāla durvis ražo, izmantojot modernas iekārtas, kas ražotas Itālijā, Vācijā, Krievijā un Polijā.

  Metāla durvis Daugavpilī par draudzīgu cenu un ar izdevīgu piegādi

  Domājot par to, kā un kur iegādāties kvalitatīvas metāla durvis Daugavpils apvidū par saprātīgu cenu, daudziem prātā nāk tieši baltkrievu ražotās durvis, jo tās, salīdzinot ar citiem ražotājiem, bieži vien piedāvā draudzīgākas cenas, vienlaikus saglabājot augsto kvalitāti. To nodrošina ne vien materiāla iepirkšana vairumā, bet arī itāļu drošo slēdzeņu sistēmu izmantošana durvju ražošanā.

  “MetaLux” saviem klientiem piedāvā pasūtījumu piegādi un durvju montāžu/demontāžu visā Latvijas teritorijā, tāpēc, ja Jums nepieciešamas metāla durvis Daugavpils rajonā, tās nogādāsim līdz pat Jūsu adresei operatīvi par EUR 35. Precīzas piegādes izmaksas, pērkot metāla durvis, varat noskaidrot, konsultējoties ar mūsu interneta veikala speciālistiem. Ļoti retos gadījumos metāla durvju piegādes un montāžas pakalpojumus nebūs iespējams piedāvāt, tādēļ šo informāciju lūdzam noprecizēt, zvanot pa tālruņiem +37167704154 un +37126668000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

  Ja vēlaties saņemt metāla durvis uzreiz, negaidot piegādi, tās varat izņemt arī mūsu Rīgas veikalā – noliktavā, Kurzemes prospektā 3G, kas strādā darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00. Kā arī esat aicināti apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur preci var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×