• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Kvalitatīva durvju kārba ir garants funkcionālām un estētiski augstvērtīgām durvīm. Lai izvēlētos visatbilstošāko durvju kārbu, kas atbilstu ne tikai durvju vērtes dizainam, bet arī neradītu sarežģījumus durvju montāžā un turpmākajā ekspluatācijā, M-Lux komanda izceļ trīs svarīgus aspektus.

  Durvju kārbas un vērtnes apdares saderība

  Durvju kārba ir svarīgs durvju montāžas elements, kuru ir iespējams izvēlēties un iegādāties atsevišķi no durvju vērtnes. Tomēr ir būtiski atcerēties, ka interjera viengabalainības un tā estētisko kvalitāšu dēļ, ir pieņemts, ka vienā telpā esošu durvju vērtņu un kārbu apdares ir identiskas. Tādēļ, izņemot vecās durvis, visbiežāk tiek demontēta arī durvju kārba un no jauna visi durvju elementi iegādāti no jauna, ņemot vēra interjera stilistiku un durvju ailas diktētās specifiskās prasības.

  Precizitāte izmēros

  Tukša durvju aile ļaus precīzi veikt tās uzmērījumu jaunas durvju kārbas ievietošanai. Būtisks ir ne tikai ailes platums un augstums, bet arī dziļums. Noteikti ir jāpārliecinās par ailas ģeometriju jeb to, vai aila ir precīzs nolīmeņots taisnstūris.

  Nenolīmeņotas durvis nevarēs ne kārtīgi atvērt, ne aizvērt. Savukārt, pēc ailas izmēriem, aprēķinot durvju vērtni, ir jāpārliecinās par atstatumiem starp durvju kārbu un vērtni. Sānos un augšmalā tiem būtu jābūt aptuveni 3 mm, bet apakšmalā starp vērtni un grīdu – 5 mm.

  Taču mērījumus labāk veikt profesionāļiem. M-Lux kompānijas speciālisti veic profesionālus mērījumus, turklāt par pieņemamu cenu. Šāda pakalpojuma izvēle izslēgs iespēju kļūdīties, veicot mērījumu pašiem.

  Atbilstošākais durvju kārbas tips

  Lai izvēlētos visatbilstošāko durvju kārbu no ražotāju piedāvājuma ir jāņem vērā ne tikai estētiski apsvērumi vai ailas izmērs, bet arī durvju kārbas atbilstība paredzētajai lietošanas intensitātei, durvju veidam un sienas tehniskajiem parametriem. Bieži durvju kārbas ir nepieciešams pielāgot sienas platumam.

  Montāžu atvieglo un paātrina regulējamu durvju kārbu komplekti. Regulējamās durvju kārbas mēs piedāvājam izgatavot pēc sienas biezuma, tādējādi nav nepieciešamība pēc papildus kārbas paplašinātājiem. M-lux regulējamo durvju kārbu piedāvājums ļauj atrast visatbilstošāko durvju kārbu jebkuram interjeram un telpas tehniskajām iespējām, jo ir iespējams atlasīt visatbilstošāko ailes dziļumu no kopumā 18 standarta sienu biezumiem. Savukārt,  vizuālā ziņā regulējamās durvju kārbas ir pieejamas gan krāsotas, gan ar augstvērtīga ekofiniera GREKO, PREMIUM, CPL, ST CPL vai FINISH apdari daudzveidīgā toņu gammā.

  Call Now Button
  ×