• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Metāla ārdurvis visiem dzīvokļu variantiem

  Metāla ārdurvis MetaLux dzīvokļiem ir drošas, izturīgas, vizuāli pievilcīgas un atbilst visām dzīves prasībām sarežģītos klimata apstākļos. Mēs zinām, ka klientiem ir svarīgi vairāki aspekti, kā durvju drošības līmenis, siltumizolācijas īpašības, durvju furnitūra un tās kvalitāte, komplektācija, kā arī ārējā un iekšējā durvju apdare.

  Metāla ārdurvis spēj apmierināt klientus ar visaugstākajām praībām. MetaLux ir baltkrievu kompānija, kas pārstāv Baltkrievijas metāla durvju ražošanas uzņēmumu jau 11 pasaules valstīs.

  MetaLux piedāvā iegādāties vairāk nekā sešdesmit tērauda durvju modeļus piecās kolekcijās: “Status”, “Elite”, “Triumph”, “Trend” un “Standart”.
  Ārdurvju un to konstrukciju lielākais ienaidnieks ir krasās temperatūras svārstības, kas rodas durvīm ekspluatācijā saskaroties ar gaisu iekštelpās un ārpus tām. Labi nosiltinātas dzelzs durvis nodrošina ne tikai labu siltumizturību, bet arī saglabā visus durvju ekspluatācijas parametrus.

  Kvalitatīvas metāla durvis dzīvoklim

  Dzelzs ārdurvis var uzstādīt dažādām telpām un ēkām, tāpat arī dzīvokļiem un privātmājām. Metāla ārdurvis dzīvoklim mūsdienās tiek ražotas gan ar augstu siltumizolāciju, neļaujot aukstumam iekļūt mājoklī, gan ar labu un izturīgu slēdzeņu sistēmu, pasargājot mājokli no zagļiem. Dzelzs durvīm jābūt ražotām no vismaz 1,5mm biezām loksnēm, savukārt slēdzeņu sistēmai jāsastāv no divu veidu slēdzenēm. Tas pasargās mājokli un ļaus justies droši visiem mājiniekiem. Vislabāk, ja viena no slēdzenēm ir trīs punktu “suvaldu” tipa bloķēšanas slēdzene, un durvis vēl papildus aprīkotas ar pretuzlaušanas sistēmu. Ja šādas metāla durvis ir Jūsu dzīvoklim, tad varat ar mierīgu sirdi atstāt to tukšu arī uz ilgāku, neuztraucoties par ielaušanos mājās.

  Tā kā mūsdienās tiek ražotas labas un kvalitatīvas, kā arī drošas metāla durvis, tad tās lieliski derēs dzīvoklim un privātmājai. Metāla ārdurvis dzīvoklim būs labs risinājums, jo tām nepiekļūst tieši saules stari un nelabvēlīgie laika apstākļi. Tomēr tikpat labi metāla durvis var tikt uzstādītas privātmājai, kas lieliski kalpos pietiekami ilgi un sniegs nepieciešamo komfortu mājas iekšpusē.

  MetaLux metāla durvis dzīvoklim

  Visi kompānijas MetaLux ražošanas procesā izmantotie materiāli labi izolē dzelzs durvis no dažādu skaņu caurlaidības. Skaņas caurlaidībai izmanto dažādas pildvielas, kas kombinācijā veido lielisku skaņas izolāciju.

  Kompānija MetaLux pielieto risinājumu, kas nodrošina gan labu siltuma vadību, gan skaņas izolāciju. Šajā situācijā tiek kombinēti dažāda veida materiāli, piemēram, minerālvate ar penofolu un koksnes plāksnēm. Šāda kombinācija nodrošina maksimālu skaņas un siltuma izolāciju. Mūsdienās ikviens plašās izvēles priekšā var apjukt, dzelzs ārdurvis dzīvoklim var izvēlēties gan pēc cenas, gan citiem parametriem un piemeklēt durvis, kas apmierina visas klienta vēlmes. Tā kā ikviens dzīvokļa īpašnieks vēlas iegādāties drošas dzelzs durvis, tad mēs zinām, ka MetaLux kompānijai Jums ir ko piedāvāt. Tomēr katra saimnieka paša ziņā ir izvēlēties tādas durvis, kas pasargātu viņa dzīvokli. Vai tās būs dzelzs ārdurvis, plastmasas vai koka, lētākas vai dārgākas, svarīgi ir nevilties pirkumā un velti neizmest naudu. Kvalitāte bieži vien iet roku rokā ar cenu, jo augstākas kvalitātes durvis, jo augstāka cena būs durvīm.

  Izvēlieties MetaLux, kas piedāvā dažādas kolekcijas labas un kvalitatīvas dzelzs ārdurvis gan mājai, gan dzīvoklim.

  Rāda 1–12 no 112 rezultātus

  Call Now Button
  ×