• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Uzņēmuma M-Lux piedāvājumā ir pieejams plašs eko finiera durvju klāsts, kuru vizuālais izskats ar savām estētiskajām kvalitātēm būtiski neatšķiras no līdzās esošajām finierētām durvīm.

  Eko finieris ir kļuvis par nozīmīgu apdares materiāla alternatīvu tradicionālajām finierētajām durvīm tieši ar ikdienas lietošanā piemērotajām īpašībām, mūsdienīgo izskatu un zemākām izmaksām.

  Kas ir eko finiera durvis?

  Lai arī eko finiera ražošanā tiek izmantotas presētas kokšķiedras un sintētiski materiāli, šī apdares materiāla durvis nesatur cilvēkiem vai videi kaitīgas sastāvdaļas. Savukārt, pats materiāla ražošanas process ir videi draudzīgs.

  Durvju konstrukcija, kuru veido MDF karkass ar pildvielu, ko nosedz dekoratīvās apdares slāņi, saglabājas. Arī vizuāli M-Lux eko durvis būtiski neatšķiras no finierētām durvīm un ir lieliska to alternatīva, jo eko finieris ne tikai precīzi atveido dabiska koka tekstūru, bet arī piedāvā mūsdienīgu toņu daudzveidību. Tādējādi šādas apdares durvis ir iespējams vienlīdz veiksmīgi izmantot dažāda stila interjeros.

  Eko finiera izvēles ieguvumi un trūkumi

  Salīdzinot ar finierētām durvīm, eko durvju ikdienas lietošana prasa daudz mazāk rūpju. Eko finiera durvis neizbalē tiešos saules staros, tās ir izturīgas pret palielinātu mitrumu telpā un sīkiem mehāniskiem skrāpējumiem, kā arī ir nodilumizturīgas intensīvas lietošanas apstākļos.

  Eko finiera piedāvājums ir ļoti plašs un atkarībā no pieprasījuma un pielietojuma iedalās dažādās klasēs. FINISH un GREKO – ekofinieris ar vidēji augstu nodiluma pakāpes noturību par ekonomiski izdevīgu cenu. PREMIUM, CPL un ST CPL – ekofinieris ar augstu noturību pret skrāpējumiem un abrazīviem materiāliem, papildus izturību no mehāniskiem bojājumiem par patīkamu cenu ilgmūžībai. CPL ekofinierējums pie nepieciešamības var būt biezumā 0,15/0,2 vai 0,7mm. Atkarībā no ekspluatācijas īpatnībām iespējams izvēlēties nepieciešamo finierējuma biezumu. Biezāks ekofinieris ir noturīgāks pret abrazīviem materiāliem, skrāpējumiem, uzsitumiem, mitrumu un karstumu. 0,2 un 0,7mm biezus CPL finierējumus izmanto paaugstināta lietojuma telpās piem. skolas, tirdzniecības centri, DUS, ofisi, slimnīcas u.c.

  Pateicoties materiāla izturībai, mājokļos eko durvis var uzstādīt arī vannas istabās un virtuvēs. Tās ir viegli kopjamas ar parastiem mazgāšanas līdzekļiem. Tomēr ir jāņem vērā tas, ka eko durvis būs ar mazāku skaņas izolāciju, tās samazinās gaisa apmaiņu starp telpām un to kvalitatīvas lietošanas laiks var būt īsāks par finierētām un masīvkoka durvīm.

  Eko finiera durvju vizuālā daudzveidība

  MIX, LOFT, DOMINO, DIAGONAL, HORIZONTAL, VERTIKAL, VEGA, ELEGIA, STYLE, PRIME, PAOLA un PALERMO ir M-Lux eko finiera durvju dizainiski pārdomātās kolekcijas modeļi, kas ar savām augstvērtīgajām estētiskajām kvalitātēm iederēsies mūsdienīgos minimālisma, klasiskā vai tradicionālā stila interjeros. Savukārt, durvju kārbu un vērtņu ražošanā izmantotie kvalitatīvie materiāli un furnitūra ļauj nodrošināt augstu durvju stiprību un nodilumizturību ikdienas lietošanā par budžetam patīkamu cenu.

  Eko finiera durvis – piegāde un montāža

  M-Lux piedāvā pilna cikla darbus – durvju ailes nomērīšana, tāmes un piedāvājumu sagatavošana, durvju uzstādīšana un aiļu apdares apstrāde. Mūsu speciālisti ir pieredzējuši un kvalificēti. Iegādātajām precēm un izpildītajiem darbiem tiek dota 2 gadu garantija.

  M-Lux kompānija strādā un nodrošina piegādi visā Latvijas teritorijā par draudzīgām cenām.

  Call Now Button
  ×