• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Interjera dizaina tendences nav iedomājamas bez aktuāliem durvju dizainiem, jo durvis interjerā ir ļoti pamanāms telpas elements. Durvju apdarē tiek izmantoti dažādi materiāli, tomēr finierim, citu starpā, ir daudz priekšrocību, tādēļ M-Lux finierētas durvis var būt visatbilstošākā jaunu durvju izvēle Jūsu mājoklim.

  Ieguvumi un trūkumi

  Durvju finierējums ļauj iegūt dabiskas koksnes iespaidu ar daudzveidīgu dabisko toņu gammu un tekstūru palīdzību. Lai arī finierētas durvis savu īpašību ziņā atšķiras no masīvkoka durvīm, finieris ir dabiskas izcelsmes un videi draudzīgs materiāls. Turklāt durvju vērtņu dizaina daudzveidība, to ikdienas lietošanas praktiskums un salīdzinoši budžetam draudzīgā cena ir padarījuši finierētas durvis par populāru pircēju izvēli.

  Šādas durvis ir iespējams izmantot arī dažādu stilu un nozīmes interjeros. Pateicoties augstvērtīgu materiālu izmantojumam gan durvju apdarē, gan to konstrukcijā, finierētas durvis ir vieglas un izturīgas, ar labu skaņas izolāciju. Tās interjerā var radīt pat eleganta greznuma auru.

  Lai finierētas durvis kalpotu ilglaicīgi un priekšlaicīgi nezaudētu savas estētiskās kvalitātes, tām ir nepieciešama rūpīga kopšana un noteikts mikroklimats telpā. Turklāt, izvēloties telpai iekšdurvis finierētas ir jāpatur prātā, ka to vizuālo izskatu var ietekmēt tiešu saules staru iedarbība, un ir iespējams dabisko toņu finiera tekstūras neviendabīgums jeb to tonalitāšu atšķirības.

  M-Lux finierētās durvis – stilistiskā daudzveidība

  Šobrīd interjera dizaina tendencēs īpaši izceļas finierētas iekšdurvis ar ozola un valrieksta finierējumu, kā arī durvis arī ar horizontāla dalījuma rakstu, kombinējot finiera apdari ar stikla ielaidumiem. Kombinācijas ar stikla ielaidumiem ļauj telpā ielaist vairāk gaismas arī tad, ja durvju vērtne ir pilnībā aizvērta. Tādējādi gaišais finierējums un lielāks gaismas apjoms padarīs telpas gaišākas un plašākas.

  Šādi mūsdienīgi durvju modeļi ir atrodami M-Lux stilistiski daudzveidīgajā finierētu durvju klāstā, kurā ir iespējams atrast visatbilstošākos mūsdienīgu durvju dizaina variantus gan minimālisma, gan klasiskā un tradicionāla stila interjeriem. BADEN, SIMPL, SKANDI, CONTRY, LONDON, QUADRO,  PRESTIGE  ir tikai daļa no kopumā 24 stilistiski daudzveidīgajiem dizaina durvju modeļiem ar augstvērtīgu apdari, furnitūru, mūsdienīgu formu valodu un toņu klāstu.

  Call Now Button
  ×