• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Iekšdurvis ir telpas interjera neatņemama sastāvdaļa. Durvīm ir ne tikai vizuāli jāatbilst iecerētajām interjeram, bet arī jāpalīdz mājoklī radīt komfortu, privātumu, drošības sajūtu, skaņas izolāciju, siltuma neaizplūšanu no telpas un to visu – par atbilstošu cenu. Tieši tādēļ visiem durvju konstrukciju veidojošiem elementiem tiek pievērsta pastiprināta durvju ražotāju, to skaitā arī M-lux, uzmanība.

  Kas ir durvis ar pārfalci?

  Būtisks, taču bieži nepamanīts un arī nenovērtēts, durvju konstruktīvais elements salīdzinājumā ar durvju kārbu, vērtni, slēdzeni, rokturi vai eņģēm ir pašas durvju vērtnes mala. Tā var būt gan taisna, gan kā neliels divpakāpju profils. Šis izmēros nelielais konstruktīvais elements būtiski ietekmē ne tikai durvju vizuālo izskatu, bet arī durvju konstruktīvo detaļu savstarpējos savienojumus un ekspluatācijas īpašības.

  Durvīm bez pārfalces durvju vērtņu mala ir taisna un vērtne tiek iestrādāta vienā līmenī ar durvju kārbu. Vizuāli šādām durvīm vērtnes savienojuma vietā ar durvju kārbu veidojas pamanāma 3-4.5 mm plata ēnas šuve. Savukārt, durvīm ar pārfalci salaiduma vietas starp kārbu un vērtni ir noslēptas, jo durvju vērtnes malas profila nelielais izvirzījums nosedz savienojuma vietu. Vizuāli ēnas šuve neveidojas un, pateicoties vērtnes izvirzījumam ārpus durvju kārbas, tiek noslēpti arī citi durvju mehānismi.

  Kādas durvju īpašības ietekmē pārfalce?

  Vizuāli M-lux durvis ar pārfalci vai bez tās atšķirsies vienīgi ar to, vai būs redzama ēnas šuve. Ja telpas interjers ir veidots minimālisma stilā, vai tieši pretēji bagāts ar daudzveidīgām detaļām, tad tumšas un vizuāli aktīvas ēnas līnijas parādīšanās telpā var būt traucējoša.

  Pārfalces esamība neietekmē citas vērtnes dizaina kvalitātes, taču durvīm ar pārfalci ir labākas skaņas izolācijas īpašības. Turklāt, šādām durvīm ir iespējams iestrādāt papildus otru blīvgumiju. Tas palīdzēs novērst siltuma zudumus un nodrošinās vienmērīgu mikroklimatu telpā, jo precīzi iestrādātas blīvgumijas būtiski samazināta gaisa cirkulācija starp telpām. Taču atšķirīgo durvju eņģu iestrādes principu dēļ ir jāņem vērā, ka var atšķirties durvju kārbu izmēri vērtnēm ar pārfalci un bez tās.

  Plaša durvju izvēle

  M-Lux plašā durvju izvēle ļaus Jums veikt pasūtījumu vienā vietā, tādējādi ekonomējot Jūsu laiku un naudu. Varēsiet aplūkot durvis ar pārfalci un saprast to nozīmi interjerā. Ir patīkami nosacījumi – veicot durvju pasūtīšanu, vairākām preču grupām ir iespēja saņemt papildus apjoma atlaidi.

  M-Lux speciālisti sniegs profesionālu konsultāciju, palīdzēs izvēlēties durvis varēs veikt mērījumus un nodrošinās montāžas darbus.

  Vienmēr esat laipni gaidīti veikalos Eirodurvis – Rīgā, Kurzemes prospektā 3G, darba laikā 10 – 18 darba dienās un Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1, TC “Ozols”, darba laikā 10 – 21 visas nedēļas garumā. Tel. numurs uzziņām: 27 850 000.

  Call Now Button
  ×