• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Durvju ražošanā izmanto dažādus materiālus. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi, kas tiešā veidā ietekmē izgatavoto durvju kvalitāti. MDF ir izturīgāka un cenas ziņā lētāka alternatīva kokam. Materiāla īpašību dēļ MDF tiek plaši izmantots ne tikai durvju, bet arī mēbeļu ražošanā.

  Kas ir MDF?

  MDF ir augsta blīvuma kokšķiedras plātne, kura izgatavota no koksnes pārpalikumiem jeb šķiedrām, kas tiek savstarpēji salīmētas kopā, izmantojot siltumu un sveķus, vai sapresētas zem augsta spiediena.

  MDF plātnes ir izturīgāka alternatīva kokam, jo ir noturīgākas pret materiāla plaisāšanu, deformācijām, izplešanos, saraušanos vai šķelšanos. Tā kā plātņu virsma ir gludāka nekā kokam, tad tās ir arī daudz vieglāk krāsot.

  MDF durvju izgatavošanā

  Daudzu M-lux iekšdurvju pamatkonstrukcijas ir veidotas no MDF. Salīdzinot ar masīvkoka durvīm šādām MDF durvīm ir piecas būtiskas priekšrocības:

  1. Nemaina savu formu

  Lai arī mitruma un temperatūru svārstību rezultātā MDF reaģēs līdzīgi kokam, šādas durvis nesametīsies. M-Lux MDF iekšdurvis nemainīs savu formu arī gadījumā, ja šādas svārstības būs būtiskas.

  1. Piemērota virsma kvalitatīvai gala apdarei

  Kvalitatīva krāsojuma pamatā ir vienmērīgi gluda virsma. Pateicoties smalko koksnes daļiņu struktūrai, tieši šāda virsma ir MDF. Savukārt, daudziem M-lux durvju modeļiem ar MDF pamatkonstrukciju ir augstvērtīgu ekofinieru apdares.

  1. Dizaina daudzveidība

  Materiāla struktūras dēļ MDF plātnes ir iespējams izmantot daudzveidīgu stilu durvju modeļu veidošanā, neietekmējot materiāla kopēju stiprību, kā arī materiāls padodas vieglai apstrādei. Iekšdurvis ar MDF pamatkonstrukciju var būt gan ar panelējumu, gan dažādu citu materiālu formas un izmēru ielaidumiem.

  1. Izdevīga cena

  Koksnes vizuālās kvalitātes, izturība un noteiktās koksnes pieejamība bieži ietekmē masīvkoka durvju cenu. Savukārt, MDF kā kompozītmateriāls, kas izgatavots no koksnes pārpalikumiem, ir krietni lētāka alternatīva, netaupot uz durvju izturības un ilgmūžības.

  1. Dabai draudzīgs materiāls

  MDF plātņu materiāliem ir mazāka ietekme uz apkārtējo vidi, jo tie ir veidoti no koksnes pārpalikumiem, neradot kaitīgus blakusproduktus. MDF materiāls, nonākot dabā, bioloģiski noārdās vai pat to var izmantot otrreizējā pārstrādē.

  MDF durvis – piegāde un montāža

  M-Lux kompānijas speciālisti veic pilna cikla darbus – nomēra durvju ailes, sagatavo tāmi un kopējo piedāvājumu. Turklāt var uzstādīt MDF durvis un apstrādāt ailes. Mūsu komandā strādā vienīgi pieredzējuši un kvalificēti speciālisti.

  Mūsu kompānija strādā visā Latvijas teritorijā, veicot piegādi visā Latvijā par draudzīgām cenām un nepieciešamības gadījumā nodrošina arī montāžas darbus.

  Call Now Button
  ×