• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla Durvis Mazsalacā
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Mūsdienās ir ļoti liels durvju piedāvājums, ļaujot ikvienam atrast labākās durvis dzīvoklim vai privātmājai, balstoties uz savām velmēm un finansēm. “MetaLux” metāla durvis ir atbilstošas katrai gaumei un pieejamas uz vietas, lai pēc iespējas ātrāk tos saņemt Mazsalacā vai citās Latvijas pilsētās, kā arī Jūsu durvis var tikt izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma.

  Kopš 2018.gada, mēs, sadarbojoties ar dažādiem ražošanas uzņēmumiem, sniedzam iespēju pasūtīt metāla durvis Mazsalacā un citur Latvijā, piedāvājot kvalitatīvus modeļus ar labu siltuma un skaņas izolāciju, drošības līmeni un izturību.

  Mūsu izvēlēto ražotāju durvis atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, turklāt par pieņemamu cenu. Šodien arī Mazsalacā ir iespēja pasūtīt kvalitatīvas durvis no “MetaLux” noliktavas Latvijā un būt drošam par savu mājokli.

  Kvalitatīvas durvis par sapratīgu cenu

  Izvēloties ārdurvis mājai vai dzīvoklim, cilvēkam nepieciešams ne vien pievilcīgs ārējais izskats, bet arī drošības sajūta, kvalitāte un pieejama cena. Meklējot metāla durvis Mazsalacā, “MetaLux” interneta veikala darbinieki palīdzēs Jums atrast piemērotāko variantu. Tas, kāpēc “MetaLux” ir spējīgi piedāvāt augstas kvalitātes metāla durvis par tik patīkamu cenu, skaidrojams ar to, ka:

  • Ņemot vērā lielo “MetaLux” durvju ražošanas apjomu, ir nepieciešams liels metāla daudzums, kas ļauj iepirkt izejmateriālus par daudz zemāku cenu;
  • Mūsu sadarbības partneri produktu ražošanā strādā ar jaunākajām iekārtām, līdz ar to ražosanas process ir maksimāli otimizēts un galaprodukta cena ir mazāka nekā citu uzņēmumu ražotajām durvīm;
  • Viegli pielāgojamās durvju slēdzenes tiek iepirktas lielā daudzumā par mazāku cenu. Pasūtot “MetaLux” metāla durvis Mazsalacā, redzēsiet, ka tiek izmantotas augstas drošības līmeņa slēdzeņu sistēma “Securemme”, kas ir pazīstams itāļu ražotājs.
  • Lielākā daļa durvju ir pieejamas standarta izmēros un atrodamas noliktavas krājumos, līdz ar to, kad tiek pasūtītas metāla durvis Mazsalacā, klients tās saņem ātri un izdevīgi.

  Ātra piegāde un uzstādīšana par patīkamu cenu

  Meklējot metāla durvis Mazsalacā, Jūsu izvēlei tiek piedāvāts plašs interneta veikala katalogs, kur pieejamas dažādu drošības līmeņu durvis. Tā kā “MetaLux” noliktava atrodas Rīgā, mēs piedāvājam klientiem ātru piegādi visā Latvijas teritorijā. Piegādes maksa ir 35 EUR, jebkādu jautājumu gadījumā par piegādi, lūgums griezties pie interneta veikala speciālistiem. Mēs piegādāsim Jūsu metāla durvis Mazsalacā un varam piedāvāt arī durvju montāžu vai demontāžu. Retos gadījumos metāla durvju piegādes un montāžas pakalpojumus nebūs iespējams piedāvāt, tādēļ šo informāciju lūdzam noprecizēt, zvanot pa tālruņiem +37167704154 un +37126668000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

  Pasūtījumus ir iespēja izņemt arī Rīgas noliktavā, Kurzemes prospektā 3G. Lūdzam ņemt vērā, ka noliktava strādā darba dienās no 10.00 līdz 18.00. Aicinām arī apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur durvis var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×