• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Par slavenajām “baltkrievu durvīm” ir dzirdējuši daudzi, un parasti tās cilvēkiem asociējas ar kvalitāti un zemu cenu, kā arī plašu piedāvājumu. Tā patiesi ir – “MetaLux” ir vadošais metāla durvju ražotājs Baltkrievijā, kas to apliecina.

  Uzņēmums tika izveidots 2015. gadā, kas ir salīdzinoši nesen, taču tikai viena gada laikā šai speciālistu komandai izdevās kļūt par metāla durvju ražošanas un tirdzniecības līderiem Baltkrievijā!

  Kopš tā brīža “MetaLux” produkciju ir iespējams iegādāties arī vairāk nekā 10 citās pasaules valstīs, tajā skaitā, Latvijā, metāla durvis Ogrē un citviet var pasūtīt ātri un ērti, netērējot papildus laiku un naudu. 2018. gadā Rīgā tika atvērta “MetaLux” noliktava, nodrošinot to, ka, ja Jums nepieciešamas metāla durvis Ogrē vai citviet, piegādi visā Latvijā varēsim veikt operatīvi un bez aizķeršanās. Tāpat klātienē skaistos durvju modeļus varat apskatīt Rīgā, Pļavniekos, Mazajā Rencēnu ielā,  t/c “Ozols” salonveikalā “EIRODURVIS”.

  Lieliska kvalitātes un cenas attiecība

  Ja plānojat iegādāties metāla durvis Ogrē dzīvoklim vai privātmājai, Jums būs svarīgs ne tikai durvju izskats, drošība, funkcijas un kvalitāte, bet arī cena. Un tieši izmaksas ir tas faktors, kas piesaista tik daudzus pircējus tieši “MetaLux” produkcijai.

  Salīdzinot ar līdzvērtīgām durvīm no citiem ražotājiem, kuru mūsdienās netrūkst, “MetaLux” sniedz iespēju nopirkt metāla durvis Ogrē par lielisku un konkurētspējīgu cenu, kas patīkami pārsteidz. Taču tas nav viss. No šīs saprātīgās cenas nav jābaidās, jo uzņēmums rūpīgi seko līdzi tam, lai ražošanas procesā tiktu izmantotas tikai augstas kvalitātes izejvielas, kā arī pati ražošana tiktu kontrolēta katrā tās posmā.

  Ir vairāki iemesli, kādēļ “MetaLux” metāla durvis Ogrē vai citviet varat iegādāties par tik labu cenu:

  • Tā kā “MetaLux” katru gadu saražo vairākus desmitus tūkstošu metāla durvju, kas paredzētas vietējam un ārzemju tirgum, tad šādam ražošanas apjomam nepieciešams liels metāla daudzums, ko var iepirkt par zemāku cenu;
  • Teju visiem durvju modeļiem tiek izmantotas augstas drošības līmeņa slēdzeņu sistēmas no itāļu ražotāja “Securemme”;
  • Baltkrievijā darbaspēks un elektrības izmantošana izmaksā krietni lētāk nekā citviet, tādēļ arī produkcijas cenas ir zemākas;
  • Vairums durvju modeļu tiek ražotas standarta izmēros un ir jau pieejamas noliktavas krājumos, kas ļauj neapgrūtināt ražošanu intensīvākas sezonas laikā, kā arī ļauj nodrošināt to, ka metāla durvis Ogrē un arī citviet Latvijā var tikt piegādātas lēti un ātri.

  Ērta pasūtījumu veikšana un izdevīga piegāde

  Mūsu piedāvājumā ir vairāki simti dažādu metāla durvju modeļu ar atšķirīgiem dizainiem, īpašībām un drošības līmeņiem. Tāpat ir padomāts arī par tiem, kam svarīgi, lai metāla durvis Ogrē un citur mājā vai dzīvoklī nodrošinātu kvalitatīvu skaņas un siltuma izolāciju.

  Ja pasūtat standarta izmēra durvju modeli bez montāžas, bieži vien to varam piegādāt pat vienas dienas laikā. Taču, ja nepieciešams, varam piedāvāt arī pieredzējušu speciālistu palīdzību, lai veiktu durvju ailes nomērīšanu un montāžu/demontāžu, kā arī nodrošinātu durvju apkopi un atjaunošanu, lai metāla durvis Ogrē ilgāk kalpotu un lieliski izskatītos.

  “MetaLux” piedāvā pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā, tajā skaitā, metāla durvis Ogrē tiks piegādātas ātri un ērti, turklāt par izdevīgu cenu. Līdz 150 km attālumam piegādes cena ir tikai 25 eiro, bet uz tālākām vietām piegāde maksā 30 – 35 eiro, un precīzas izmaksas varat noskaidrot, sazinoties ar interneta veikala konsultantiem.

  Retos gadījumos var nebūt iespējams izmantot transportēšanas vai durvju montāžas pakalpojumus, tādēļ, lai precizētu tieši Jūsu vajadzībām atbilstošus pakalpojumus, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +37167704154 vai +37126668000, vai arī, rakstot uz e-pastu [email protected]

  Papildus tam, ka piedāvājam piegādāt metāla durvis Ogrē un citviet, pasūtījumu var saņemt arī mūsu Rīgas noliktavā, Kurzemes prospektā 3G, kas strādā darba dienā no plkst.10.00 līdz 18.00.