• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Mājoklī salokāmas durvis vēl aizvien ir samērā reti izmantots iekšdurvju veids. Visbiežāk arhitektūras un interjera dizaina žurnālos vai tendeču aprakstos salokāmās durvis tiek apskatītas, kā lielisks risinājums vizuālai iekštelpas un ārtelpas sapludināšanai. Taču salokāmajām durvīm ir arī vairākas būtiskas priekšrocības, kuras var būt noderīgas iekštelpās.

  Kas ir salokāmās durvis?

  Savā darbības principā salokāmas durvis ir ļoti līdzīgas bīdāmajām durvīm. Salokāmās durvis veido vairāki savstarpēji savienoti paneļi. Šādas durvis tiek atvērtas un aizvērtas, sabīdot vai atbīdot savienotos paneļus. M-lux iekšdurvju klāstā esošā grāmatas tipa salokāmo durvju vērtne sastāv no diviem paneļiem, kas savstarpēji savienoti ar slēptām eņģēm. Savukārt, šo durvju augšējā un apakšējā daļā ir iestrādāta slēpta vadības sistēma. Durvju pamatkonstrukciju veido vai nu MDF vai koka karkass.

  Kādas ir šo durvju priekšrocības?

  Salokāmu bīdāmu durvju izmantošana ļauj ietaupīt telpas platību un vizuāli paplašina dzīvojamo telpu, radot atvērta tipa plānojuma sajūtu interjerā. Durvju vērtņu paneļus atbīdot, atdalītās telpas pilnībā saplūst viena ar otru. Turklāt, atbīdītie vērtņu paneļi aizņem mazāku vietu telpā, nekā parasto durvju vērtnes.

  Šādas iekšdurvis vizuāli raksturo mūsdienīgs izskats un minimālistisks dizains, tāpat salokāmās iekšdurvis ir arī ļoti viegli pieskaņot jebkura stila interjeram. Turklāt ikdienā tās ir viegli kopt un uzturēt lietošanas kārtībā, jo grāmatas tipa salokāmo durvju konstrukcija ir vienkārša un funkcionāli pārdomāta.

  Kādās telpās salokāmās durvis ir visnoderīgākās?

  Salokāmās iekšdurvis tiek īpaši ieteiktas nelielas platības dzīvokļos, jo to lietošana ļaus maksimāli izmantot visu pieejamo telpu. Lai arī salokāmās durvis var izvietot jebkurā mājokļa telpā, šāds durvju veids neapšaubāmi noderēs nelielajās, taču ērtai sadzīvei ļoti nepieciešamajās palīgtelpās, piemēram, garderobē, veļas telpā vai mantu glabātuvē. Salokāmas grāmatas tipa iekšdurvis būs funkcionāli lietderīgas arī bērnistabās, lielās vannas istabās un atvērtā plānojuma virtuvēs, piemēram, lai no pārējās telpas atdalītu virtuves pieliekamo.

  Salokāmas durvis istabai var izmantot, lai organizētu atvērtā plānojuma telpu noteiktās zonās, atdalot daļu no telpas noteiktai funkcijai brīžos, kad tas ir nepieciešams.

  Mērījumi, montāža un piegāde

  Lai durvis būtu atbilstošas telpai, nepieciešami precīzi mērījumi. Vislabāk ir griezties pie speciālistiem. M-Lux kompānijas speciālisti veic profesionālus mērījumus un piedāvā arī konsultācijas. Turklāt, ja pēc mērījumu veikšanas klients nolemj nesūtīt durvis mūsu kompānijā, visas mērījuma kopijas paliek pie klienta.

  M-Lux nodrošina ne vien kvalitatīvas durvis un mērīšanu, bet arī sniedz montāžas pakalpojumus. Tiek veiktas jebkura veida iekšdurvju uzstādīšana, turklāt mūsu speciālisti realizē arī sarežģītas un nestandarta montāžas.

  Piegāde pieejama visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus Latvijas – preces tiek sūtītas uz visām Eiropas Savienības valstīm.

  Call Now Button
  ×