• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Durvis ir nozīmīgs interjera elements, kuram ir ne tikai funkcionāla nozīme, bet arī būtiska vizuāla loma interjerā. Īpaši šaurās, nelielās telpās un telpās, kurās atrodas vairāk par vienām durvīm, tās aizņem ievērojamu daļu sienas un var būtiski ietekmēt telpas uztveri, kā arī apgrūtināt vienmērīga un sabalansēta interjera izveidi. Mūsdienīga un dizainiski eleganta alternatīva šādos gadījumos ir slēptās durvis.

  Kas ir slēptās durvis?

  Slēpto durvju kārbas tiek izgatavotas no alumīnija un iestrādātas sienās pirms gala apdares veikšanas. Tas nozīmē, ka slēptās durvis vienmērīgi saplūdīs ar sienu, durvju kārba būs slēpta jeb vizuāli nepamanāma, nav nepieciešamas uzmanību piesaistošas durvju aplodas, kā arī to alumīnija konstrukcija nodrošinās noturību pret mitruma un temperatūras izmaiņām telpā jeb to izraisītām durvju kārbas deformācijām. M-Lux slēpto durvju vērtnes iespējamie apdares veidi ir diezgan daudzveidīgi un atbilstoši visiem interjera stiliem. Šādas durvis var krāsot sienas tonī vai izcelt kā akcenta krāsas laukumu, aplīmēt ar tapetēm vai noklāt ar paneļiem. Tādējādi slēptas durvis no M-Lux vizuāli kļūst par sienas daļu, vizuāli to paplašinot, un ļauj maksimāli izmantot telpu sabalansēta interjera radīšanai, nezaudējot telpu funkcionalitāti.

  Slēptās durvis INVISIBLE

  INVISIBLE ir M-Lux produktu klāsta slēpto durvju modelis, kas nodrošina augstvērtīgu kvalitāti un visas šāda durvju tipa priekšrocības. Šis durvju modelis ir pieejams visos standarta durvju vērtņu platumos – 60, 70, 80, 90 un 100 cm. Tā konstrukciju veido alumīnija durvju kārba, ko ieslēpj sienā, slēptas eņģes un durvju vērtne bez pārfalces un koka karkasu, kas pārklāts ar divām HDF plāksnēm, un pildījumu. Savukārt, durvju vērtnes apdare pēc pasūtītāja vēlmēm var būt PREMIUM lamināts, UV krāsa vai lamināts, kas paredzēts krāsošanai vai tapešu līmēšanai atbilstoši iecerētajām telpas interjera pārmaiņām.

  Lai iegūtu patiešām īstu slēpto durvju efektu, svarīgi ir atcerēties, ka slēpto durvju alumīnija kārbas montāžai ir jānotiek pirms apdares darbu uzsākšanas remontējamajā telpā. Tādējādi varēs precīzi salāgot sienu un durvju apdaru biezumus un salaiduma vietas.

  Mērījumi un montāža

  M-Lux speciālisti nodrošina profesionālus mērījumus par pieņemamu cenu. Vērsties pie speciālistiem ir ieteicams, lai izbēgtu iespēju kļūdīties, veicot mērījumus pašu spēkiem. Meistars spēs ne tikai veikt mērījumus, bet arī sniegs profesionālu konsultāciju ar ieteikumiem, kā izdarīt pareizāk un labāk.

  Turklāt Jūs varat saņemt arī profesionālas montāžas pakalpojumus, jo M-Lux speciālisti veic visa veida iekšdurvju uzstādīšanu, spējot paveikt arī sarežģītas un nestandarta montāžas izaicinājumus.

  Piegāde

  Mēs veicam piegādi visā Latvijas teritorijā, tāpat arī ārpus Latvijas teritorijas – sūtam mūsu preci uz visām Eiropas Savienības valstīm.

  Call Now Button
  ×