• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • M-lux piedāvājumā aizvien nozīmīgāku vietu ieņem stikla durvis. Stikla durvju pielietojums var būt daudz plašāks par tradicionālo. No ierastā izmantojuma biroja, pirts vai dušas telpas interjeros līdz dzīvojamām telpām.

  Stikls kā materiāls ar savu gaismas caurlaidību ļauj būtiski izmainīt jebkuras telpas izskatu un sajūtas tajā. Šauras un tumšas telpas var tikt vizuāli pārvērstas par daudz plašākām un gaišākām. Lai atrastu visatbilstošākās stikla durvis, ir jāapsver vairāki šādu durvju vizuālie un vienlaikus arī praktiskie ieguvumi.

  Vizuālās kvalitātes

  Stikla dalījums, ietverošā rāmja esamība vai neesamība, kā arī izmantotā stikla veids un krāsa – aspekti, kas vizuāli raksturo ne tikai stikla durvju stilu un šādu iekšdurvju iekļaušanos esošajā telpas interjerā, bet arī to atbilstību ikdienas lietošanas paradumiem.

  Minimālistiskos interjeros lielāku vizuālo efektu spēs sniegt viengabalainas stikla durvis bez ietverošā rāmja, veidojot gaišas un vienmērīgi plūstošas telpas iespaidu. Šādas stikla durvis ir vieglāk kopt, taču pastāv lielāks risks tās mehāniski traumēt. Savukārt, M-Lux stikla durvis iekštelpām ar ietverošo rāmi un smalkāku stikla dalījumu kļūs par telpas akcentu un ir piemērotas detaļām bagātos interjeros.

  Privātums un drošība

  Par vienu no lielākajiem stikla durvju trūkumiem tiek uzskatīts ierobežotais privātums, tādēļ līdztekus caurspīdīgam stiklam ir pieejami arī matēti un tonēti stikli. Tādējādi tiek maksimāli saglabāta gaismas caurlaidība un vienlaicīgi telpā iegūts lielāks privātums.

  M-lux stikla durvju GRAF kolekcija piedāvā visus populārākos stikla durvju komplektācijas variantus standarta platuma durvju vērtnēm ar daudzveidīgu stikla krāsu un tekstūru klāstu. Turklāt, GRAF stikla durvīs tiek izmantots rūdītais stikls. Īpašā stikla apstrāde nodrošina paaugstinātu rūdītā stikla stiprību un kontrolētu tā saplīšanu mehāniska trieciena rezultātā, jo rūdīts stikls pretēji parastam stiklam saplaisā un sašķīst noapaļotās vai kubveida lauskās pretēji asām, nelīdzenām un dažādu izmēru lauskām.

  Plīstot stiklam, lielāku drošību nodrošinās stikla durvis ar rāmi. GRAF stikla durvju dizaina daudzveidība ļaus atrast visatbilstošākās iekštelpas durvis jebkuram interjera stilam un ikdienas lietošanas vajadzībai.

  Mērījumi un montāža

  Mūsu kompānijas speciālisti nodrošina profesionālus mērījumus. Tāpat speciālists, kas veic mērījumus uz vietas, sniedz profesionālu konsultāciju ar ieteikumiem, kā izdarīt pareizāk un labāk.

  Bez mērījumiem, M-Lux speciālisti veic arī iekšdurvju uzstādīšanu, pieņemot pat sarežģītas un nestandarta montāžas.

  Call Now Button
  ×