• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • info@m-lux.lv
 • Sākums » Metāla Durvis Ventspilī
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Gan daudzdzīvokļu ēkas, gan privātmājas mēdz būt dažādas, tādēļ arī ailes, kurās tiek montētas metāla durvis, atšķiras pēc izmēriem. Lai arī vairumā dzīvokļu ēku ir iespējams pielāgot “MetaLux” standarta izmēra metāla durvis, atsevišķos gadījumos, kad šāds variants nepastāv, ir divas iespējas, kā rīkoties. Pirmkārt, Jūs varat pasūtīt nestandarta izmēra metāla durvis Ventspils rajonā vai citā atrašanās vietā, un “MetaLux” īstenos tieši Jūsu individuālās idejas, taču šādi modeļi cenas ziņā ievērojami atšķiras no standarta modeļiem.

  Pastāv otrs variants – pieņemsim, ka Jums nepieciešamas metāla durvis Ventspils dzīvokļu mājā, un Jūsu esošā durvju aile neatbilst standarta izmēriem. Jāskatās, kurš no modeļiem ir tuvākais pēc izmēriem un tad jāizlemj – ja aile ir par lielu, to var mākslīgi aizdarināt, izmantojot speciālus materiālus. Savukārt, ja aile ir par mazu, to saskaņā ar sertificēta meistara atļauju var mēģināt paplašināt.

  Apvienojot kvalitāti ar saprātīgu cenu

  Lūkojoties uz māju un dzīvokļu durvīm, cilvēki visbiežāk izvērtē ne tikai to izskatu, bet arī kvalitāti, funkcijas, drošību un, protams, cenu. Ja Jums interesē metāla durvis Ventspils teritorijā, tad esat ienākuši īstajā interneta veikalā, jo “MetaLux” ļauj Jums iegādāties kvalitatīvas metāla durvis, lieki netērējot laiku un naudu. Šeit atradīsiet vairākus simtus dažādu durvju modeļu gan privātmājām, gan dzīvokļiem. Mūsu klientus nereti pārsteidz saprātīgās cenas, par kādām durvis tiek pārdotas. Lūk, daži iemesli, kādēļ “MetaLux” spēj piedāvāt konkurētspējīgu cenu:

 • Kad iegādāsieties “MetaLux” metāla durvis Ventspils mājai vai dzīvoklim, uzreiz ievērosiet, ka visi mūsu durvju modeļi ir aprīkoti ar augstas drošības līmeņa slēdzeņu sistēmām no itāļu ražotāja “Securemme”;
 • Vienādās slēdzenes, kuras var viegli pielāgot dažādām durvīm, ļauj veikt iepirkumu lielākā apjomā, par mazākām cenām. Līdzīgi ir arī ar metālu, kas lielo ražošanas apjomu dēļ tiek iepirkts ievērojamā daudzumā, un par mazāku cenu, atšķirībā no mazākiem uzņēmumiem, kuri iepērk materiālus krietni mazākā apjomā. “MetaLux” gada laikā saražo vairākus desmitus tūkstošu durvju modeļu. Pēc tam metāla durvis Ventspils, Rīgas un citu Latvijas pilsētu, kā arī citu eksporta valstu pircējiem tiek piegādātas salīdzinoši īsā laikā, piedāvājot arī montāžu;
 • Baltkrievijā ražošanas izmaksas (darba algas, elektrības cenas un tamlīdzīgi) ir zemākas, tādēļ arī ir iespējams nodrošināt lētāku produkciju;
 • 95% saražoto durvju ir pieejamas gatavos standarta izmēros, tādēļ uz vietas noliktavā jau ir pieejami durvju modeļi, kas nodrošina, ka rūpnīca sezonas laikā netiek pārslogota un metāla durvis Ventspils apvidū tiek piegādātas operatīvi un profesionāli.
 • Saņemiet metāla durvis sev ērtā veidā

  Pirms izvēlaties sev tīkamās metāla durvis Ventspils dzīvoklim vai mājai, rūpīgi izpētiet mūsu piedāvājumu, kurā atrodas durvis ar dažādu līmeņu drošības sistēmām, siltuma un skaņas izolāciju, kas palīdzēs nodrošināt augstāku komfortu mājoklī.

  Svarīgi ir ne tikai nopirkt durvis, bet arī saprast, kas metāla durvis Ventspils teritorijā piegādās un veiks kvalitatīvu to montāžu. Par laimi “MetaLux” meistari spēj piedāvāt klientiem ne tikai pasūtījumu piegādi visā Latvijā, bet arī montāžas un demontāžas, kā arī servisa pakalpojumus.

  Piegādes cenas klientiem tiek nodrošinātas saprātīgā līmenī – piegādāt metāla durvis Ventspils robežās izmaksās līdz 35 eiro. Precīzu informāciju par to varat noskaidrot, sazinoties ar interneta veikala konsultantiem.

  Ir reti gadījumi, kad kāda iemesla dēļ piegāde un montāža konkrētā adresē nav iespējama, tādēļ par transportēšanas un durvju ielikšanas pakalpojumiem lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@m-lux.lv, vai zvanot pa tālruņiem +37167704154 un +37126668000.

  Ja vēlaties saņemt metāla durvis uzreiz, negaidot piegādi, tās varat izņemt arī mūsu Rīgas veikalā – noliktavā, Kurzemes prospektā 3G, kas strādā darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00. Kā arī esat aicināti apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur preci var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×