• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Durvju remonts

  Sākums » Durvju remonts

  Durvju remonts

  Sākums » Durvju remonts
  call-center.png spied.png
  item-3.png
  Nosakām
  PRECĪZAS
  IZMAKSAS
  money.png
  ĀTRĀ
  REAĢĒŠANA
  item-4.png
  stopwatch.png
  item-5.png
  100% ATVĒRŠANAS
  GARANTIJA
  chat.png

  Labs vieds kā ietaupīt laiku un naudu – metāla durvju remonts par saprātīgu cenu. Uzziņām, zvaniet +37123666632

  Durvju remonts ir iespēja paildzināt esošo durvju lietošanas ilgumu. It sevišķi, ja ikdienā izmantojat metāla durvis, atjaunošana ir izdevīga iespēja, ka iztikt bez jaunu durvju iegādes. Jaunas durvis ir dārgas, jo īpaši, ja vēlaties kvalitatīvas un drošas durvis, bet, ja vecās durvis ir kalpojušas uzticīgi un tām radušās tikai nelielas nolietojuma pazīmes, tad restaurācija palīdzēs tās saglabāt.

  Durvju remonta laikā meistari veic pilnīgu durvju apskati, izpētot gan stiprinājumus, gan slēdzenes, savienojuma vietas un durvju pildījumu. Remontdarbu laikā iespējams salabot gan nelielas nepilnības, kā piemēram, izbalējušu krāsu vai vaļīgas detaļas, gan pavisam vērienīgus uzlabojumus, kā siltumizolācijas un slēdzeņu nomaiņu. Par veicamajiem uzlabojumiem meistari vislabāk varēs izteikties, kad klātienē apskatīs durvis tuvāk un redzēs, kādi bojājumi radušies, bet, lai uzzinātu aptuvenos darba apjomus, varat sazināties ar meistariem jau iepriekš, izstāstot par pamanītajiem durvju defektiem un izstāstot par vēlamajiem uzlabojumiem. Uzklausot Jūs un uzzinot vairāk par durvju tipu un esošajiem bojājumiem, meistari jau varēs ieteikt iespējamos uzlabojumus un aptuvenās izmaksas.

  Meistaru rokās durvīm viss ir iespējams – varam nomainīt durvju krāsu uz Jums vēlamu toni, atjaunot aizsargvirskārtu, kas pasargās durvis no korozijas un mitruma, kā arī veikt pilnīgu slēdzeņu, eņģu un citu stiprinājumu nomaiņu. Ja nepieciešams, parūpēsimies arī par durvju nosiltināšanu un citiem uzlabojumiem, piemēram, actiņas iebūvēšanu, aizsargumiju uzlikšanu trokšņu mazināšanai, papildus aizbīdņu uzstādīšanu vai veco papildinājumu noņemšanu.

  Metāla durvju remonts prasa paaugstinātu rūpību, lai atjaunotās durvis turpinātu vēl ļoti ilgu laiku darboties nevainojami.

  Durvis nenoliedzami ir ne tikai drošības vairogs mājai, tās ir svarīgs elements mājas koptēlā. Jo svaigākas un skaistākas durvis, jo labāk izskatīsies Jūsu māja, tieši tādēļ regulāras rūpes par durvīm ir ļoti svarīgas. Veicot durvju remontu ik pēc dažiem gadiem, varat savlaicīgi novērst nopietnāku bojājumu rašanos, izvairīties no durvju iestrēgšanas un parūpēties, lai durvis pildītu visas to funkcijas – padarītu Jūsu mājokli nepieejamu, aizsargātu mājokli no aukstuma un trokšņiem, uzticīgi vērtos un slēgtos arī pie intensīvas lietošanas un izskatītos labi.

  Ietaupīt dzīvē varam uz ļoti daudz ko, bet durvis pavisam noteikti ir elements, kurā ir vērts ieguldīt. Ja uzticamies savām durvīm, varam justies droši arī tad, kad esam tālu prom no mājām. Ja durvis ir labā stāvoklī un ar kvalitatīvām slēdzenēm, varam būt pārliecināti, ka zagļu centieni ielauzties būs neveiksmīgi – tie būs pārāk laikietilpīgi, lai zagļi riskētu tikt pieķerti.

  Ja durvis vairs neizskatās tik labi, kā agrāk, tās iestrēgušas vai veras ciet ar piepūli, tad pavisam noteikti durvju remonts jāveic pēc iespējas drīzāk. Dažreiz vaina var būt arī durvju ailēs un kārbās, taču nenoliedzami apskate un atjaunošanas darbi nepieciešami arī pašām durvīm, lai tās atkal strādātu normāli.

  DURVJU ATVĒRŠANA
  SEIFU ATVĒRŠANA
  SLĒDZEŅU MAIŅA
  AUTO ATVĒRŠANA
  ×