MetaLux metāla durvju kvalitātes un cenas attiecība

Lai ietaupītu naudu vairs nav jātērē laiks uz ilgstošu ārdurvju meklēšanu savam dzīvoklim vai privātmājai, mēs ietaupīsim gan Jūsu laiku, gan naudu.

Uzņēmums MetaLux specializējas augstas kvalitātes metāla ārdurvju ražošanā un to izplatīšanā, kā arī veic profesionālus durvju montāžas saviem klientiem.

SIA “Eirodurvis” ir oficiālais MetaLux durvju ražotāja pārstāvis Latvijā. Mūsu uzņēmums uzsāka sadarbību ar MetaLux šī gada septembra mēnesī, un jau no pirmās dienas sākās liela ažiotāža par MetaLux metāla durvīm, jo tām piemīt 4 veiksmes faktori :

1) augsta kvalitāte,

2) mūsdienīgs estētiskais izskats,

3) durvis tiek izgatavotas standarta izmēros, tādēļ tās ir pieejamas mūsu noliktavā,

4) PIEVILCĪGI zema cena, pie šāda savienojuma ir grūti atstāt šīs durvis bez uzmanības.

 

Ar ko tad atšķirās MetaLux metāla durvis no citu ražotāju durvīm?

MetaLux ir mūsdienīga un pavisam jauna rūpnīca savā nozarē, kas aizsāka savu darbību nesenajā 2015. gadā, bet tas nenozīmē ka rūpnīca ir jauna un tādēļ tai trūkst pieredzes augstas kvalitātes produktu izstrādāšanā un ražošanā. Pirms rūpnīca tika atklāta mūsu partneri vairāk kā 10 gadus bija nodarbojušies ar citu ražojuma durvju mazum un vairumtirdzniecību, realizācijas apjomi bija gigantiski – tika pārdotas 120 000 durvju vienības gadā! Lielie pārdošanas apjomi ļāva gūt veiksmīgu pieredzi, kā rezultātā tika veikta rūpīga tirgus izpēte un radīta ražotne ar pieskaņotu sortimentu dažādiem tirgiem. Rūpnīcā ieviešot standartus tika panākta rūpīga kontrole par visiem durvju ražošanas  procesiem, līdz pat katrai izlaistajai durvju vienībai.

Šodien rūpnīca MetaLux saražo 80’000 metāla durvju gadā, tas ļauj noturēt konkurētspējīgu kvalitāti un zemu metāla durvju cenu gala patērētājam. Ja salīdzināt MetaLux durvju produkciju ar līdzīgi strādājošu uzņēmumu durvīm, tad pirmā un pati būtiskākā atšķirība ir durvju slēdzenēs, MetaLux durvju produkcija tiek komplektēta ar augstas drošības klases Itālijā ražotām Securemme durvju slēdzenēm.

Kas padara zemu cenu augstas kvalitātes durvīm ar Itāļu slēdzenēm?

Šeit nebūs daudz faktoru ko uzskaitīt, viens no pašiem būtiskākajiem protams ir durvju ražošanas apjoms. MetaLux rūpnīca maksimāli cenšas komplektēt visas piedāvātās durvis ar vienādām slēdzenēm, tātad tiek panākta zemāka metāla durvju cena no milzīgiem iepirkumiem.

Otrs faktors ir metāla apjoma iepirkumi, mazākām rūpnīcām ir grūti panākt konkurētspējīgu cenu, dēļ tā, ka tās nopērk stipri dārgāk to pašu metālu mazākos apjomos, procentuālā starpība ir ļoti liela.

Trešais faktors ir saistīts ar darba algām un rūpnīcas novietojumu, krietni zemāks darba atalgojums nekā Eiropas Savienībā, kā arī zemāki elektrības rēķini.

Ceturtais faktors ir gatavas produkcijas izlaišana, 95% no visām saražotajām durvīm tiek izgatavotas gatavos izmēros, tādā veidā rūpnīca var sevi noslogot arī tad, kad īsti nav izveidoti pasūtījumi, tiek pieražoti noliktavas atlikumi, ko veiksmīgi var realizēt sezonas laikā, nepārslogojot rūpnīcu sezonā.

Piedāvājam ielūkoties šo durvju iekšienē

Pavisam nesen neatkarīgs durvju speciālists nolēma izjaukt pa detaļām mūsu piedāvātās metāla durvis MetaLux M700, tika nofilmēts video rullītis ar šī speciālista atziņām. Filmēšanas laikā tika konstatēta augsta produkta kvalitāte un ļoti noturīga metāla durvju konstrukcija. Tāpat tika minēts par kvalitatīvu iepakojumu un ļoti labām slēdzeņu drošības sistēmām.

 

m-lux.lv