Zemo cenu metāla durvis MetaLux no Austrumeiropas ir ieradušās Latvijā!

Mūsu uzņēmums SIA Eirodurvis ir oficiāls pārstāvis lielajam metāla durvju ražotājam MetaLux, saņemot ekskluzīvas tiesības pārstāvēt MetaLux produkciju un zīmolu Baltijas teritorijā.

Mūsu uzņēmums ir izveidojis noliktavu Rīgā, tas padara mūsu klientiem ērtu iepirkšanos, preces kuras ir pieejamas mūsu noliktavā ir ļoti ātri saņemamas, atskaitot tos gadījumus, kad prece ir beigusies vai nav noliktavā, tad klientam ir iespēja vai nu izvēlēties citu preci no noliktavas, vai arī veikt jaunu pasūtījumu. Veicot jaunu pasūtījumu – ir iespēja mūsu mājas lapā izvēlēties sev tīkamās metāla durvis.

MetaLux kompānija aizvadīja veiksmīgu piedalīšanos Starptautiskajā būvniecības izstādē Māja-Dzīvoklis 2018, 19.10. – 21.10. izstādes laikā tika prezentēta produkcija visiem interesentiem. Izstādes ietvaros tika prezentētas dažādu cenu kategoriju un drošības līmeņu MetaLux metāla durvis no dažādām kolekcijām, sākot no vienkāršākā M527 no STANDART kolekcijas līdz īpaši drošām un skaņu izolējošām dzīvokļu durvīm M709 un CM760 no kolekcijas STATUS.

Šobrīd MetaLux ražotās metāla durvis pieejamas Rīgā, Kurzemes prospektā 3G un durvju salonā- showroom “Eirodurvis” Mazā Rencēnu ielā 1, T / C “Ozols”.

Mēs aicinām uz sadarbību celtniecības uzņēmumus, durvju un logu ražotājus, dizainerus un arhitektus.

m-lux.lv