• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • 24/7 SOS Serviss
  icon_head.png Rīgā un 50km rādiusā ap Rīgu
  100% Atvēršanas garantija
  Sākums » SOS serviss

  Atslēgu un durvju SOS serviss

  Brīžos, kad iestrēgst durvis vai salūst slēdzene, palīdzība nepieciešama uzreiz. Ja citi remontdarbi var tikt atlikti, durvis ir jāsaved kārtībā uzreiz, jo bez tām esam nepasargāti un mūsu mājoklī var iekļūt jebkurš. Durvis rūpējas par mūsu drošību, privāto telpu un siltumu, tadēļ, ja tās pēkšņi salūst vai iestrēgst, svarīgi saņemt profesionāļu palīdzību durvju atvēršanā.

  SOS serviss darbinieki ir pieredzējuši dažādus negadījumus, sniedzot palīdzību neskaitāmiem uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Būdami zinoši par durvju un slēdzeņu uzbūvi, kā arī liekot lietā ilgo pieredzi šajā nozarē, M-lux.lv meistari spēj atvērt jebkura tipa durvis, turklāt paveic to uzmanīgi, nesabojājot durvju kārbas un stiprinājumus. Zināšanas par durvīm ir ļoti svarīgas, lai slēdzenes atvērtu maksimāli saudzīgi un sniegtā palīdzība nebūtu pārāk laikietilpīga. Durvju atvēršana parasti nepieciešama tūlīt, jo daudziem iestrēgušas durvis liedz iekļūt mājā, kabinetā vai automašīnā, un rada nopietnas neērtības. Jo zinošāki ir meistari, jo ātrāk varēs atvērt un salabot slēdzeni.

  Ja atrodaties galvaspilsētas tuvumā, 30 minūšu brauciena attālumā, meistari varēs ierasties pavisam ātri, apbruņojušies ar visu vajadzīgo aprīkojumu, specializētiem instrumentiem un rezerves slēdzenēm, ja būtu nepieciešama arī slēdzeņu vai durvju pilnīga demontāža. Atbilstošs tehniskais aprīkojums ir ļoti svarīgs katram mūsdienu atslēdzniekam, jo ar zināšanām vien ir par maz. Lai visas darbības paveiktu ātri un bez bojājumu nodarīšanas, svarīgi izmantot mūsdienīgus, izturīgus, bet smalkus rīkus, kas ļauj piekļūt durvju un slēdzeņu stiprinājumiem pat pa ļoti šaurām vietām.

  Atslēgu un durvju SOS serviss noder arī brīžos, ja iesprūdusi slēdzene, nolūzusi atslēga vai vēlaties jau savlaicīgi veikt slēdzenes nomaiņu pirms tā iestrēgusi pavisam. Ļoti bieža problēma ir arī atslēgu pazušana. Ja neesat paslēpis sev citā vietā rezerves atslēgu, tad drošākā izeja ir SOS servisa meistaru iesaistīšana. Turklāt tas var skart ne tikai māju vai dzīvokli, durvis un slēdzenes mēdz iestrēgt arī automašīnām, garāžām, noliktavām, seifiem un pat lielveikaliem. Tādēļ M-Lux meistari ir gatavi doties palīgā pat pie ļoti sarežģītām slēdzenēm, izturīgām durvīm un moderniem durvju aizslēgšanas risinājumiem. Kā uzsver meistari, nav neatveramu durvju, un atšķiras tikai atvēršanā pavadītais laiks. Durvis ir dārga investīcija katrā mājā, un, lai to vērtība un funkcionalitāte nemazinātos, uzturēšana prasa rūpes, tādēļ sazinieties, sazvanieties ar servisu arī tad, ja jāveic kvalitatīva durvju vai slēdzeņu apkope. Savlaicīgi pamanot slēdzeņu problēmas un salabojot durvju defektus, vērtne kalpos daudz ilgāk un durvju nomaiņa nebūs nepieciešama pat 10 un vairāk gadus. Jo sevišķi par šādu apkopi ir vērts padomāt tiem, kas savā dzīvesvietā vai piederošā ēkā izmanto metāla durvis. Esiet apdomīgi un rūpes par durvīm noteikti uzticiet profesionāļiem!

  Vai Jums ir vēl jebkāds neatbildēts jautājums?
  Droši zvaniet mums jebkurā diennakts laikā
  button.png
  ×