Zemo cenu ieejas durvis. Ja vēlies pirkt lētas durvis, Tev jāzina šis

Uzlauzt var jebkuras durvis….

Skarbi, bet patiesība ir tāda!

Pat bruņotie bankas seifi nevar pretoties ļaundarim ar lauzni un mūķīzeri. It sevišķi, ja ļaundaris ir ļoti pieredzējis . Tajā paša laikā daudzos specializētajos forumos ir daudz stāstu, ka zagļi nevarēja uzlauzt pašas lētākās ieejas durvis. Respektīvi, ieejas durvju cena daudz ko neizsaka izrādās.

Šis raksts ir priekš tiem cilvēkiem, kuri grib iegādāties ieejas durvis par zemu cenu un tajā paša
laikā saņemt kvalitatīvu preci.

Mēs apspriedīsim uz ko vajag pievērst uzmanību, izvēloties ieejas durvis. Galvenie parametri, kuriem vajag pievērst uzmanību:

  • ražotājs
  • metāla biezums
  • slēdzenes
  • siltumizolācijas materiāls
  • ārējais izskats

Lētas ieejas durvis un durvju ražotāja izvēle

Latvijas tirgū ir ļoti plaša ieejas durvju izvēle par ļoti zemām cenām. Pārsvarā tiek piedāvātās
Krievijā, Ukrainā un Ķīnā ražotās ieejas durvis. Ķīnā ražotās durvis ļoti bieži «slēpjas» zem Krievijas
ražotāju piedāvājumiem. Visbiežāk to dara mazumtirdzniecības veikali. Kā jau zināms, tad Ķīnā ražotās durvis ļoti labi izskatās vizuāli un ir ļoti pievilcīgas ar savām zemajām cenām. Bet, tajā pašā laikā, pēc saviem tehniskiem parametriem, tās «zaudē» MetaLux durvju modeļiem. Metāla biezums Ķīnā ražotajām durvīm parasti ir 0,8-1,2mm, bet durvju pildījums – kartons.

Pirms Jūs nolemjat nopirkt zemo cenu ieejas durvis, Jums ir jāzina, kas šīs durvis ir ražojis. Mūsdienās internetā var atrast daudz, tai skaitā informāciju par ražotāju, ražotāja piedāvāto produkciju, preces lietotāju atsauksmes utt.

Pārliecinieties, ka izvēlētais uzņēmums ir uzticams!

Nosakām metāla biezumu un pildījumu, kāds ir metāla durvīm

Optimālais metāla biezums – 1,2mm, kas ir pietiekoši aizsardzībai. Bet ja metāla biezums ir plānāks – tad vajag būt uzmanīgam! Daži ražotāji, kuri piedāvā zemo cenu ieejas durvis, izgatavo durvis no 1,5mm bieza metāla. Pirms izvēlēto durvju pasūtījuma vajag izpētīt ražotāja atbilstības sertifikātus piedāvātajām precēm.

«Bezmaksas» padoms neuztīcigiem:

Noņemiet durvju rokturi un roktura iegriešanas vietā nomēriet metāla biezumu. Veicot mērījumus,
ņemiet vērā krāsas biezumu. Durvju pildījumam parasti izmanto minerālvati, putopoliuretānu, putu plastu un kartonu. Par kartonu labāk uzreiz aizmirst. Putuplasts, no ugunsdrošības viedokļa, nebūs tas labākais variants arī.

Optimālais pildījums – minerālvate. Minerālvate «nenosēžas», ir pietiekami blīva un nodrošina gan
skaņas izolāciju, gan siltumizolāciju.

Par ieejas durvju slēdzeņu izvēli

Mūsdienās ļoti reti ļaundaris izlemj zāģēt pašu metālu, lai tiktu iekšā dzīvoklī vai privātmājā. Deviņos no
desmit gadījumiem ļaundari mēģina atmūķēt slēdzenes. Pārbaudiet, lai durvīs būtu vismaz divas slēdzenes: viena slēdzene ar aizbīdni un otra slēdzene «zirneklis». Slēdzenēm ir jāatbilst vismaz 4. drošības klases līmenim.

Slēdzeņu drošības līmeni nosaka speciālu testu rezultāti – piemēram, cik daudz laika aizņems ļaundarim «atvērt» slēdzeni. Ceturtais drošības klases līmenis nozīmē to, ka slēdzene  «iztūrēja» vairākus  uzlaušanas mēģinājumus vairāk kā 30 minūšu garumā. Salīdzināšanai – 1. drošības klases slēdzeni var atvērt 5 minūšu laikā.

Pievēršam uzmanību furnitūrai un novērtējam durvju izskatu

Primārais, uz ko ir jāpievērš uzmanība – tās ir eņģes. Ja eņģes ir vājas, tad durvju vērtne «nosēdīsies» pāris mēnešu laikā. Ja papildus ir uzstādīti eņģu pretnoņemamie aizsargi – tas ir būtisks pluss. Eņģu pretnoņemamie aizsargi – tie ir sava veida stieņi, kuri «nofiksējās» durvju rāmī speciālajos caurumos. Eņģu aizsargi neļaus ļaundarim tikt iekšā pat tādā gadījumā, ja tiks nozāģētas eņģes.

Pat visdrošākās durvis var būt ārēji līdzīgas vislētākajām durvīm. Bet ja visi citi parametri atbilst
drošības kritērijiem, tad jau labāk izvēlēties par labu kvalitātei. Beigu beigās, Jūs vienmēr varēsiet
pārklāt durvju vērtni ar dekoratīvu MDF paneli vai parasto līmplēvi.

Ja ir salūzušas slēdzenes vai durvis var griezties pēc palīdzības pie mūsu sadarbības partnera Atslēgumeistars.lv
Tāpat mūsu piedāvājumā ir parādījušies augstas kvalitātes šādi produkti – pvc logi, starpistabu durvis, ugunsdrošas durvis par labākajām cenām.

Kam uzticēt ieejas durvju uzstādīšanu?

Ja Jūs atradāt vietu, kur var nopirkt ieejas durvis ar piegādi un uzstādīšanu – tad, kā saka, puse darba jau ir izdarīta. Obligāti noskaidrojiet, kurš uzstādīs durvis. Svarīgi ir tāda nianse, lai ieejas durvju montāžnieks izietu speciālu durvju uzstādīšanas apmācību, jo durvju uzstādīšanā ir ļoti daudz būtisku nianšu. No montāžas kvalitātes ir atkarīga durvju kalpošanas «ilgmūžība» un vai durvis iztūrēs zagļu pretestību. Mēdz būt, ka pat ļoti dārgas durvis, nekvalitatīvi uzstādītas, nevarēs Jūs pasargāt no ļaunprātīgas ielaušanās.

Šie padomi Jums palīdzēs izvēlēties drošas ieejas durvis par atbilstošu cenu. Cik mums rāda pieredze, tad šis uzdevums ir izpildāms, bet tāja pašā laikā arī pietiekami grūts. Varētu gadīties, ka ieejas durvju izvēle savam mājoklim Jums aizņems ne vienu dienu, bet ticiet mums – tas ir to vērts!

m-lux.lv