• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Visa veida durvis dažādām telpām un pielietojumiem

  Mūsu kompānija piedāvā visa veida durvis dzīvokļiem, privātmājām, celtniecības organizācijām un sabiedriskām telpām. Kompānijas M-Lux durvis tiek piedāvātas gan mazumtirdzniecībā, gan arī vairumtirdzniecībā. Mūsu kompānijai ir plašākā durvju izvēle, tāpat mums ir plašākā durvju noliktava Baltijas valstīs.

  Dažādu materiālu durvis dzīvojamām un sabiedriskām telpām

  Piedāvājam durvis dzīvokļiem – metāla, koka ārdurvis un starpistabu durvis iekštelpām no labākajiem baltkrievu ražotājiem. Privātmājām piedāvājam metāla un koka ārdurvis ar termo pārrāvuma tehnoloģiju pret caursalšanu, iekštelpām piedāvājam iekšdurvis no dažādiem materiāliem – eko finierējuma (pvc pārklājums), krāsotas emālijā un finierētas, standarta un nestandarta izmēros. Tāpat pie mums ir pieejamas ugunsdrošas durvis ar Eiropas Savienības ugunsdrošajiem sertifikātiem EI30 – EI120, standarta un nestandarta izmēros.

   

  M-Lux komanda labprāt izpilda dažādas sarežģītības pakāpes nestandarta risinājumus, mēs varam izgatavot durvis pēc Jūsu vēlmēm, arī pavisam individuāli.

  Plašākā durvju izvēle

  Plašākā durvju izvēle ļauj mūsu klientiem veikt pasūtījumu vienā vietā, tas ir ļoti ērti un ļauj ieekonomēt gan laiku, gan naudu. Veicot durvju pasūtīšanu, vairākām preču grupām ir iespēja saņemt papildus apjoma atlaidi. Mūsu speciālisti ar lielāko prieku Jums palīdzēs izvēlēties durvis pēc Jūsu vēlmēm. Gaidīsim Jūs ciemos mūsu veikalos Eirodurvis – Rīgā, Kurzemes prospektā 3G, darba laikā 10 – 18 darba dienās un Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1, TC “Ozols”, darba laikā 10 – 21 visas nedēļas garumā. Tel. numurs uzziņām: 27 850 000.

   

  Mērījumu noteikšana

  Mūsu kompānijas speciālisti veic profesionālus mērījumus – tas izmaksās pavisam nedārgi, bet tas izslēgs iespēju kļūdīties, veicot mērījumu pašiem. Tāpat speciālists, kas veic mērījumus uz vietas, sniedz profesionālu konsultāciju ar ieteikumiem, kā izdarīt pareizāk un labāk. Arī tad, ja gala rezultātā pēc mērījuma klients nolemj nepasūtīt durvis mūsu kompānijā, visas mērījuma kopijas paliek pie klienta, līdz ar to, klientam ir iespēja pēc veiktajiem mērījumiem iegādāties durvis citur, nemaksājot atkārtoti par mērnieka izsaukšanu.

   

  Montāža

  Mūsu kompānijas galvenās vērtības ir cilvēki, un mēs regulāri ieguldām savas pūles, laiku un enerģiju mūsu speciālistu apmācībās. Tas ļauj mums panākt augstu darba izpildes kvalitāti. Mēs veicam visa veida durvju uzstādīšanu, arī sarežģītas un nestandarta montāžas mēs pieņemam, kā izzaicinājumu. Mūsu speciālisti ir cilvēki, kas mīl to, ko dara, tā ir labākā garantija tam, ka viss būs paveikts pēc tīrākās sirdsapziņas.

   

  Piegāde

  Mēs veicam piegādi visā Latvijas teritorijā, tāpat arī ārpus Latvijas teritorijas – sūtām mūsu preci uz visām Eiropas Savienības valstīm.

  M-Lux metāla durvis tiek izgatavotas standarta izmēros: 860/870mm ; 960mm platumā un 2050mm augstumā. Jāņem vērā, ka norādītie izmēri ir kārbas izmēri. Pēc pasūtījuma mēs izgatavojam arī nestandarta izmēra durvis, kas var būt izmēros gan mazākas, gan arī lielākas. Diemžēl visiem durvju modeļiem nav iespējams mainīt izmērus pēc pasūtījuma (parametrus nevar mainīt visām STANDART kolekcijas durvīm, kā arī durvīm, kurām ārpusē ir krāsota metāla apdare).

  Jā, mūsu mājas lapā ir iespēja iepazīties ar visiem pieejamiem durvju modeļiem noliktavā. Mums ir plašākā metāla durvju noliktava Baltijā, regulāri noliktavā tiek glabātas apmēram 1000 durvis. Mūsu noliktava atrodās Rīgā, Kurzemes prospektā 3G, darba laiks darba dienās 10:00 - 18:00, brīvdienās preču izsniegšana nenotiek.

  Mūsu kompānijai ir plašākais sadarbības partneru tīkls visā Latvijā, tas ļauj mūsu kompānijai veikt durvju piegādi un uzstādīšanu visā Latvijā, turklāt par draudzīgām cenām.

  Metāla durvju piegāde visā Latvijas teritorijā maksā 35 Eur. Durvju piegāde Rīgā un tās apkārtnē maksā lētāk, lai noteiktu precīzas izmaksas, lūgums interesēties individuāli, zvanot pa tel. nr. +371 2666 8000.

  Durvju uzstādīšanas cena ir 90 Eur, cenā ietilpst 1 - 2 koka durvju demontāža, ailes sagatavošana un jauno durvju uzstādīšana. Cenā neietilpst - veco metāla un PVC durvju demontāža (vidēji tas maksā 20 - 30 Eur robežās, cena atkarīga no darbu sarežģītības), tāpat montāžas cenā nav iekļauta veco koka vai metāla durvju utilizācija/izvešana, tas maksā 10 Eur par 1 durvju bloku. Cenā nav iekļauti papildus darbi - aiļu paplašināšana/skaldīšana (ja nepieciešams aili paplāšināt, tas vidēji maksā 30 - 40 Eur par tekošo metru), nepieciešamības gadījumā mūsu kompānija arī piedāvā ailes samazināšanu (cena tiek noteikta individuāli). Kad pēc montāžas pabeigšanas no iekšpuses paliek neapdarināta aile : 1) klienti izvēlas paši apdarināt ; 2) mūsu kompānija piedāvā ailes apdares materiālus un montāžas pakalpojumus (precīzai cenu noteikšanai lūgums jautāt, zvanot pa tel. nr. +371 2666 8000). Ja kāpņu telpā nav lifta vai arī ja tas nedarbojas, tiek piemērota 2 Eur samaksa par katru stāvu, kas ir augstāks par 3. stāvu. Ja pie mājas ir tikai maksas un nav bezmaksas autostāvvieta, autostāvvietas izmaksas tiek pierēķinātas līguma kopējām izmaksām.

  Pēc durvju iegādes montāžu var veikt 1 - 2 nedēļu laikā, montāžas darbi tiek plānoti rindas kārtībā, tādēļ iesakām durvju iegādi plānot laicīgi un neatstāt to uz pēdējo brīdi.

  Durvju izgatavošanas termiņš vidēji ir 4 - 5 nedēļas, ja durvīs ir pēc speciāla pasūtījuma, tad ražošanas termiņš var būt arī ilgāks par 1 - 2 nedēļām.

  Mērnieka izsaukums maksā 15 Eur. Meistara izsaukums ir ļoti pareiza izvēle - tas ļauj noteikt precīzus mērus un pilnībā izslēdz kļūdīšanās varbūtību. Pakalpojuma cenā ir iekļauta durvju ailes nomērīšana, durvju uzstādīšanas un produktu konsultācija, un iespēja noslēgt līgumu uz vietas.

  Ja eņģes ir kreisajā pusē (skats no ārpuses), tad tās ir kreisās durvis, attiecīgi, ja eņģes ir labajā pusē, tās ir labās durvis.

  Call Now Button
  ×