• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • MĒS PIEDĀVĀJAM
  M-lux piedāvā augstas kvalitātes metāla un alumījia iekaramos griestus. Piedāvājam plašu izvēli un arī, protams, individuālus risinājumu. Lieliski risinājumi iekštelpām ir atvērto šūnu metāla griesti un kasešu tipa griesti. Ārējiem apstākļiem piemērotākie ir alumīnija un metāla griesti, kuri atdarina dēlīšu dizainu. Viennozīmīgs šadu griestu pluss ir to ventilējamība un iespēja uzstādīt pēc komunikāciju instalācijām, tādām kā ventilācijas, kondicionieri, ugunsdrošības un splinkleru sistēmas kā arī kabeļu komunikācijas. Tas tos padara ļoti ērtus komercobjektos un industriālajos risinājumos.
  ŠŪNU GRIESTI
  Apskatītes
  ALUMĪNIJA DĒLĪŠU
  GRIESTI
  Apskatītes
  KASEŠU GRIESTI
  Apskatītes
  KĀPĒC MĒS?
  Augstas kvalitātes
  iekaramie griesti
  Pa tiešo no ražotāja
  Tikai meistari ar pieredzi
  Ātra un izdeviga piegade
  visā Latvijas teritorijā
  Piesaki
  Piesaki BEZMAKSAS konsultāciju
  Jau tagad!
  +371 29 374 563
  Griestu varianti
  Atvērto šūnu
  griesti
  Atvērto šūnu griesti rakturo kā griestus ar atvērtu laukumu līdz 90%. Šo griestu veidu izvēlas tirdzniecības centros, komercplatībās, biroju telpās, gaiteņos, zālēs kā arī LOFT dizaina mājokļos un citos risinājumos. Atkarībā no šūnu griestu izvēlētā acs(laukuma) izmēra mainās atvērtais laukums, jo lielāka acs, jo lielāks ir atvērtais laukums. Šūnu griesti ir pieejami dažādās standarta krāsās (Balts, Sudrabots, Melns), kā arī iespējams pasūtīt krāsu toni pēc RAL kataloga. Tapēc šūnu griestus ir viegli pieskaņojami visdažādākajiem dizainiem un nestandarta risinājumiem. Visbiežāki šūnu griestu sekcijās tiek iestrādāti apgaismojuma elementi gan kasešu veidā, gan piekaramie. Atvērto griestu viena no neapstrīdamām priekšrocībām ir to gaisa caurlaidība, Izvēlotos šada veida griestus gaiss izplatās vienmērīgi visā telpā. Iekaramos griestus var uzstādīt Jums vēlamā augstumā.
  Kasešu griesti
  Kasešu griesti sastāv no piekarināma rāmja, kurā pēc tam tiek ievietas kasetes no dažādiem materiāliem un dažādos dizainos vai pat apgaismes ķermeņi. Kasešu griestu priekšrocības ir tās, ka pie nepieciešamības jebkuru kaseti ir viegli izņemt un līdz ar to iegūt piekļuvi komunikācijām virs griestiem. Tā kā kasešu griesti ir iekarināmi to uzstādīšanu veic pēc komunikāciju instalācijām un tas sniedz iespēju aizsegt tās. Kā arī tajos iespējams iestrādāt dažādus apgaismes līdzekļus.
  Lineārie griesti
  Lineārie griesti ir izgatavoti no līstēm, kas veidotas no alumīnija un tērauda. Tās veiksmīgi atdarina klasisko koka dēlīšu dizainu, izskatu. Paredzētii izmantošanā gan iekštelpās, gan ārtelpās. Protams, ir iespējama griestu dizaina saskaņošana ar fasādi un karnīzēm. Lineārie griesti var būt gan pilnībā nosegti vai arī ar atstarpēm. Ir iespējams iestrādāt gaismekļus abās tā variācijās.
  Ir jautajumi?
  uzdodiet mums!
  Call Now Button
  ×