• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Kapec mēs?

  15+ gadu pieredze

  Tikai profesionāļu
  komanda

  Ātrā piegade

  Ātra un kvalitatīva
  montāža

  Pieejamas cenas

  Metāla durvju uzstādīšanas instrukcija

  Metāla durvju uzstādīšanas instrukcija

  Durvju sagatavošana uzstādīšanai:
  *Ja klients veic piegādi – uzstādīšanu.

  *Saņemot durvis ir jāpārliecinās ka iepakojums nav bojāts, saskrāpēts. Ja iepakojums ir saskrāpēts, tad tas jānofotogrāfē pirms iepakojuma atvēršanas. (šo pārbaudi veic kopā ar darbinieku, kas izdod preci no noliktavas vai piegādes brīdī.) Kad pārbaudīts iepakojums, jāparaksta akts, ka šī pārbaude ir veikta un preces iepakojums nav bojāts.

  *Prece jāatpako saudzīgi, nesaplēšot iepakojumu.

  *Atpakošana:
  #Noliekam durvis uz tīras,gludas virsmas guļus ar ārējo paneli uz leju.
  #Pārgriezt stropes, atlokam kartona iepakojumu.
  #Saudzīgi paceļam durvis stāvus, atveram durvis pret rāmi 90 grādos.

  (*Atslēgas un furnitūra atrodas iepakojuma augšdaļā)
  * Ja piegādi un montāžu veic pārdevējs, tad atbildīgs par durvīm līdz durvju nodošanai ir pārdevējs.

  #Pārbaudam visas slēdzenes no abām pusēm, tām jāveras viegli bez piepūles.
  #Pie aizvērtām durvīm spraugām starp durvīm un rami ir jabūt vienādām.

  *Svarīgi: Durvju bloka pirmo pieņemšanu klients veic PIRMS uzstādīšanas, saglabajot oriģinālo iepakojumu nesaplēstu. Pēc durvju bloka montāžas konstatētie defekti (skrāpējumi, robi, iespiedumi u.c.) nav garantijas gadījums un tiek novērsti patstāvīgi vai par atsevišķu samaksu.

  Padoms: Ja durvīm nav aizsargplēves, bet pie jums telpās tiek veikti remontdarbi, iesakām aizsargāt durvis ar polietilēna plēvi, bet durvju kārbu aplīmēt ar krāsotāju līmlenti.

  Pirms durvju uzstādīšanas nepieciešams:
  #Pārbaudam aiļu izmēru atbilstību.
  #Iztīrīt aili no javas un betona notecējumiem, būvniecības atkritumiem, putekļiem, netīrumiem obligāti siltināt kārbu visā perimetrā!
  *Pircējam ir jābūt uzmanīgam, jo visai bieži gadās, ka uzstādītāji taupa uz kārbas siltināšanas rēķina, kas izraisa kārbas caurpūšamību un skaņas izolācijas samazināšanos.
  #Pieskrūvējam furnitūru. (Rokturis jāstiprina ar VISIEM komplektācijā esošajiem stiprinājumiem (savilcējskrūves, griezes skrūves un vītņota uzmava), tas nodrošinās pastāvīgi ilgstošu mehānisma darbību un neļaus tam “izļodzīties”)

  #Durvis jāuzstāda stingri pēc līmeņa. Līmenis jāpārbauda gan no iekšpuses, gan ārpuses.
  #Sākotnēji durvis jānofiksē ar ķīļiem, tas ļaus koriģēt durvju stāvokli pirms durvju stiprināšanas.
  *Ķīļus ieteicams likt maksimāli tuvu rāmja stūriem.

  #Kad durvis ir līmenī, izurbt caurumu enkuriem. (urbt sienas, izņemot betona, bez triecienfunkcijas, turklāt izmantot tāda garuma urbi, lai nepieļautu durvjot kārbas virsmas sabojāšanu ar urbjmašīnas patronu; izurbtos caurumus izpūst; urbšanas dziļumam jābūt lielākam par stiprinājuma elementu.)
  *Kārbas stiprināšanai ailē nav pieļaujams lietot naglas – pat speciāli izgatavotas.
  #Pēc uzstādīšanas un pagaidu fiksācijas kārba jānostiprina ailē, izmantojot stiprināšanas enkurskrūves, saglabājot diagonāļu vienādību.
  #Uzlikt durvju vērtni uz eņģēm un pārliecināties, ka durvis ir uzstādītas pēc līmeņa, slēdzenes darbojas viegli, bez piepūles, vērtne atvērtā stāvoklī patstāvīgi nekustas, spraugas pa perimetru ir vienādas;

  *SVARĪGI: vērtnes plaknei pilnībā jāsakrīt ar apmaļu plaknēm, pretējā gadījumā blīvējumu gumijas nedarbosies pareizi. Lai pārbaudītu blīvējumu gumiju darbību, starp vērtni un kārbu jāieliek papīra lapa dažādās vietās un jāaizver durvis (durvju apakša, vidus, eņģu daļa), ja papīra lapu nevar izņemt, tad blīvējumi darbojas labi, un uzstādīšana veikta pareizi.

  Spraugu aizdare starp durvju aili un kārbu
  #Pirms montāžas šuvju ierīkošanas durvju kārbas un ailes virsmas, kas savienojas, jānotīra no putekļiem, netīrumiem, eļļainiem traipiem, apledojuma un sarmas.
  #Montāžas spraugas starp kārbu un sienu jāaizpilda ar hermetizējošu javu (montāžas putas, cementa smilšu java, siltumizolācijas materiāli u.c.) pa visu perimetru, arī dobums zem sliekšņa. Montāžas spraugas aizpildīšanu veic kārtās, ņemot vērā apkārtējās vides temperatūras un mitruma apstākļus. Montāžas šuves kārtām pa visu ailes perimetru jābūt vienlaidu un bez atstarpēm.
  #Ļoti svarīgi ir noregulēt eņģes, gultnis jānostiprina gan augšējā, gan arī apakšējā eņģē. Tas nodrošinās vienmērīgu slodzes sadali uz abām eņģēm, pagarinot to kalpošanas laiku. Eņģes ir laiku pa laikam jāieeļļo, jo smērviela laika gaitā izžūst.
  *Ņemot vērā to, ka remonts bieži vien turpinās pēc durvju uzstādīšanas, pēc tā pabeigšanas cilindrs jānoskalo no putekļiem. To var izdarīt ar silikona smērvielu aerosolā, izsmidzinot smērvielu atverē zem atslēgas.

  MetaLux durvju uzstādīšanai ar izeju ārpus telpām ir obligāti:

  *Durvju uzstādīšanas vieta no ārpuses jāaprīko ar jumtiņu, kas novērsīs nokrišņu nokļūšanu un ilgstošu tiešu saules staru iedarbību uz pulverveida polimēra pārklājumu vai ārējo dekoratīvo paneli

  *Neapkurināmo priekštelpu no durvju iekšpuses ierīkot ne mazāk kā vienu metru dziļu. Tas palīdzēs novērst kondensāta vai sarmas rašanos gada aukstajā laikā dažādās durvju daļās un mehānismos.

  Garantija MetaLux durvīm nav spēkā, ja durvis ir uzstādītas nepareizi un nav garantijas talona, kas ietilpst katru durvju komplektācijā.

  Ražotāja ieteikumi:

  Pareiza durvju-telpu shēma:
  Dzīvojamā telpa – koka vai plastikāta durvis – auksts neapkurināms vestibils – tērauda ārdurvis.

  Defektu konstatēšanas gadījumā pircējs vēršas pie pārdevēja vietā, kur viņš iegādājās preci. Pirmais sūdzību pārbaudīt dodas uzstādītājs, kurš uzstādījis durvis. Uzstādītājs pārbauda pareizu uzstādīšanu un, ja nepieciešams, veic korekcijas. Rūpnīcas brāķa gadījumā tiek sastādīts pareizi aizpildīts reklamācijas akts un nosūtīts izplatītājam vai tieši izgatavotājam, ja sūtījums nācis tieši no rūpnīcas. Cilindra, slēdzenes nomaiņu, blīvējuma pārlīmēšanu veic uzstādītājs.

  Aizpildītais Аkts kopā ar pielikumiem jānosūta uz e-pastu  serviss.eirodurvis@gmail.com. Pievēršam jūsu uzmanību tam, ka, ja mūsu speciālists, izbraucot uz vietas, konstatē uzstādīšanas defektu, tad komandējuma izmaksas apmaksā durvju uzstādītājs.

  Sūdzību nodaļai nepieciešamā informācija, ja konstatēts defekts:

  – defekta fotoattēls (3-4 fotoattēli no dažādiem leņķiem), vai video.

  – pases fotoattēls ar TKN atzīmi un izgatavošanas datumu

  – modelis, norādot izmērus un atvēršanas pusi

  – klienta kontaktinformācija un uzstādīšanas adrese

  Ja nepieciešams nomainīt MDF paneļus, tad:

  • uzstādīto slēdzeņu fotoattēls no vērtnes puses

  • apskatīt paneļa iebīdi (sānu līstes).

  Servisa dienesta kontaktinformācija:

  +371 25117599 Ādolfs Firsts Garantijas Aģents

  Elektroniskā pasta adrese: serviss.eirodurvis@gmail.com

  Defektu konstatēšanas aktu var lejupielādēt šeit

  Preces pieņemšanas-nodošanas aktu var lejupielādēt šeit

  Preces pieņemšanas-nodošanas specpilnvaru par preces pieņemšanu trešai personai var lejupielādēt šeit

  Call Now Button
  ×