Vai Tavas ieejas durvis dzīvoklim ir kvalitatīvas?

Ieejas durvis dzīvoklim bieži vien tiek mainītas noteiktu iemeslu dēļ. Ja Jums nepieciešamas jaunas ieejas durvis dzīvoklim vai vecās jau sen vairs nespēj pildīt pilnvērtīgi savas funkcijas, tad ir laiks meklēt jaunas durvis. Reizēm meklējumi var ievest strupceļā, jo piedāvājumi ir tik daudz un reizēm pat nav skaidrs kāda veida durvis izvēlēties. Neskatoties uz to, ka veikalu un internetveikalu piedāvājums ir visai plašs, brīdī, kad jāizvēlas ieejas durvis dzīvoklim, rodas ne viens vien jautājums, lai izdarītu labāko izvēli.

Ieejot mājā vai dzīvoklī, cilvēks vispirms pievēršam uzmanību durvīm, pa kurām ir ienācis. Durvis ne velti var uzskatīt par mājas vai dzīvokļa seju. Ja esam aizvēruši ieejas durvis dzīvoklim, tad jūtamies drošībā, jo visa pasaule paliek ārpus dzīvokļa. Turklāt, ja durvīm ir drošas un kvalitatīvas slēdzenes, tad mājinieki jutīsies droši ne tikai tad, kad atradīsies mājās, bet arī esot ārpus tās. 

Kādas durvis izvēlēties dzīvoklim?

Pašlaik cilvēkiem ir gana plašas iespējas, lai izvēlētos dažāda materiāla un veida durvis. Lai gan viennozīmīgi nevar teikt, ka kādas no durvīm būtu daudz pieprasītākas par kāda veida durvīm, tomēr kvalitatīvas metāla durvis ir iekarojušas savu vietu tirgū, tādēļ cilvēki tās mēdz iegādāties gan dzīvokļiem, gan privātmājām. Turklāt cenas metāla durvīm ir atšķirīgas, no lētām līdz dārgām metāla durvīm. 

Mūsdienās, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, var iegādāties tādas metāla durvis, kādas sirds kāro. Izvēloties jaunas ieejas durvis dzīvoklim, jāņem vērā, ka tās sastāv no vairākiem elementiem. Durvju konstrukcijas galvenās sastāvdaļas ir:

  • durvju rāmis, kas tiek iemontēts durvju ailē, pie kuras piestiprināta durvju vērtne;
  • durvju vērtne, kas ir svarīga, lai durvis varētu atvērt un aizvērt;
  • durvju apmales, lai nosegtu spraugu starp durvīm un sienu;
  • furnitūra – rokturi, slēdzenes, aizbīdnis utt.;
  • slieksnis.

Protams, šīs sastāvdaļas ir ikviena veida durvīm, arī metāla durvīm.

Ja jāizvēlas ieejas durvis dzīvoklim

Ieejas durvis dzīvoklim jāizvēlas tādas, lai tām būtu laba aizsardzība pret ārējiem laikasptākļiem, aizsardzībai pret troksni un nepatīkamām smakām, kā arī aprīkotām ar labu siltumizolāciju. Tikpat svarīga ir drošu un kvalitatīvu slēdzeņu iestrāde jau ražošanas procesā, kas durvīm sniegs papildus aizsardzību pret laupītājiem un kramplaužiem. Vislabāk, ja slēdzeņu sistēma sastāv no vismaz divām dažāda veida slēdzenēm, un vismaz vienai no tām jābūt ceturtās jeb augstākās pretuzlaušanas klases slēdzenei. MetaLux piedāvājumā atradīsiet ieejas durvis dzīvoklim no kolekcijām Trend, Standart, Status, Elite un Triumph, kas būs lieliska izvēle, ja meklējat sev kvalitatīvas metāla durvis mājoklim. 

Ja Jums blakus dzīvo trokšņaini kaimiņi un sienas ir pietiekami biezas, bet trokšņi no kāpņu telpas turpina iesplūst dzīvoklī, tad viens no variantiem, kā nodrošināt tik svarīgo klusumu dzīvoklī ir izvēlēties metāla durvis ar skaņas izolāciju. Jo vairāk izolācijas kārtu, jo klusāk būs Jūsu mājās. 

Durvju uzstādīšana – svarīgs process pēc pirkuma veikšanas

Pēc durvju iegādes var pieminēt tik ļoti svarīgo durvju uzstādīšanu, kas jāveic profesionāliem un zinošiem šīs jomas pārstāvjiem. Kāpēc durvju uzstādīšana ir tik svarīga? Jo ne tikai tas pasargās no ielas troksņu ieplūšanas mājoklī, bet arī garantēs ilgāku durvju kalpošanas mūžu. 

Ja esat jau izvēlējies savam mājoklim jaunas metāla durvis, kas atbilst Jūsu cenas pieprasījumam, tad noteikti nonāksiet arī līdz durvju montāžai. Durvju montāža pati par sevi nav nekāds sarežģītais darbs, tomēr šajā procesā ir jāņem vērā vairāki būtiski aspekti. Turklāt, ja nevienu reizi iepriekš neesat šo darbu veicis paša spēkiem, tad labāk būtu uzticēties meistariem, kas to dara ikdienā. Kad metāla durvju uzstādīšana ir pabeigta, un meistari vēl nav devušies prom, Jums ir uzdevums pārbaudīt cik kvalitatīvi ir veikta durvju montāža. Šī pārbaude ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem turpmāk ikdienā lietojot durvis. Durvju montāžas kvalitātes pārbaudi veic vēl pirms aiļu apdares. Ja gadījumā būs nepieciešams veikt kaut kādas izmaiņas, tad nebūs jābojā jau apstrādātās ailes. 

Izvēlieties ieejas durvis dzīvoklim no MetaLux

No pavisam parastām metāla durvīm līdz metāla durvīm, kas līdzinās koka durvīm. Tā kā mūsdienās var piemeklēt ne tikai dažādas krāsas metāla durvis, bet arī durvis kurās iestrādāti dizaina elementi vai tās apstrādātas ar PVC līmplēvi, padarot tās daudz līdzīgākas koka durvīm. Protams, arī siltumizolācija metāla durvīm jau šobrīd ir augstā līmenī. Durvju ārējās apdares dizainu un zīmējumu Jūs varat izvēlēties tādu, kas visvairāk patīk tieši Jums un Jūsu ģimenei. Kā izvēlēties metāla durvis un kur meklēt uzticamu kompāniju, no kuras veikt pirkumu? Ja Jūs vēl šaubaties un nevarat izvēlēties sev vispiemērotākās durvis, tad ar visām kompānijas MetaLux piedāvātajām durvīm, Jūs varat iepazīties kompānijas mājas lapā. 

Metāla ieejas durvis dzīvoklim no M-LUX.LV