• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla Durvis Bauskā
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Metāla durvis mūsdienās izceļas ne tikai ar īpaši augstu izturību un drošības līmeni, bet arī pievilcību, jo “MetaLux” piedāvājumā ietilpst ļoti plašs modeļu klāsts, kas piemērots dažādām gaumēm un vajadzībām. Turklāt, pateicoties modernajam aprīkojumam, ir iespējams izveidot tādu apdari, kas precīzi līdzinās koka durvīm, taču nodrošina daudz labāku aizsardzību pret ielaušanos.

  Ja esat nolēmuši iegādāties metāla durvis Bauskā dzīvoklim vai privātmājai, “MetaLux” ir īstā izvēle, jo durvis tiek izgatavotas no izturīgiem materiāliem. Piedāvājumā ir dažādu drošības līmeņu durvis mājām un dzīvokļiem, tāpat varat izvēlēties piemērotāko modeli ar labu skaņas un siltuma izolāciju, kas palīdzēs paaugstināt komforta līmeni mājoklī, piemēram, nedzirdēsiet dzīvoklī trokšņus no kāpņu telpas vai nejutīsiet vēju no mājas ārdurvīm. Tāpat durvis arī ir ugunsdrošas, kas palielina to vērtību un kvalitāti.

  “MetaLux” ir līderis tērauda durvju ražošanā un tirdzniecībā Baltkrievijā, un nu uzņēmuma produkcija ir pieejama arī 15 citās valstīs, tajā skaitā, Latvijā. Rīgā “MetaLux” noliktavu atvēra 2018. gadā, lai metāla durvis Bauskā un citviet varētu tikt piegādātas pēc iespējas ātrāk.

  Mūsdienīgs ražošanas process

  “MetaLux” metāla durvis Bauskā un citiem pircējiem tiek ražotas Baltkrievijā, rūpnīcā, kurā tiek izmantots moderns aprīkojums, programmatūras, un kur strādā zinoši savas jomas profesionāļi, kas spēj kontrolēt un uzturēt nemainīgi augstu produkcijas kvalitāti. Pateicoties speciālistu pieredzei un pieejamajam aprīkojumam, “MetaLux” var izgatavot arī sarežģīta un individuāli pielāgota dizaina un parametru durvis, ja tas ir nepieciešams.

  Vairumā gadījumu tiek ražotas metāla durvis Bauskas un citu reģionu klientiem standarta izmēros, tādēļ arī piegāde šiem modeļiem var tikt veikta ātrāk, un arī cena ir zemāka nekā individuālajiem pasūtījumiem.

  Metāla durvju ražošana sastāv no vairākiem etapiem. Vispirms no metāla loksnēm tiek izveidota sagatave durvīm. Atbilstoši modeļa īpatnībām tiek pievienoti slāņi siltumizolācijai un skaņas izolācijai. Pēc tam tiek pievienota furnitūra, bet durvju virsmu sagatavo pretkorozijas līdzekļa apstrādei. Pēc žāvēšanas metāla durvis apstrādā ar polimērpulveri un uzmontē blīves. Katrs ražošanas procesa posms tiek rūpīgi kontrolēts, lai tas atbilstu kvalitātes un drošības standartiem. Savukārt izmantotā robotizētā tehnika palīdz padarīt durvju izgatavošanas procesu nekļūdīgu un efektīvu.

  Patīkama cena un operatīva piegāde

  Daudzus klientus ļoti patīkami pārsteidz “MetaLux” metāla durvju cenas un kvalitātes attiecība. Ja vēlaties iegādāties metāla durvis Bauskā dzīvoklim vai privātmājai, Jums nebūs jāpārmaksā, jo durvju cenas ir saprātīgas. Tam ir vairāki iemesli:

 • Metāls tiek iepirkts lielos apjomos par zemāku cenu;
 • Teju visām durvīm izmanto vienādas itāļu ražotāja “Securemme” drošās slēdzeņu sistēmas;
 • Tāpat arī lielākā daļa durvju tiek ražotas standarta izmēros;
 • Ražošanas process Baltkrievijā izmaksā lētāk, nodrošinot iespēju piedāvāt metāla durvis Bauskā un citiem pircējiem par draudzīgu cenu.
 • “MetaLux” piedāvā ne tikai metāla durvju tirdzniecību, bet arī to piegādi, montāžu un apkopes servisu. Tas nozīmē, ka, ja Jums rodas nepieciešamība pirkt metāla durvis Bauskā vai citviet, mēs varam nodrošināt to, ka durvis tiek transportētas uz Jūsu norādīto adresi un uzstādītas atbilstošā kvalitātē. Savukārt, lai metāla durvis Bauskā un citās pilsētās dzīvoklī vai mājā ilgi kalpotu, tām ik pa laikam jāveic apkope.

  Piegādes izmaksas ir draudzīgas un līdz Bauskai durvju transportēšana izmaksā 25 eiro. Ļoti retos gadījumos montāža un piegāde var nebūt iespējama, tādēļ, lai precizētu pakalpojumu saņemšanas iespējas Jūsu adresē, lūdzam sazināties ar mums, zvanot +37167704154 vai +37126668000, vai arī, rakstot uz e-pastu [email protected].

  Pasūtījumu varat izņemt arī mūsu noliktavā Rīgā, Kurzemes prospektā 3G, kur strādājam no 10.00 līdz 18.00 katru darba dienu. Kā arī esat aicināti apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur preci var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×