• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • BUJ
  Sākums » BUJ

  Atbilde:

  Rīgā – 15 Eur, ārpus Rīgas robežām precīzu cenu var uzzināt, zvanot uz 26668000.

  Atbilde:

  Ja Durvis noliktavā ir pieejamas, iespējams norēķināties uzreiz. Ja durvis nav uz vietas noliktavā un tās jāpasūta – jāiemaksā avanss 50 % apmērā un tad, saņemot durvis, atlikušie 50 %. Norēķināties par montāžu var uzreiz vai pēc montāžas darbu pabeigšanas tajā pašā dienā.

  Atbilde:

  Jā, visas mūsu durvis ir siltinātas ar KNAUF augsta blīvuma minerālvati – gan durvju vērtne, gan durvju kārba.

  Atbilde:

  Kale (Ražotājvalsts – Turcija) Motura, Securemme (Ražotājvalsts – Itālija) Border, Guardian (Ražotājvalsts – Krievija)

  Atbilde:

  Pirmā atšķirība, ka M700 ir 3 metāla kontūru konstrukcija ar 3 blīvgumijām, viena no tām ir vācu šlēgelgumija, kas dos labāku skaņas un siltumizolāciju. M350/2 ir 2 metāla kontūru konstrukcija. Otra svarīga atšķirība – durvju vērtnes pildījumā M350/2 būs pildītas ar minerālvati, savukārt M700 durvju modelim ir papildus finiera plāksnes slānis un penofols – daudzslāņu folija, kas arī papildus dos labāku skaņas un siltumizolāciju. Trešā svarīgākā atšķirība ir aprīkotās slēdzenēs, M350/2 durvju modelī ir uzliktas divas atpazīstamas un drošas, Turcijas firmas KALE slēdzenes, kas sevi ir pierādījušas ar savu drošumu jau ilgus gadus. Savukārt M700 modelis ir aprīkots ar divām Itālijā ražotām SECUREMME slēdzenēm. Itālijas slēdzeņu kvalitāte un drošums pasaulē ir pazīstams jau vairākus gadu desmitus.

  Atbilde:

  Kreisajā pusē pie filtra ieklikšķināt/atzīmēt sadaļu “Durvis ir noliktavā”.

  Atbilde:

  Ir iespēja durvju ailes paplašināt, mūsu kompānija sniedz tādus pakalpojumus. Precīzas cenas tiek aprēķinātas individuāli. Droši zvaniet: 26668000.

  Atbilde:

  Jā, protams, visā Latvijā mums ir sadarbības partneri, kuri varēs veikt gan piegādi, gan montāžu. Piegādes cenas Latvijā maksā 30 – 40 Eur. Sīkāk zvanīt: 26668000.

  Atbilde:

  Montāžas cenā ir iekļauta tikai durvju uzstādīšana bez papildu aiļu apdares. Aiļu apdare ir atsevišķs pakalpojums.

  Atbilde:

  Koka durvis iekļautas demontāžas cenā, bet metāla durvju demontāža maksā 25 Eur/gab (durvju aizvešanas maksa nav iekļauta).

  Atbilde:

  Jā, vedam. Tas ir atsevišķs pakalpojums un maksā 10 eur/gab, jo durvis tiek vestas uz atkritumu šķirošanas punktu.

  Atbilde:

  Ja meklējat durvis privātmājai, tad noteikti jādodas apsktīt dzīvē mūsu plašo durvju klāstu veikalā-showroom “Eirodurvis” Adrese: Rīga (Pļavnieki, Ķengarags). Adrese: Mazā Rencēnu iela 1. Tirdzniecības centrā “OZOLS” Ir arī otra opcija: Rīgā, Imantā – Kurzemes prospektā 3 G atrodas mūsu noliktava un ir apskatāmas un nopērkamas uzreiz gan durvis dzīvoklim, gan privātmājai. Bet noteikti pirms tam iesakām ielūkoties www.m-lux.lv vai zvanīt uz 26668000 un iegūt papildus informāciju pirms dodaties turp.

  Atbilde:

  Visām privātmāju ārdurvīm ir vēlama nojume virs durvīm. Galvenā nojumes funkcija ir pasargāt durvis ar PVC plēvi vai MDF pārklājumu no tiešiem saules stariem visas dienas garumā.

  Atbilde:

  Jā, var. Visām mūsu durvīm, sākot no kolekcijas Standart, parametri tam atbilst.

  Atbilde:

  Uz doto brīdi ražotājs m-lux nepiedāvā ugunsdrošās durvis, bet drīzumā mums būs pieejamas arī ugunsdrošās durvis. Sīkākai informācijai ieteiktu zvanīt: 26668000.

  Atbilde:

  Izejot ārā no mājokļa, paskatoties, kurā pusē ir Jūsu ārdurvju eņģes. Ja kreisā – tad kreisais vēršanās virziens, ja labā – tad labais vēršanās virziens.

  Atbilde:

  Uzstādīšana maksā 90,00€ – cenā iekļauts: veco koka durvju demontāža (ja vecās durvis metāla vai PVC, tad 25,00€), piegāde Rīgā, durvju uznešana līdz 3. stāvam (katrs nākamais stāvs 2,00€), jauno durvju uzstādīšana, montāžas putas ar paaugstinātu skaņas izolāciju Soudal 63dB. Mērnieka izsaukums 15,00€ – cenā iekļauts transports Rīgā, mēru noņemšana, konsultācija uz vietas gan par durvīm gan montāžu, kā arī iespēja noslēgt līgumu uz vietas.

  Atbilde:

  www.m-lux.lv/sos-serviss vai droši zvaniet uz diennakts tālruni 26661117 (strādājam bez brīvdienām).

  Atbilde:

  • Ja esošās durvis ir iegremdētas ailē (uzstādītas ailē pa vidu), tad nepieciešams ar mērlenti nomērīt aili platumā un augstumā, no ķieģeļa līdz ķieģelim. Ailei ir jābūt platākai par durvju kārbas parametriem, sākot no 2 cm šaurākajā vietā vai vairāk. • Ja esošās durvis ir uzstādītas līdz ar ārējo sienu, tad, lai veiktu precīzu mēru noņemšanu, nepieciešams esošām durvīm noņemt ārējās aplodes, lai būtu redzama patiesā aile. Kad aile ir redzama, tad ar mērlenti nepieciešams nomērīt aili platumā un garumā. Ailei ir jābūt platākai par durvju kārbas parametriem, sākot no 2 cm šaurākajā vietā vai vairāk. Piemērs: durvju kārbas parametri ir 960 mm patumā un 2050 augstumā, lai šādu izmēru durvis būtu iespējams uzstādīt ailē bez “papildus darbiem”, tad ailes izmēram jābūt vismaz 980 mm platumā vai vairāk un 2070 mm augstumā vai vairāk.

  Atbilde:

  • Ja aile neatbilst durvju parametriem, tā ir mazāka – to ir iespējams paplašināt, skaldot. • Ja aile neatbilst durvju parametriem, tā ir platāka – to ir iespējams sašaurināt, aizdarinot.

  Atbilde:

  Mūsu durvīm tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija pie pareizas ekspluatācijas un montāžas. Iesakām izmantot tikai profesionālas montāžas pakalpojumus pie profesionāļiem. Montāžas cenas pie mums – sākot no 75 Eur + 15 eur (durvju ailes mērīšana). Sīkāk var uzzināt, zvanot uz 26668000.

  Call Now Button
  ×