• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla durvis Jēkabpilī
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Šobrīd “MetaLux” piegādā savu produkciju uz 15 valstīm, tajā skaitā, Latviju, nodrošinot, ka metāla durvis Jēkabpils robežās un citviet tiek piegādātas ātri un profesionāli, drīz pēc pasūtījuma veikšanas. Gadā uzņēmums saražo vairākus desmitus tūkstošu metāla durvju, tādēļ, lai nodrošinātu nemainīgi augstu produkcijas kvalitāti, nepieciešams izmantot atbilstošus materiālus un aprīkojumu.

  Tērauda durvju izgatavošanas process sastāv no vairākiem posmiem, tādēļ nonākšana līdz gala rezultātam prasa laiku. Zinošie “MetaLux” profesionāļi ikdienā saražo lielu skaitu standarta izmēra durvju, taču, ja Jums ir kāda īpaša ideja, piemēram, kādas metāla durvis Jēkabpils apvidū vēlaties savai mājai vai dzīvoklim, to ir iespējams realizēt, neatkarīgi no sarežģītības pakāpes.

  Lai gatavās metāla durvis Jēkabpils rajonā nonāktu pie Jums atbilstošā izskatā un kvalitātē, to ražošanas process sākas ar durvju sagataves izveidošanu, izmantojot metāla loksnes. Pēc tam tiek pievienota furnitūra, un metāla durvis tiek apstrādātas ar īpašiem pretkorozijas un izskatu aizsargājošiem līdzekļiem. Protams, durvīm tiek piedāvāti arī dažādi drošības līmeņi, skaņas un siltuma izolācija, lai parūpētos par visu svarīgāko funkciju izpildi, kuras attiecas uz durvīm. Mūsdienās metāla durvis Jēkabpils teritorijā varat saņemt dažādos dizainos, kas līdzinās koka durvīm tik precīzi, ka atšķirt bieži vien nav iespējams. Aplūkojiet vairākus simtus mūsu interneta veikalā pieejamo modeļu un izvēlieties sev tīkamo.

  Lieliska cena ilgi kalpojošām durvīm

  Viena no lietām, kas pārsteidz “MetaLux” klientus, ir uzņēmuma produkcijas cena, proti, Jūs metāla durvis Jēkabpils dzīvoklim vai mājai varat iegādāties par ļoti saprātīgu summu, salīdzinot ar citu uzņēmumu piedāvājumu. Kā viņiem tas izdodas?

  Ir vairāki iemesli, kādēļ “MetaLux” spēj nodrošināt saviem klientiem draudzīgas cenas, lai Jūs metāla durvis Jēkabpils piegādei varētu saņemt, ietaupot naudu un vienlaikus iegūstot augstas kvalitātes produktu:

 • Vairums durvju modeļu tiek komplektētas, izmantojot vienādas augstas drošības līmeņa slēdzeņu sistēmas no itāļu ražotāja Securemme, tādēļ Jūs varēsiet saņemt metāla durvis Jēkabpils mājai vai dzīvoklim ar drošu un kvalitatīvu slēdzeni, kas ietekmē arī durvju kopējo cenu;
 • Tā kā katru gadu “MetaLux” saražo vairākus desmitus tūkstošu durvju modeļu, tad šāda apjoma nodrošināšanai ir nepieciešams liels daudzums metāla, ko iespējams iepirkt par salīdzinoši zemākām cenām;
 • Rūpnīca atrodas Baltkrievijā, kur ir zemāka vidējā alga, kā arī lētāka elektrība, tādēļ arī ražošanas izmaksas produkcijai ir mazākas, nodrošinot, ka metāla durvis Jēkabpils pircēju rokās nonāk par saprātīgu cenu;
 • Vairums “MetaLux” durvju modeļu tiek ražotas standarta izmēros, nodrošinot to, ka noliktavā uz vietas ir pieejami modeļi, lai metāla durvis Jēkabpils pircējiem un citviet varētu tikt operatīvi piegādātas, kā arī intensīvāku sezonu laikā rūpnīca netiktu pārslogota.
 • Saņemiet pasūtījumu ātri, sev ērtā veidā

  Lai jaunās metāla durvis Jēkabpils mājā vai dzīvoklī kalpotu kvalitatīvi, tās nepieciešams arī pareizi uzstādīt. “MetaLux” saviem klientiem piedāvā ne tikai pasūtījumu piegādes pakalpojumus (līdz 150 km no Rīgas – 25 eiro, uz tālākiem reģioniem – 30 līdz 35 eiro), bet arī sniedz iespēju izmantot durvju montāžas, nomērīšanas, demontāžas un apkopes servisa pakalpojumus.

  Izvēloties tikai piegādāt metāla durvis Jēkabpils teritorijā bez montāžas pakalpojumiem, ja izvēlētais durvju modelis ir uz vietas, piegāde bieži vien var tikt veikta pat vienas darba dienas laikā. Savukārt, ja izvēlēta montāža, šis pakalpojums parasti prasa vidēji piecas darba dienas.

  Retos gadījumos piegādes un durvju uzstādīšanas pakalpojumi norādītajā adresē var nebūt pieejami, tādēļ, lai noprecizētu informāciju, lūdzam sazināties ar mums, zvanot +37167704154 un +37126668000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

  Pasūtījumus iespējams saņemt arī mūsu Rīgas noliktavā, Kurzemes prospektā 3G. Lūdzam ņemt vērā, ka noliktavas darba laiks ir darba dienā no 10.00 līdz 18.00. Kā arī esat aicināti apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur preci var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×