• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla Durvis Jelgavā
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Palutiniet savu mājokli, uzlabojiet tā drošību un iemītnieku labsajūtu, izvēloties no “MetaLux” kvalitatīvajiem durvju modeļiem. Ja nepieciešamas metāla durvis Jelgavā, netērējiet laiku lieki, meklējot vietu, kur tās iegādāties, jo pasūtījumu varat pie mums noformēt ātri un vienkārši, izvēloties tieši tās durvis dzīvoklim vai privātmājai, kas Jūs interesē. Ja nepieciešams, mūsu zinošie speciālisti sniegs Jums konsultāciju, palīdzot izvēlēties tieši Jūsu mājoklim labāko risinājumu.

  JKad būsiet atraduši dzelzs durvis, kas atbilst Jūsu vajadzībām un gaumei, izvēlieties to parametrus, tai skaitā, vēršanās virzienu un izmēru, un noformējiet pirkumu. Kad pasūtījums būs saņemts, mūsu speciālisti ar Jums sazināsies, lai apstiprinātu informāciju, bet pēc tam varēsiet veikt rēķina apmaksu.

  Metāla durvis Jelgavā ar piegādi par saprātīgu cenu

  “MetaLux” nodrošina pasūtījumu piegādi visā Latvijā, tādēļ metāla durvis Jelgavā tiks nogādātas operatīvi un ērti, līdz pat Jūsu mājoklim. Piegādes cenas ir klientam draudzīgas – ja sūtījums jānogādā līdz 150 km attālumā no Rīgas, tai skaitā, metāla durvis Jelgavā varēsiet saņemt, samaksājot piegādes izdevumus 25 eiro apmērā. Ja izvēlaties pirkt metāla durvis bez montāžas servisa, produkts bieži vien ir pieejams jau tajā pašā dienā.

  Lai noskaidrotu precīzu piegādes cenu, lūdzam sazināties ar mūsu interneta veikala speciālistiem. Retos gadījumos metāla durvju piegādi un montāžu tomēr nav iespējams nodrošināt, tāpēc lūdzam vienmēr precizēt transportēšanas un durvju ielikšanas servisa iespējas, sazinoties ar mums rakstiski [email protected] vai, zvanot pa tel.nr. +37167704154 vai +37126668000.

  Šeit atrodas arī plašs durvju un logu veikals, kur varat klātienē aplūkot dažādus modeļus, izvēloties sev piemērotāko. Mēs cenšamies nodrošināt, ka noliktavā vienmēr dažādiem durvju modeļiem uz vietas ir pieejami vairāki izmēri, tādējādi nodrošinot iespēju piegādāt metāla durvis Jelgavā un citviet pēc iespējas ātrāk.

  Ātra un precīza metāla durvju nomērīšana, montāža un arī demontāža

  Iegādājoties metāla durvis dzīvoklim vai privātmājai, to kalpošanas laiku un kvalitāti ietekmē ne tikai pašu durvju ražošanas process un izmantotie materiāli, bet arī pareiza un profesionāla durvju nomērīšana un montāža.

  “MetaLux” komandā darbojas zinoši un pieredzējuši meistari, kas nepieciešamības gadījumā nomērīs un uzstādīs metāla durvis Jelgavā par izdevīgu cenu, un Jums neparko nebūs jāuztraucas! Varēsiet izbaudīt komfortu un priecāties par jauno mājokļa papildinājumu. Vairumā gadījumu, ja klients piesaka durvju montāžu, šis pakalpojums visbiežāk tiek veikts piecu darba dienu laikā.

  Mūsu speciālisti veic ne tikai veco durvju demontāžu, bet arī piedāvā veikt profesionālu apkopi, lai Jūsu jaunās metāla durvis kalpotu ilgi un kvalitatīvi. Apkopes procesā tiek novērtēts durvju vizuālais un tehniskais stāvoklis, to stabilitāte un drošība, nepieciešamības gadījumā atjaunojot vai nomainot elementus, kas savu laiku nokalpojuši, piemēram, var tikt nomainīta slēdzene, veikta apdares maiņa, siltuma vai skaņas izolācijas uzlabošana un citi pakalpojumi.

  “MetaLux” metāla durvis tiek izgatavotas populārākajos standarta izmēros, taču, ja kādu apstākļu dēļ neviens no esošajiem modeļiem neder Jūsu durvju ailē, noteikti sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim piemeklēt labāko risinājumu konkrētajā situācijā, jo nereti pietiek tikai ar nelielu durvju ailes pielāgošanu, lai durvis varētu tikt droši izmantotas.

  Papildus piegādei uz mājām metāla durvis Jelgavā un citviet, mūsu klientiem ir iespēja saņemt iegādātās durvis mūsu noliktavā Rīgā, Kurzemes prospektā 3G, kas strādā darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00. Kā arī esat aicināti apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur preci var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×