• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • info@m-lux.lv
 • Sākums » Metāla durvis Liepājā
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Plānojot pirkt jaunas durvis mājai vai dzīvoklim, mēs pievēršam uzmanību dažādiem faktoriem, tajā skaitā, durvju cenai, materiālam, izskatam un īpašībām. Neatkarīgi, vai mitinaties daudzdzīvokļu namā vai privātmājā, svarīgs ir komforta līmenis telpās, un pareizi izvēlētas durvis to var uzlabot.

  Ja meklējat metāla durvis Liepājā, iesakām ielūkoties “MetaLux” plašajā piedāvājumā, kurā pieejami vairāki simti dažādu modeļu katrai gaumei un vajadzībām. Mūsu sortimentā ir metāla durvis, kuras īpaši pielāgotas mājām vai dzīvokļiem, jo to konstrukcijā ir iestrādātas sastāvdaļas un materiāli, kas rūpējas par augsta līmeņa siltumizolāciju. Tāpat, ja Jums nepieciešamas metāla durvis Liepājā, “MetaLux” piedāvājumā esošie modeļi privātmājām ir apstrādāti tā, lai durvis neietekmētu laikapstākļu maiņas, tajā skaitā, karsta saule vai sals.

  Un, protams, ne mazāk svarīga ir arī skaņas izolācija, par ko “MetaLux” durvju ražotāji ir padomājuši. Izvēloties durvis ar augstu skaņas izolāciju, Jums nebūs jāuztraucas, ka metāla durvis Liepājas daudzdzīvokļu namos ļaus dzirdēt visu, kas notiek kāpņu telpā.

  Metāla durvis Liepājā ar piegādi un montāžu

  Pērkot durvis dzīvoklim vai mājai, mums ir svarīga ne tikai pati prece, bet arī tās piegādes un uzstādīšanas iespējas, jo metāla durvju montāžu vajadzētu uzticēt profesionāļiem. “MetaLux” piedāvā ne vien piegādāt iegādātās metāla durvis Liepājā, bet arī veikt nomērīšanu un montāžu. Piegādes laiks bez montāžas, ja metāla durvis ir pieejamas noliktavā, var notikt vienas dienas laikā, savukārt, ja būs nepieciešama montāža, tad pakalpojuma izpilde notiek vidēji piecu dienu laikā.

  Kad jāpiegādā metāla durvis Liepājā, klientiem svarīgas ir arī transporta izmaksas. “MetaLux” pircējiem nodrošina ne tikai saprātīgas durvju, bet arī to piegādes cenas. Ja durvis jāpiegādā līdz Liepājai, būs jārēķinās apmēram ar 35 eiro, taču precīzas izmaksas varat noskaidrot, sazinoties ar M-lux.lv interneta veikala speciālistiem.

  Ļoti reti, taču mēdz būt arī izņēmuma gadījumi, kad metāla durvis Liepājā vai citviet piegādāt un montēt nav iespējams, tāpēc, lai gūtu precīzu informāciju un uzzinātu visu, kas saistīts ar piegādes un citiem pakalpojumiem, varat sazināties ar mums pa telefonu +37167704154 vai +37126668000, kā arī, rakstot uz e-pastu info@m-lux.lv.

  “MetaLux” saviem klientiem piedāvā pasūtījumu piegādi un durvju montāžu/demontāžu visā Latvijas teritorijā, tāpēc, ja Jums nepieciešamas metāla durvis Daugavpils rajonā, tās nogādāsim līdz pat Jūsu adresei operatīvi par EUR 35. Precīzas piegādes izmaksas, pērkot metāla durvis, varat noskaidrot, konsultējoties ar mūsu interneta veikala speciālistiem. Ļoti retos gadījumos metāla durvju piegādes un montāžas pakalpojumus nebūs iespējams piedāvāt, tādēļ šo informāciju lūdzam noprecizēt, zvanot pa tālruņiem +37167704154 un +37126668000 vai rakstot uz e-pastu info@m-lux.lv.

  Metāla durvis ražo, izmantojot modernas iekārtas, kas ražotas Itālijā, Vācijā, Krievijā un Polijā.

  Līderis metāla durvju ražošanā

  Mūsdienās durvju ražotāju netrūkst, taču ne tiem visiem ir bijušas spējas un prasmes iegūt tādu atpazīstamību, pozitīvu reputāciju, klientu cieņu un paplašināt darbību citās valstīs, kā tas ir izdevies Baltkrievijas vadošajam metāla durvju ražotājam “MetaLux”. Neilgā laikā pēc uzņēmuma izveidošanas 2015. gadā tas kļuva par līderi Baltkrievijas tirgū, un drīz vien sāka sadarbību ar citām valstīm, tajā skaitā, Latviju, un 2018. gadā Rīgā tika atvērta “MetaLux” noliktava, kur ikdienā pieejami vairāki simti dažādu durvju modeļu, kas nodrošina to, ka metāla durvis Liepājā un citviet var tikt piegādātas operatīvi un ērti.

  Tāpat, ja vēlaties savām acīm apskatīt un “aptaustīt” “MetaLux” metāla durvis, tās uz vietas var aplūkot salonveikalā “EIRODURVIS”, kas atrodas Rīgā, Pļavniekos, jaunajā t/c “Ozols”, Mazajā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×