• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • SAŅEM IZDEVĪGĀKO PIEDĀVĀJUMU, PVC LOGIEM BEZ UZSTĀDĪŠANAS!
  VEICAM PIEGĀDI VISĀ LATVIJĀ UN ĀRPUS TĀS
  15 GADU
  PIEREDZE
  LIELĀKĀ LOGU
  PROFILU IZVĒLĒ LATVIJĀ
  SAŅEM IZDEVĪGĀKO
  PIEDĀVĀJUMU
  PIEGĀDĀSIM JEBKURĀ
  PILSETĀ
  UZSTĀDI PATS
  Jūsu mājokļa logi ir kā vārti uz citu pasauli, tie piepilda māju ar gaismu un vienlaicīgi ļauj Jums palikt ērtā un siltā vietā. Lai logi pienācīgi pilda savu funkciju, nepieciešams pārdomāti pievērsties logu izvēles jautājumam. Šodien ļoti populāri ir tieši PVC logi Rēzeknē, jo tie var būt pieskaņoti jebkura tipa ēkai, izvēloties dažādas formas un krāsas rāmjus. Turklāt, pateicoties modernajām tehnoloģijām, plastikāta logi Rēzeknē lieliski pilda savu funkciju, saglabājot siltumu mājoklī un absorbējot trokšņus no ārpuses, turklāt plastikāta logi cenas ziņā ir daudz izdevīgāki par cita veida logiem. Ja ir nepieciešami PVC logi Rēzeknē, tad M-lux.lv speciālisti spēs palīdzēt, piemeklējot atbilstošāko variantu tieši Jums, kur par labu cenu tiks piedāvāti kvalitatīvi un izturīgi pakešu logi, kurus būs ērti pasūtīt un uzstādīt!
  Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, plastikāta logi šodien ir ne tikai skaisti, bet arī izturīgi, aizsargājot pret kramplaužiem un aizturot salu un ielu trokšņus. Šodien Polijā ražotie M-lux.lv PVC logi pieejami arī Rēzeknē. Šie plastmasas logi izceļas ar savu funkcionalitāti un energoefektivitāti, turklāt šie PVC logi Rēzeknē Jūs patīkami pārsteigs ar savu cenu! Turklāt Jūs būsiet apmierināti materiālu, izgatavojamo formu, krāsu un virsmas apdares materiālu piedāvājuma klāstu.
  Tā kā visbiežāk tiek izvēlēti standarta plastmasas logi Rēzeknē, M-lux.lv mājas lapā ir ērts sadalījums standarta sērijveida dzīvokļu logiem un lodžiju iestiklojumiem. Šeit Jūs varēsiet saprast aptuvenās izmaksas un, apskatot mūsu logu veidu izvēli, atrast sev piemērotāko variantu. Droši sazinieties ar M-lux.lv komandu un mēs sniegsim Jums konsultāciju un veiksim logu pasūtīšanu un piegādi, bet logus varēsiet uzstādīt arī paši. Ja nepieciešami privātmājas PVC logi Rēzeknē, mēs izstrādāsim piedāvājumu tieši Jums, kur individuāli tiks piemeklēta logu forma, dekors, krāsa, atvēršanas veids un stiklojums.
  Ikviens vēlas, lai logi kalpotu ilgus gadus un pildītu savas funkcijas. M-lux.lv PVC logi Rēzeknē ir pareizā izvēle! Mēs piedāvājam nevainojumu servisu un individuālu pieeju ikvienam klientam, bet mūsu reputācija apliecina to, ka M-lux.lv garantē darbu izpildi atbilstoši līguma nosacījumiem un sākotnēji sastādītajai tāmei. Godīga attieksme pret klientu un kvalitatīvs mūsdienīgs produkts ir mūsu galvenās vērtības darbā ar klientiem!
  NĒESI PĀRLIECINĀTS KĀDI LOGI IR TEV NEPIECIEŠAMI?
  AIZPILDI
  PIETEIKUMU
  VAI ZVANI: 25117599
  Call Now Button
  ×