• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
  • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
  • Oficiālais pārstāvis Latvijā
  • +371 26 668 000
  • info@m-lux.lv
  • Durvju un atslēgu
    SOS serviss Ādažos
    Katru dienu Ādažos cilvēki saskaras ar situāciju, kad durvju slēdzenes mehāniskā sistēma nedarbojas, atslēga tiek pazaudēta visnepiemērotākajā brīdī vai automašīnas atslēga palikusi iekšā un auto nevar atvērt vaļā. Šajā gadījumā nedrīkst patstāvīgi mēģināt atvērt durvis. Tas var izraisīt pilnīgu slēdzenes salūšanu vai pat, uzlaužot durvis, būs nepieciešams tās mainīt. Slēdzeņu sos serviss Ādažos, ko piedāvā M-lux.lv, ir optimālākais veids, kā izkļūt no šīs sarežģītās situācijas, jo šajā gadījumā slēdzeņu atvēršana tiek uzticēta profesionāļiem.
    Sazināties
    ar mums
    Nosakam
    precīzas izmaksas
    Atbraucam
    1H laikā
    100% atvēršanas
    Garantija
    M-lux.lv atslēgu serviss darbinieki ir pieredzējuši speciālisti ar nepieciešamajām teorētiskajām zināšanām, praktiskām iemaņām un bagātīgu darba pieredzi, kas iemantota palīdzot ne tikai mājsaimniecībām, bet arī uzņēmumiem un to komerciāliem objektiem. M-lux.lv darbinieku rīcībā ir visi nepieciešamie instrumenti, lai ātri un saudzīgi atrisinātu jebkuru problēmu, nesabojājot durvis un pat lielākajā daļā gadījumu saglabājot pašu slēdzeni. M-lux.lv atslēgu serviss Ādažos sniedz saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar durvju vai slēdzeņu maiņu, remontu un atvēršanu jebkurā laikā 24 stundas diennaktī.
    DURVJU ATVĒRŠANA
    100% Garantējam atvēršanu
    SOS durvju atvēršana jebkurā laikā
    Kad durvis ir iestrēgušas vai aizcirtušās, ir nepieciešams izsaukt profesionāļus, jo patstāvīga durvju atvēršana var novest pie durvju tehniskiem bojājumiem, kā rezultātā būs jāmaina pašas durvis, jo tās vairs nevarēs pildīt savu funkciju. Arī Ādažos ir durvju serviss, kura darbinieki, izmantojot tādu profesionālu aprīkojumu, kā speciālas spiedes un urbju uzgaļi, varēs uzmanīgi izņemt atslēgu serdi, lai piekļūt tai slēdzenes daļai, kas neļauj atvērt durvis.
    M-lux.lv durvju serviss Ādažos palīdz atvērt jebkura veida durvis pat īpaši kvalitatīvas un drošas pret uzlaušanu, kas aprīkotas ar vairāku līmeņu aizsargslāņiem un slēdzenēm. Tas, cik ilgu laiku aizņems durvju atvēršana, atkarīgs gan no durvju tipa, gan no bojājuma veida, taču darbinieki noteikti atvērs durvis, piemeklējot piemērotāko risinājumu katram gadījumam pēc iespējas ātrāk. Nenoliedzami tas, cik ātri un rūpīgi būs paveikts darbs, ir atkarīgs tikai no meistaru profesionalitātes, jo tikai pārzinot slēdzeņu un durvju uzbūvi, var pieņemt lēmumu par atbilstošu instrumentu un metožu pielietošanu. M-lux.lv ir bagāta pieredze durvju ražošanā un tā darbinieku zināšanas par slēdzenēm un durvīm tiek pielietotas, kad ir nepieciešama sos durvju atvēršana Ādažos vai citur.
    AUTO ATVĒRŠANA
    ĀTRI UN KVALITATīVI
    Visa veida auto durvju atvēršana Ādažos
    Ar problēmu atvērt automašīnu, kad ir nozudušas atslēgas vai iestrēgušas durvis, var saskarties ikviens, taču visbiežāk tiek mēģināts tikt ar to galā patstāvīgi, jo pastāv viedoklis, ka izsaukt palīdzību izmaksās dārgi. Šādas rīcības rezultātā automašīnas remonts izmaksā vairākas reizes dārgāk. Tāpēc rodas jautājums, kāpēc pārmaksāt un uzreiz negriezties pēc palīdzības pie profesionāļiem? M-lux.lv auto atslēgu serviss nodrošina palīdzību Ādažos visu diennakti bez brīvdienām un tiek garantēta 100% auto atvēršana!
    ATVERAM JEBKURUS AUTO
    M-lux.lv speciālisti nodrošina gan vecu, gan jaunu auto durvju atvēršanu arī Ādažos, turklāt Jums palīdzēs ātri un saudzīgi, nenodarot automašīnai bojājumus. Pie tam vecāku auto modeļiem ar tradicionālām atslēgām un tālvadības pultīm, M-lux.lv meistari var izgatavot un pārprogrammēt arī pašu atslēgu. Jaunajām automašīnām, kurām ir bezkontakta atslēgas, atslēgas jāpasūta pie oficiālā pārstāvja, taču neatkarīgi no automašīnas veida un gada, meistars spēs atvērt auto durvis bez bojājumiem.
    SLĒDZEŅU MAIŅA
    profesionāli meistari
    un instrumenti
    Slēdzeņu maiņa
    Jūsu pilsētā
    Slēdzenes maiņa nepieciešama dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk iemesls maiņai ir slēdzenes bojājums. Durvju slēdzenes nomaiņa notiek arī tad, kas tā vairs neapmierina īpašnieku. Piemēram, vecā sistēma ir neuzticama, un to ir viegli uzlauzt. M-lux.lv slēdzeņu sos serviss Ādažos palīdzēs jebkurā gadījumā, neatkarībā no sarežģītības pakāpes. M-lux.lv piedāvājumā ir milzīgs klāsts ar slēdzeņu veidiem no uzticamiem ražotājiem un ar dažādiem drošības līmeņiem. Saņemot pilnvērtīgu konsultāciju, Jūs saņemsiet kvalitatīvu slēdzeni, kas piemērota tieši Jūsu durvīm un vēlamajam budžetam. Ikvienā gadījumā meistars precīzi uzstādīs slēdzeni, lai tā kalpotu ilgi un labi. Durvju slēdzenes nomaiņa būs vienkārša, ja uzticēsiet to profesionāļiem!
    Mainam jebkuras
    slēdzenes