• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Durvju un atslēgu
  SOS serviss Slampē
  Katru dienu Slampē cilvēki saskaras ar situāciju, kad durvju slēdzenes mehāniskā sistēma nedarbojas, atslēga tiek pazaudēta visnepiemērotākajā brīdī vai automašīnas atslēga palikusi iekšā un auto nevar atvērt vaļā. Šajā gadījumā nedrīkst patstāvīgi mēģināt atvērt durvis. Tas var izraisīt pilnīgu slēdzenes salūšanu vai pat, uzlaužot durvis, būs nepieciešams tās mainīt. Slēdzeņu sos serviss Slampē, ko piedāvā M-lux.lv, ir optimālākais veids, kā izkļūt no šīs sarežģītās situācijas, jo šajā gadījumā slēdzeņu atvēršana tiek uzticēta profesionāļiem.
  Sazināties
  ar mums
  Nosakam
  precīzas izmaksas
  Atbraucam
  1H laikā
  100% atvēršanas
  Garantija
  M-lux.lv atslēgu serviss darbinieki ir pieredzējuši speciālisti ar nepieciešamajām teorētiskajām zināšanām, praktiskām iemaņām un bagātīgu darba pieredzi, kas iemantota palīdzot ne tikai mājsaimniecībām, bet arī uzņēmumiem un to komerciāliem objektiem. M-lux.lv darbinieku rīcībā ir visi nepieciešamie instrumenti, lai ātri un saudzīgi atrisinātu jebkuru problēmu, nesabojājot durvis un pat lielākajā daļā gadījumu saglabājot pašu slēdzeni. M-lux.lv atslēgu serviss Slampē sniedz saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar durvju vai slēdzeņu maiņu, remontu un atvēršanu jebkurā laikā 24 stundas diennaktī.
  DURVJU ATVĒRŠANA
  100% Garantējam atvēršanu
  SOS durvju atvēršana jebkurā laikā
  Kad durvis ir iestrēgušas vai aizcirtušās, ir nepieciešams izsaukt profesionāļus, jo patstāvīga durvju atvēršana var novest pie durvju tehniskiem bojājumiem, kā rezultātā būs jāmaina pašas durvis, jo tās vairs nevarēs pildīt savu funkciju. Arī Slampē ir durvju serviss, kura darbinieki, izmantojot tādu profesionālu aprīkojumu, kā speciālas spiedes un urbju uzgaļi, varēs uzmanīgi izņemt atslēgu serdi, lai piekļūt tai slēdzenes daļai, kas neļauj atvērt durvis.
  M-lux.lv durvju serviss Slampē palīdz atvērt jebkura veida durvis pat īpaši kvalitatīvas un drošas pret uzlaušanu, kas aprīkotas ar vairāku līmeņu aizsargslāņiem un slēdzenēm. Tas, cik ilgu laiku aizņems durvju atvēršana, atkarīgs gan no durvju tipa, gan no bojājuma veida, taču darbinieki noteikti atvērs durvis, piemeklējot piemērotāko risinājumu katram gadījumam pēc iespējas ātrāk. Nenoliedzami tas, cik ātri un rūpīgi būs paveikts darbs, ir atkarīgs tikai no meistaru profesionalitātes, jo tikai pārzinot slēdzeņu un durvju uzbūvi, var pieņemt lēmumu par atbilstošu instrumentu un metožu pielietošanu. M-lux.lv ir bagāta pieredze durvju ražošanā un tā darbinieku zināšanas par slēdzenēm un durvīm tiek pielietotas, kad ir nepieciešama sos durvju atvēršana Slampē vai citur.
  AUTO ATVĒRŠANA
  ĀTRI UN KVALITATīVI
  Visa veida auto durvju atvēršana Slampē
  Ar problēmu atvērt automašīnu, kad ir nozudušas atslēgas vai iestrēgušas durvis, var saskarties ikviens, taču visbiežāk tiek mēģināts tikt ar to galā patstāvīgi, jo pastāv viedoklis, ka izsaukt palīdzību izmaksās dārgi. Šādas rīcības rezultātā automašīnas remonts izmaksā vairākas reizes dārgāk. Tāpēc rodas jautājums, kāpēc pārmaksāt un uzreiz negriezties pēc palīdzības pie profesionāļiem? M-lux.lv auto atslēgu serviss nodrošina palīdzību Slampē visu diennakti bez brīvdienām un tiek garantēta 100% auto atvēršana!
  ATVERAM JEBKURUS AUTO
  M-lux.lv speciālisti nodrošina gan vecu, gan jaunu auto durvju atvēršanu arī Slampē, turklāt Jums palīdzēs ātri un saudzīgi, nenodarot automašīnai bojājumus. Pie tam vecāku auto modeļiem ar tradicionālām atslēgām un tālvadības pultīm, M-lux.lv meistari var izgatavot un pārprogrammēt arī pašu atslēgu. Jaunajām automašīnām, kurām ir bezkontakta atslēgas, atslēgas jāpasūta pie oficiālā pārstāvja, taču neatkarīgi no automašīnas veida un gada, meistars spēs atvērt auto durvis bez bojājumiem.
  SLĒDZEŅU MAIŅA
  profesionāli meistari
  un instrumenti
  Slēdzeņu maiņa
  Jūsu pilsētā
  Slēdzenes maiņa nepieciešama dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk iemesls maiņai ir slēdzenes bojājums. Durvju slēdzenes nomaiņa notiek arī tad, kas tā vairs neapmierina īpašnieku. Piemēram, vecā sistēma ir neuzticama, un to ir viegli uzlauzt. M-lux.lv slēdzeņu sos serviss Slampē palīdzēs jebkurā gadījumā, neatkarībā no sarežģītības pakāpes. M-lux.lv piedāvājumā ir milzīgs klāsts ar slēdzeņu veidiem no uzticamiem ražotājiem un ar dažādiem drošības līmeņiem. Saņemot pilnvērtīgu konsultāciju, Jūs saņemsiet kvalitatīvu slēdzeni, kas piemērota tieši Jūsu durvīm un vēlamajam budžetam. Ikvienā gadījumā meistars precīzi uzstādīs slēdzeni, lai tā kalpotu ilgi un labi. Durvju slēdzenes nomaiņa būs vienkārša, ja uzticēsiet to profesionāļiem!
  Mainam jebkuras
  slēdzenes
  Call Now Button
  ×