• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla durvis Talsos
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Metāla durvis izceļas ar dažādām priekšrocībām, kuras novērtē daudzi pircēji, tādēļ arī šī materiāla durvis ir tik pieprasītas. Ja vēlaties aizsargāt mājokli ne tikai pret zagļiem, bet arī ārējās vides apstākļiem, tajā skaitā, aukstumu un troksni, kvalitatīvas metāla durvis Talsos Jums varēs piegādāt baltkrievu durvju ražotājs “MetaLux”.

  Šis uzņēmums savu attīstības ceļu sāka tikai 2015. gadā, un jau gadu pēc tā izveidošanas, “MetaLux” kļuva par vadošo Baltkrievijas metāla durvju ražotāju un tirgotāju. Ar to, protams, viņu izaugsme neapstājās, un nu “MetaLux” kvalitatīvo produkciju var iegādāties arī vairāk nekā 10 citās valstīs, tajā skaitā, Latvijā, jo 2018. gadā Rīgā tika atvērta “MetaLux” noliktava, lai pircēji metāla durvis Talsos un citviet varētu saņemt pēc iespējas ātri un operatīvi.

  Katru metāla durvju izgatavošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un moderns aprīkojums, kas ļauj saražot gan standarta izmēra metāla durvis, gan arī sarežģīta un nestandarta dizaina vai izmēra durvju modeļus, atkarībā no klienta vēlmēm. Lai arī lielākajā daļā mājokļu durvju ailes ir standarta lielumos, var būt situācijas, kad, vai nu jāiegādājas pielāgota izmēra durvis, kuras speciāli izgatavo, vai arī jāpielāgo durvju aile, to palielinot vai samazinot.

  Augsta kvalitāte par saprātīgu cenu

  Pastāv uzskats, ka, lai saņemtu augstas kvalitātes preci vai pakalpojumu, vienmēr jāšķiras no iespaidīgas naudas summas, taču, ja vēlaties iegādāties metāla durvis Talsos, izvēloties “MetaLux” produkciju, Jums nebūs jāpārmaksā. Uzņēmums var nodrošināt saprātīgas durvju cenas, jo:

 • Ražotājs cenšas vairumam durvju modeļu izmantot vienādas itāļu uzņēmuma “Securemme” slēdzeņu sistēmas, kas rūpēsies par augstu drošības līmeni un mājokļa aizsardzību pret ielaušanos;
 • “MetaLux” ik gadu saražo lielu durvju skaitu – vairākus desmitus tūkstošu, tādēļ arī tiek izmantots liels apjoms metāla, ko daudzuma dēļ var iepirkt par zemāku cenu;
 • Baltkrievijā esošā rūpnīca ļauj samazināt ražošanas izmaksas, jo Baltkrievijā ir lētāks darbaspēks, kā arī elektrības rēķini ir zemāki;
 • Vairums ražoto durvju tiek izgatavotas standarta izmēros un ir pieejamas uz vietas noliktavā, kas ļauj operatīvi piegādāt metāla durvis Talsos un citviet, kā arī intensīvākas ražošanas sezonas laikā rūpnīca netiek pārslogota.
 • Piegādāsim un uzstādīsim Jūsu metāla durvis Talsos par labu cenu

  Ja Jūsu mērķis ir iegādāties metāla durvis Talsos savam dzīvoklim vai privātmājai, noteikti esat domājuši par to, kā durvis tiks uzstādītas. Ja nepieciešams, piedāvājam izmantot arī “MetaLux” piedāvāto durvju uzstādīšanas pakalpojumu, un mūsu speciālisti atbrauks, precīzi nomērīs Jūsu durvis, kā arī veiks jauno durvju montāžu.

  Tāpat, ja nepieciešams, piedāvājam arī apkopt Jūsu metāla durvis Talsos. Apkopes serviss palīdzēs atjaunot dzīvokļa vai mājas durvis, lai tās ne tikai kvalitatīvi pildītu savu funkciju, bet arī skaisti izskatītos.

  “MetaLux” piedāvā ne vien metāla durvis Talsos par labu cenu, bet arī izdevīgas piegādes maksas. Piegāde līdz Talsiem izmaksās 25 eiro, bet uz tālākiem reģioniem transporta pakalpojumi maksā vidēji 30 līdz 35 eiro. Precīzu informāciju par to, cik maksā piegādāt metāla durvis Talsos, lūdzam vaicāt interneta veikala speciālistiem.

  Retos gadījumos piegādes un montāžas pakalpojumu sniegt var nebūt iespējams, tādēļ lūdzam iepriekš precizēt, zvanot pa tālruni +37167704154 un +37126668000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

  Ja izvēlaties iegādāties metāla durvis Talsos bez montāžas, visbiežāk, kad vēlamais durvju modelis ir uz vietas noliktavā, piegāde var tikt veikta tikai vienas dienas laikā. Savukārt, ar papildus montāžas pakalpojumu visbiežāk veicam piecu dienu laikā.

  Pasūtītās metāla durvis varat saņemt arī mūsu noliktavā, Rīgā, Kurzemes prospektā 3G. Strādājam darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00. Kā arī esat aicināti apmeklēt mūsu veikalu – showroom, kur preci var apskatīt klātienē. Tas atrodas T/C OZOLS, Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Darba laiks katru dienu no 10:00 – 21:00.

  Call Now Button
  ×