• TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • [email protected]
 • Sākums » Metāla Durvis Valmierā
  LIELĀKĀ

  DURVJU IZVĒLE LATVIJĀ

  15

  GADU PIEREDZE

  430 +

  MODEĻI

  PIEGĀDE

  VISĀ LATVIJĀ

  VIENMĒR

  IZDEVĪGAS CENAS

  Metāla durvis jau sen ir pazīstamas ar savu izturību, augsto drošības līmeni un daudzpusīgajiem dizaina risinājumiem. Piedāvājums tirgū ir plašs, tādēļ izvēlēties īsto nav vienkārši – atliek uzticēties, vai nu savām sajūtām, vai arī veikt rūpīgu izpēti, lai atrastu to uzņēmumu, kas ir līderis savā jomā.

  “MetaLux” veiksmes stāsts sākās salīdzinoši nesen, 2015. gadā, kad Baltkrievijā tika izveidots šis metāla durvju ražošanas un tirdzniecības uzņēmums. Gada laikā profesionāļu komanda spēja nodrošināt tik strauju kompānijas izaugsmi, ka tā kļuva par vadošo metāla durvju ražotāju un tirgotāju Baltkrievijā. Tālākie soļi veda attīstībā ārpus valsts robežām, un nu “MetaLux” produkcija ir pieejama vairāk nekā 10 valstīs, tajā skaitā, Latvijā, kad 2018. gadā Rīgā tika atvērta uzņēmuma noliktava, lai metāla durvis Valmierā un citās pilsētās tiktu piegādātas ātri un operatīvi.

  Metāla durvju ražotājs izmanto augstas kvalitātes produkciju un rūpīgi kontrolē katru ražošanas procesa posmu, lai nodrošinātu durvju atbilstību standartiem.

  Vairāki simti durvju modeļu katra pircēja vajadzībām

  Šobrīd piedāvājumā ir dažādi durvju modeļi, lai Jūs varētu izvēlēties metāla durvis Valmierā mājai vai dzīvoklim ar tieši tādu dizainu, kāds atbilst Jūsu vajadzībām. Piedāvājums sadalīts 10 dažādās kolekcijās, kurām ir dažādi drošības līmeņi, dizaini un cenas diapazoni.

  Viens no iemesliem, kādēļ, iegādājoties metāla durvis Valmierā piegādei, Jūs pasūtījumu varēsiet saņemt ātri, ir tas, ka durvis lielākoties tiek izgatavotas dažādos standarta izmēros un noliktavā uzreiz tie ir pieejami, tādēļ arī transportēšana var notikt pat tikai vienas darba dienas laikā.

  Ja Jums vajadzīgas individuāla dizaina un lieluma metāla durvis Valmierā dzīvoklim vai mājai, arī šādus pasūtījumus “MetaLux” komanda ir gatava īstenot. Taču jāņem vērā, ka specifisku parametru durvis cenas ziņā ievērojami atšķirsies no standarta modeļiem. Bieži vien kā risinājums šajā situācijā tiek izmantota durvju ailes pielāgošana, proti, ja aile ir pārāk liela, brīvās vietas aizpilda, bet, ja aile ir par mazu, to paplašina (pirms tam nepieciešama konsultācija ar sertificētu speciālistu, lai netiktu bojātas ēkas nesošās konstrukcijas).

  Metāla durvju piegāde, montāža un arī apkope

  Veicot pie mums pasūtījumu, metāla durvis Valmierā var tikt piegādātas ātri un ērti. “MetaLux” durvis standarta izmēros visbiežāk ir pieejamas noliktavā, tādēļ, ja pasūtāt tikai metāla durvis Valmierā bez montāžas, piegāde var notikt pat tikai vienas dienas laikā. Savukārt, ja būs nepieciešama montāža, visbiežāk pakalpojuma izpilde aizņem piecas darba dienas.

  Piegādes izmaksas, lai transportētu metāla durvis Valmierā, ir klientiem draudzīgas, jo pasūtījumu piegāde līdz Valmierai izmaksā 25 eiro, bet, ja durvis būs jāved tālāk, piegāde visbiežāk izmaksā 30 līdz 35 eiro. Precīzu cenu varat noskaidrot, sazinoties ar mūsu interneta veikala speciālistiem.

  Var būt reti gadījumi, kad kādu iemeslu dēļ durvju piegāde un montāža tomēr nav iespējama, tādēļ šo pakalpojumu nodrošināšanu Jūsu adresē lūdzam noprecizēt, zvanot pa tālruni +37167704154 un +37126668000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

  Mūsu klienti iegādātās metāla durvis var saņemt arī mūsu noliktavā Rīgā, Kurzemes prospektā 3G. Strādājam darba dienā no plkst.10.00 līdz 18.00.

  Papildus piegādes un montāžas pakalpojumiem, “MetaLux” komanda piedāvā arī durvju apkopi, kas palīdzēs saglabāt pievilcīgu durvju izskatu un nodrošinās to kvalitatīvās funkcijas daudzu gadu garumā!

  Ja vēlaties klātienē apskatīt un aptaustīt mūsu lieliskos metāla durvju modeļus, esat laipni gaidīti salonveikalā “EIRODURVIS” Rīgā, Pļavniekos, Mazajā Rencēnu ielā, t/c “Ozols”. Pēc tam varēsiet tās arī iegādāties, lai mūsu metāla durvis Valmierā papildinātu Jūsu mājokli un uzlabotu drošību un komfortu tajā.

  Call Now Button
  ×