Metāla durvis – populāra izvēle daudzu cilvēku vidū

Pēdējo gadu laikā metāla durvis Latvijā ir kļuvušas ļoti pieprasītas, jo cilvēki sāk apzināties, ka tās ir kvalitatīvas un tās var uzstādīt kā dzīvoklim, tā mājai. 

Kāpēc tās ir tik pieprasītas? Izrādās, ka metāla durvīm piemīt vairākas, bet ļoti būtiskas pozitīvas priekšrocības attiecībā pret cita materiāla durvīm. Metāla ārdurvis ražo izmantojot īpašus tehniskos standartus un izmantojot robotizētas tehnoloģijas. MetaLux uzņēmumā ražošanas procesā tiek izmantotas robotizētas iekārtas, kas ražošanas procesu padara vienkāršāku un arī daudz precīzāku. Šīs iekārtas lauj izgatavot durvis ar mazāku brāķu procentu, tādā veidā samazinot ražošanas izmaksas. Rezultātā klientiem ir iespēja iegādāties augstvērtīgas un kvalitatīvas metāla durvis par labu cenu. 

Kā izvēlēties metāla durvis savam mājoklim?

Ka izvēlēties metāla durvis savam mājoklim? Kādas durvis būs piemērotas tieši mums un kā atšķiras dažādas durvis? Šie un vēl daudz citi jautājumi kļūst svarīgi, kad saprotam – laiks mainīt durvis. Durvju maiņa var pienākt pavisam neplānoti un tāpat arī jautājums par durvju maiņu var kļūt aktuāls arī apsvērtu iemeslu dēļ. Kāds ir uzlauzis durvis un tās pamatīgi  sabojājis, vecās durvis vairs pilnvērtīgi nepilda savas funkcijas, līdz šim uzstādītās durvis nes tikai vilšanos vai iegādājoties jaunu īpašumu, vēlaties mainīt arī durvis. Daudz un dažādi ir iemesli, lai meklētu sev jaunas metāla ārdurvis, tāpēc ir svarīgi izvēlēties vispiemērotākās un labākās.

Metāla durvis – modernas un praktiskas

Laiks, kad tika uzskatīts, ka metāla ārdurvis ir smagnējas un grūti veramām, ir pagājis. Šodien Latvijas tirgū ir parādījušās kvalitatīvas metāla durvis ar jau iestrādātiem siltuma un skaņas izolācijas risinājumiem, kuri nodrošina metāla durvju ergonomisku un noderīgu kalpošanu ilgam laikam. Labas un kvalitatīvas metāla durvis spēs nodrošināt:

  • labu skaņas izolāciju
  • labu siltumizolāciju
  • vērtnes izturību un stingrību
  • mehānisko izturību vairāku gadu garumā.

Visas šīs priekšrocības ir tikai liels ieguvums klients, kas iegūs īpašumā MetaLux ražotās metāla durvis. 

Metāla durvis no durvju ražotāja Baltkrievijā

Uzņēmums MetaLux piedāvā iegādāties metāla durvis, kuras tiek ražotas Baltkrievijā. Ir izveidota pārstāvniecība Latvijā, lai cilvēkiem piedāvātu iegādāties šīs novērtētās durvis, kas pieejamas jau 11 pasaules valstīs. 

Jums var rasties jautājums, kāpēc izvēlēties tieši MetaLux metāla ārdurvis, ja ir tik liels piedāvājums tirgū? Jūs var pārliecināt šie fakti: MetaLux metāla ārdurvis ir drošas pret uzlaušanu, turklāt uzņēmumam ir izsniegti kvalitātes atbilstības sertifikāti. Šie sertifikāti apliecina, ka durvis ir ar augstu drošības līmeni, tām ir augsti skaņas un siltumizolācijas rādītāji. MetaLux metāla durvis dzīvoklim un mājai ir pieejamas dažādām gaumēm un prasībām. Visprasīgākie klienti durvis var meklēt kolekcijās Elite un Status. Savukārt tie, kas vēlas iegādāties drošas un kvalitatīvas, bet ne pārāk dārgas durvis, var izvēlēties metāla ārdurvis no kolekcijām Standart un Trend un Triumph. Piedāvājumā ir durvis ar dekoratīvu ārējo un iekšējo apdari, koka un lamināta apdarēm. Visas durvis ir iedalītas divās lielās kategorijās – durvis dzīvoklim un durvis mājai. Šeit būtiskākās atšķirības ir tieši durvju parametros, kas noteiktam mājoklim ir vairāk vai mazāk svarīgi. 

Kā izvēlēties vispiemērotākās durvis dzīvoklim un mājai?

Metāla durvju cenu atšķirības galvenokārt ietekmē to materiāla un konstrukcijas veids. Durvju cenu ietekmē arī rāmja metāla biezums un mehāniskā izturība, tāpat arī slēdzenes tips, siltumizolācijas un skaņas izlolācija rādītāji. Izvēloties lētas metāla durvis, jārēķinās, ka Jūs varat ne tikai ietaupīt, bet arī daudz zaudēt. Lētas un nekvalitatīvas durvis drīz vien būs jāmaina,kas prasīs papildus līdzekļus. Savukārt labas un kvalitatīvas metāla ārdurvis no MetaLux savas funkcijas pilnvērtīgi pildīs vēl daudzus gadus. Turklāt taupīt uz svarīgākajiem durvju drošības un funkcionalitātes rādītājiem nav prāta darbs. Lētām metāla durvīm metāla kvalitāte arī būs zemākā, tādēļ tās būs vieglākas un kalpos īsāku mūžu salīdzinājumā ar dārgākām metāla durvīm. Ja durvis ir ar augstāku kvalitāti, tad tās būs smagākas, izturīgākas, labāk apstrādātas, labāk nosiltinātas un pasārgās Jūsu mājokli pret zagļiem. Protams, durvju iegādei jābūt pārdomātai, tādēļ mēs iesakām pirms durvju iegādes apskatīt atsauksmes internetā, painteresēties par ražotāju, par drošām metāla durvīm un kuras labāk izvēlēties.

Metāla ārdurvis no M-Lux